سرمایه گذاری در بازار سهام است که یک مهارت های زندگی: Vivek Bajaj موسس – Elearnmarkets

Vivek BajajVivek Bajaj

“موفقیت سرمایه گذاری در بازار سهام این است که هر دو هنر و علم می گوید:” Vivek Bajaj (تصویر) بنیانگذار Elearnmarkets مالی آموزش و پرورش دهنده. “علم یکی می توانید مطالعه; هنر با تجربه می آید.”

پس این مستند آغاز شده Elearnmarkets شاهد یک جهش در بهره از سرمایه گذاران خرده فروشی به یادگیری علم در پشت تجارت/سرمایه گذاری. “وجود دارد یک رشد بالا در تعداد سرمایه گذاران به دنبال سرمایه گذاری مستقیم در سهام” می افزاید: Bajaj. “همچنین رشد مشتقات حجم به خصوص در گزینه های قرارداد دعوت کرده است بیشتر و بیشتر جوانان به تجارت به طور فعال در این دارایی ها. رشد تخفیف broking شرکت پشتیبانی این پایان نامه است.”

اخبار مرتبط

Elearnmarkets ارائه می دهد بیش از 100 گرا حرفه ای دوره های آنلاین که بسیاری از دانش آموزان با یک مشترک گواهینامه از بدن مانند NSE آکادمی NCDEX و MCX. این پوشش سهام, بازار, کالا, ارز, صندوق, بیمه, برنامه ریزی مالی و مدیریت ثروت. به آموزش مالی مقرون به صرفه تر آن است در حال حاضر معرفی 999 سری که در آن برای `999 یکی می شود دسترسی به دوره های آموزشی در جنبه های متعدد از بازارهای مالی است. “مردم باید متوجه باشند که پس از یک نقطه محتوا رایگان نیست اضافه کردن روشن شدن ارزش; پرداخت محتوا به وضوح تعریف اهداف” می افزاید: Bajaj. “ما قصد داریم برای ایجاد منطقه ای بیشتر محتوا و حداقل هزینه.”

قبل از این مستند Elearnmarkets تا به حال یک دانش آموز مخاطب است که به طور خاص می خواستم برای ساخت یک حرفه ای در بازار خدمات مالی, اما در طول این مستند را دیده است و بیشتر افرادی که سرمایه گذاری در برخی یا ابزار دیگر و در حال حاضر به دنبال به upskill خود را به طوری که گرایش مصرف کم-مدت محتوا در قیمت کمتر بالا رفته است.

Bajaj خواستار سرمایه گذاری در بازارهای سهام یک مهارت های زندگی. “ما همه باید بدانید آنچه اتفاق می افتد در جهان سرمایه گذاری. بازار سهام است که یک مکان زیبا که می توانید با ایجاد چند کارآفرینان است.”

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>