خداوند Swraj پل اهدا تومان 5 میلیون به مادر آلما MIT

لندن جولای 12

بر اساس UK-هند-منبع کارآفرین خداوند Swraj پل اهدا کرده است 5 میلیون تومان به مادر آلما موسسه تکنولوژی ماساچوست را Kresge سالن یک نقطه عطفی در این دانشگاه معتبر است که در خدمت به عنوان یک محل برای جامعه و فعالیت های فرهنگی.

MIT دریافت کمک مالی از طریق پل خانوادگی خیریه اعتماد — Ambika پل بنیاد — در به رسمیت شناختن از دانشگاه های قوی در ارتباط با خانواده است.

“من همیشه احترام زیادی برای MIT به عنوان مرکز جهان از ویژگی های برتری و خوشحال بود که فرزندان من (Akash پل و اواخر Angad پل) به دنبال من وجود دارد در 1970s و 80s. MIT به معنای زیادی به خانواده ما و من افتخار دارم که ما قادر به حمایت از ادامه آن ارزش ها و راه زندگی از طریق این ساختمان نمادین” گفت: پروردگار پل.

در به رسمیت شناختن خود, هدیه, سالن های بزرگ در Kresge سالن اجتماعات خواهد بود و به نام خداوند Swraj پل PC ’52 و Angad پل ’92 و تئاتر خواهد بود به طور کلی شناخته شده به عنوان Swraj پل تئاتر در Kresge سالن.

“من برای اولین بار آمد به دانشگاه MIT از هند در سال 1949 در زمانی که وجود دارد تعداد بسیار کمی از دانش آموزان هندی در ایالات متحده و تجربه زندگی من را تغییر” یاد 89-سال-قدیمی پل رئیس کپرو و کپرو Bull Moose, Inc.

“از آنجا که از زمان من در دانشگاه MIT, من تصمیم به گسترش من کپرو شرکت به ایالات متحده و برای بیش از 30 سال ما را ساخته اند سرمایه گذاری های قابل توجهی در سراسر کشور ما Bull Moose لوله و XL تریلر کسب و کار گفت:” هند به دنیا آمد, انگلیسی-بر اساس نجیب زاده کسب و کار و نیکوکار.

طراحی شده توسط فنلاندی-معمار آمریکایی Eero Saarinen MIT می گوید: Kresge سالن اجتماعات است که معماری قابل توجهی به عنوان یک پیشرو مثال از یک مینیمالیستی نازک پوسته بتنی. واقع در منطقه مرکزی دانشگاه MIT دانشگاه Kresge افتتاح شد درهای خود را در سال 1955 است و نقش مهمی در زندگی MIT جامعه است.

تسهیلات بازسازی در سال 2016 در علاوه بر این به ارائه عملکرد امکانات و عملکرد فضا برای MIT موسیقی و هنر تئاتر برنامه همچنین به عنوان یک محل برای انواع فعالیت های جامعه از جمله MIT رویدادها و همایش و اجرای برنامه و کمبریج ارکستر سمفونیک و انگلستان فیلارمونیک اجرای برنامه.

این Ambika پل بنیاد خیریه اعتماد تاسیس شده در حافظه از پروردگار پل دختر Ambika که درگذشت leukaemia در سال 1968 در سن 4.

آن را بیشتر به درمان بیماری او که پروردگار پل اول آمد به انگلستان در سال 1966. او همچنان در انگلستان پس از Ambika مرگ غم انگیز و در ادامه به ایجاد کپرو های متنوع انجمن جهانی کسب و کار با منافع عمدتا در طراحی و تولید و بازاریابی و توزیع ارزش افزوده فولاد و طاقچه محصولات مهندسی.

بنیاد تاسیس شد در سال 1978 و پس از آن بودجه توسط کمک های مالی از پل خانواده و کپرو کسب و کار به رشد قابل توجهی دارایی های خالص و موثر برنامه کمک های مالی از جمله برای Ambika پل کودکان باغ وحش در باغ وحش لندن.

بنیاد ترویج رفاه کودکان و افراد جوان در سراسر جهان از طریق آموزش و پرورش و فرهنگ و بهداشت و به دنبال تشویق و الهام بخش آنها را به یادگیری در مورد جهان در آنها زندگی می کنند. — PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>