روسیه برای اولین بار در کشور به پایان آزمایشات انسانی برای Covid-19 واکسن: گزارش

مسکو جولای 12

روسیه در حال تبدیل شدن به اولین کشور برای تکمیل آزمایش های بالینی از Covid-19 واکسن بر روی انسان و نتایج ثابت کرده اند این دارو اثربخشی رسانه ها گزارش روز یکشنبه.

رئیس پژوهشگر النا Smolyarchuk که ریاست مرکز تحقیقات بالینی بر روی داروها در سچنوف (دهانه) دانشگاه گفت: روسیه آژانس خبری TASS روز یکشنبه که آزمایش های انسانی برای واکسن تکمیل شده در دانشگاه و آنها مرخص خواهد شد به زودی.

“تحقیقات کامل شده است و در آن ثابت کرد که این واکسن بی خطر است. داوطلبان مرخص خواهد شد در جولای 15 و 20 ژوئیه” Smolyarchuk بیان شد که در این گزارش.

وجود دارد, اما هیچ اطلاعات بیشتر در زمانی که این واکسن را وارد مرحله تولید تجاری.

روسیه تا به حال اجازه آزمایش های بالینی از دو اشکال بالقوه Covid-19 واکسن توسعه یافته توسط Gamaleya مرکز ملی تحقیقات اپیدمیولوژی و میکروبیولوژی در ژوئن 18.

اولین واکسن در قالب یک راه حل برای عضلانی دولت انجام شد در Burdenko بیمارستان نظامی.

واکسن دیگری به شکل پودر برای آماده سازی یک راه حل برای عضلانی دولت انجام شد در sechenov First دولتی مسکو دانشگاه علوم پزشکی.

اولین مرحله از تحقیقات واکسن در سچنوف (دهانه) دانشگاه درگیر یک گروه از 18 داوطلب و گروه دوم درگیر 20 داوطلب.

پس از واکسیناسیون تمام داوطلبان انتظار می رود در انزوا در یک بیمارستان به مدت 28 روز.

زودتر نتایج COVID-19 واکسن در آزمایشات انجام شده بر روی گروهی از داوطلبان در روسیه نشان داد که آنها در حال توسعه ایمنی به کوروناویروس.

“اطلاعات به دست آمده توسط Gamalei مرکز ملی تحقیقات اپیدمیولوژی و میکروبیولوژی ثابت می کند که داوطلبان از گروه اول و دوم در حال تشکیل یک پاسخ ایمنی بدن پس از تزریق واکسن در برابر coronavirus” با توجه به بیانیه های قبلی از وزارت دفاع روسیه.

روسیه گزارش کرده است 719,449 موارد و 11,188 مرگ و میر به تاریخ.

وجود دارد حداقل 21 واکسن در حال حاضر تحت کلید دادگاه با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO).

تعداد کلی جهانی COVID-19 موارد نزدیک شد 12.7 میلیون در حالی که مرگ و میر افزایش یافته و به بیش از 564,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز در ایالات متحده است.

از صبح روز یکشنبه تعداد کل موارد بود در 12,681,472 در حالی که مرگ و میر افزایش به 564,420.

به ما اختصاص جهان بالاترین تعداد زیادی از عفونت ها و مرگ و میر در 3,245,158 و 134,764. برزیل آمد و در وهله دوم با 1,839,850 عفونت و 71,469 مرگ و میر. — IANS

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>