هند فرستاده دارای مجازی با ما ملاقات رهبران سیک

واشنگتن جولای 11

سفیر هند به ما Taranjit سینگ Sandhu برگزار مجازی تعامل با اعضای جامعه سیک در ایالات متحده که در طی آن از شرکت خارج رهبران متعهد به کمک به هند توسعه با تمرکز ویژه در پنجاب.

“فوق العاده تعامل با اعضای برجسته و پر جنب و جوش سیک هندی-آمریکایی جامعه” Sandhu توییتی در روز جمعه بلافاصله پس از جلسه مجازی که با حضور حدود 100 برجسته سیک رهبران. در طول دو ساعته جلسه سفیر جریان اعضای جامعه در هند-آمریکا روابط استراتژیک و ستایش خود را بسیار زیاد در کمک به توسعه اجتماعی و اقتصادی محیط از ایالات متحده و توسعه هند است.

تمرکز بر توسعه پنجاب

فوق العاده تعامل با اعضای برجسته و پر جنب و جوش سیک هندی-آمریکایی جامعه است. وجود دارد مقدار زیادی از شور و شوق به انجام کاری برای توسعه پنجاب. —Taranjit سینگ Sandhu, هند سفیر آمریکا

سیک رهبران ابراز علاقه در کمک به توسعه پنجاب در بخش هایی مانند آموزش و پرورش و محیط زیست است.

“وجود دارد مقدار زیادی از شور و شوق برای انجام کاری به سمت توسعه کلی از پنجاب” با توجه به یک شرکت رسمی. در طول موارد قبلی در ایالات متحده در ظرفیت های مختلف, Sandhu بوده است در تعامل با سیک خارج است.

او نقش کلیدی در اولین جلسه سیک رهبران جامعه در اینجا با نارندرا نخست وزیر در طول دومی بازدید در سال 2016. —PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>