حق بیمه ارائه می دهد: Trai بلوک Vodafone ایده, شعر برنامه

If the regulator does not find it in accordance with the norms of its tariff order, it can direct the operators to drop such plans.اگر تنظیم را پیدا کند آن را مطابق با هنجارهای آن تعرفه سفارش آن می توانید به طور مستقیم اپراتورها به رها کردن چنین طرح هایی.

مخابرات سازمان تنظیم مقررات از هند (Trai) کارگردانی کرده است Vodafone ایده به رها کردن آن RedX برنامه ارائه می دهد که سرعت بالاتر به حق بیمه خود را به مشتریان. همچنین خواسته Bharti Airtel به توضیح ظرف هفت روز چگونه یک طرح مشابه در حال راه اندازی آن را نقض نمی کند قوانین بی طرفی خالص.

در حالی که وودافون ایده RedX طرح شده در بازار پس از ماه نوامبر سال 2019 با برخی از تغییرات ساخته شده در ماه مه سال 2020 Bharti Airtel به زودی قصد راه اندازی یک طرح مشابه.

اخبار مرتبط

توسعه است و به احتمال زیاد برای شروع تازه کشمکش بین اپراتورها و Trai بیش تفسیر قوانین بی طرفی خالص. مسئله این است که آیا اپراتورها می توانند با ارائه سرعت بالاتر به حق بیمه خود را به مشتریان که انتخاب کردن برای بالاتر طرح های تعرفه بدون کاهش سرعت از دیگر پایین تر از فرقه های برنامه. اپراتورهای احساس ارائه سرعت بالاتر که بدان معنی است که حق بیمه خدمات به مشتریان حق بیمه بدون مسدود کردن هر سایت و یا کاهش سرعت از مشتریان در پایین برنامه های فرقه تلقی نمی شود و نقض بی طرفی خالص. اما Trai به وضوح احساس می کند در غیر این صورت.

اپراتورها گفت: همانطور که در پهنای باند ثابت وجود دارد طرح های مختلف ارائه سرعت های مختلف در نقاط مختلف قیمت همان را می توان در مورد پهن باند تلفن همراه. پس از طرح های تعرفه در حال تحمل اپراتورها نمی نیاز به هر گونه نیاز به تایید قبل برای راه اندازی یک طرح جدید است اما نیاز به فایل آن را قبل از Trai درون یک هفته از راه اندازی.

اگر تنظیم را پیدا کند آن را مطابق با هنجارهای آن تعرفه سفارش آن می توانید به طور مستقیم اپراتورها به رها کردن چنین طرح هایی.

منابع در این شرکت گفت: وودافون ایده RedX طرح واصل شد با Trai در نوامبر سال 2019 و تغییرات بیشتری به این طرح شد و یک بار دیگر بموقع ثبت در مارس سال 2020 است. طرح شده است در بازار برای هشت ماه و مشتریان در حال حاضر در سوار. “وجود دارد هیچ تخلف از مقررات تعرفه در این طرح است. بنابراین تکان دهنده برای دریافت یک نامه بیش از آخر هفته در حال حاضر درخواست ما برای جلوگیری از آن را بدون هر گونه فرصت برای پاسخ در موضوع مهمی مانند تعرفه. ما شگفت زده با عجله در آن این اقدام گرفته شده است که می تواند منجر به ناراحتی برای مشتریان” شهادت” ،

هنگامی که تماس یک Vodafone ایده سخنگو گفت: “وودافون RedX برنامه ارائه می دهد طیف وسیعی از مزایای از جمله نامحدود اطلاعات تماس محتوای حق بیمه IR بسته و غیره برای ما ارزش دائمی مشتریان که می خواهند بیشتر. وودافون ایده متعهد به خدمت به مشتریان خود را با بهترین در کلاس ارائه و با سرعت بالا 4G داده ها در تمام بازارها است. VIL سریعترین 4G با سرعت در بسیاری از بازارها از جمله مترو و تایید شده توسط آزمایش جهانی سازمان مانند Ookla و OpenSignal, در میان دیگران”.

یک اپراتور Bharti Airtel سخنگو گفت: “ما پرشور در مورد ارائه بهترین شبکه و تجربه خدمات به تمام مشتریان ما. این است که چرا ما باید بی امان وسواس برای از بین بردن گناهان و همواره به رسمیت شناخته شده توسط سازمان های بین المللی به عنوان بهترین شبکه از نظر سرعت و زمان تاخیر و تجربه است. در همان زمان ما می خواهیم به نگه داشتن بالا بردن نوار برای ما دائمی مشتریان در شرایط استفاده از خدمات و پاسخگویی. این تلاش مداوم در پایان ما.”

اپراتور Bharti Airtel در هفته گذشته اعلام کرد که خود را دائمی مشتریان در 499 تومان و بالاتر از برنامه تعیین شده به عنوان پلاتین را دریافت چندین مزایای ترجیحی از جمله سریع تر سرعت 4G به عنوان بخشی از خود را با تشکر از برنامه. از مزایای منحصر به فرد شامل یک ترجیحی سرویس در تماس با مراکز و فروشگاه های خرده فروشی های سفارشی رابط کاربر در با تشکر از برنامه و سریع تر سرعت 4G با دادن اولویت در شبکه است.

به طور مشابه, Vodafone ایده RedX طرح ارائه شده ترجیحی مزایای برتر از جمله داده ها با سرعت ترجیحی خدمات به مشتریان دسترسی به سالن فرودگاه و معاملات منحصر به فرد در گوشی های رزرو هتل و غیره. این RedX طرح می تواند فعال, برای, تومان 1,099.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>