Covid مستند فشرده سازی در رشد اقتصادی ممکن است در نتیجه بالاتر NPA: RBI فرماندار Shaktikanta دس

Das برجسته که نقدینگی اقدامات اعلام شده توسط RBI از فوریه این سال در مجموع به حدود Rs 9.57 لاخ کرور.

بانک مرکزی هند (RBI) فرماندار Shaktikanta داس در روز شنبه گفت: هیچ یک ‘ضرورت’ به recapitalisation طرح برای بخش عمومی بانک (PSBs) و بانک های خصوصی (PVBs) به جذب شوک Covid-19. در سخنرانی خود در بانک دولتی هند (SBI) بانکداری و اقتصاد کنفرانس RBI فرماندار گفت: هر
موسسه مالی مورد نیاز برای انجام یک Covid-19 تست استرس. او گفت: وجود دارد نیاز به پشتوانه قانونی به ‘قطعنامه شرکت’ برای برخورد با احیای تاکید کرد شرکت های مالی.

تنظیم یک قطعنامه شرکت’ که قبلا پیشنهاد شده توسط دولت از طریق قطعنامه مالی و بیمه سپرده (FRDI) لایحه 2017. این لایحه بعد از خارج با توجه به دغدغه در میان مردم در مورد ‘وثیقه-در بند از این لایحه. این بند تا به حال منجر به ترس است که مشتری سپرده می شود به قید وثیقه یک
شکست بانک.

اخبار مرتبط

RBI فرماندار همچنین با اشاره به نمونه ای از بله بانک به تاکید مدیریت ضعیف موسسات توسط RBI. “به موقع و موفق وضوح بله بانک است به عنوان مثال,” Das گفت. دولت همراه با بانک مرکزی قبلا به تصویب طرح بازسازی برای بله بانکی در کدام بانک دولتی هند (SBI) همراه با سایر بانک ها تا به حال حاوی 10 ، 000 تومان کرور روپیه به عنوان سرمایه. SBI نیز مورد تایید سرمایه گذاری Rs 1,760 کرور بله بانک آینده دنبال پیشنهاد عمومی (اعضای این سازمان).

Das گفت: تنظیم کننده است که درگیر با پنجاب & ماهاراشترا تعاونی بانک (PMC بانک) ذینفعان برای پیدا کردن یک راه حل است. “بانک مرکزی است که با همه ذینفعان برای پیدا کردن یک راه حل عملی به عنوان ضرر و زیان بسیار بالا فرسایش رسوبات توسط بیش از 50 ٪ ،” او گفت:. تنظیم کننده حال به تازگی دو برابر حد خروج برای مشتریان از بانک مشکل به تومان 1 لاخ.

Das برجسته که نقدینگی اقدامات اعلام شده توسط RBI از فوریه این سال در مجموع به حدود Rs 9.57 لاخ کرور. “این است که معادل حدود 4.7 درصد از 2019-20 تولید ناخالص داخلی اسمی” او گفت:, و اضافه کرد که پارامترهای کلیدی در سیستم مالی بهبود یافته بود.

به طور کلی نسبت کفایت سرمایه برای بانک ها بهبود 50 اساس امتیاز (bps) در سال در سال (y-o-y) به 14.8 درصد در ماه مارس سال 2020 در مقایسه با 14.3 درصد در مارس 2019. RBI فرماندار گفت: سرمایه به خطر وزن دارایی (نسبت CRAR) از PSBs بهبود یافته بود 80 واحد به 13 درصد در ماه مارس سال 2020 از 12.2 درصد در مارس 2019. در حالی که ناخالص NPA نسبت به بهبود 120 bps به 8.3 درصد خالص NPA نسبت بهبود 80 bps به 2.9% y-o-y به عنوان از آوریل سال 2020 است.ارائه پوشش نسبت (PCR) با استفاده از بانک های بهبود یافته از 60.5 درصد در مارس 2019 به 65.4% در ماه مارس سال 2020 نشان می دهد بالاتر تابآوری در شرایط خطر جذب ظرفیت. سودآوری بانک ها نیز بهبود یافته در طول سال Das گفت.

“این مستند و پیش بینی پست-مستند فشرده سازی در رشد اقتصادی ممکن است در نتیجه افزایش دارایی های غیر نمایشی (NPAs) و فرسایش سرمایه از بانک ها ،” او گفت:. او به ذکر است که غذای آماده کلیدی نمی تواند که وجود دارد افزایش در NPA. “غذای آماده کلیدی است که چگونه بانک ها, پاسخ, کلید غذای آماده به من گفت: نیاز به تمرکز بر حکومت تمرکز بیشتر بر مدیریت ریسک تمرکز بیشتر بر روی افزایش سرمایه” او گفت:. بسیاری از بانک ها از جمله SBI, ICICI Bank, بانک محور و بله بانک اعلام کرده بود برنامه ای برای افزایش سرمایه برای تقویت ترازنامه خود را.

او همچنین بهبود در پارامترهای کلیدی از مالی غیر بانکی شرکت (NBFCs). “ناخالص و خالص NPAs از NBFCs بود در 6.4 درصد و 3.2 درصد در مارس 31, برابر 6.1% درصد و 3.3 درصد در مارس 31, 2019,” او گفت:. این CRAR برای NBFCs اما کاهش یافته و حاشیه ای از 20.1 درصد به 19.6 درصد در طول 2019-20. “در حالی که NBFC بخش به عنوان یک کل ممکن است هنوز هم نگاه ارتجاعی رستگاری فشار بر NBFCs و وجوه متقابل نیاز به نزدیک نظارت” Das اضافه شده است.

RBI فرماندار گفت: شرکت های هندی پاسخ بهتر در بحران با استناد به نمونه ای از شرکت های دارویی در طول مستند. او اذعان کرد که Covid-19 بدترین سلامت و بحران اقتصادی در 100 سال گذشته با سابقه عواقب منفی برای خروجی شغل و رفاه است.

او همچنین خواستار انهدام ضد ادواری اقدامات قانونی پس از مهار Covid-19. “پس از مهار Covid-19 بسیار مراقب باشید مسیر به دنبال در انهدام منظم از ضد ادواری اقدامات نظارتی,” او گفت:, و اضافه کرد که بخش مالی باید بازگشت به عملکرد طبیعی بدون تکیه بر مقررات تسهیلات به عنوان هنجار جدید.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>