مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن سعی کنید به شکست دادن هر یک از دیگر در سختی بحث در چین

واشنگتن جولای 12

چین سریع تبدیل به یک موضوع انتخابات به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دموکرات جو بایدن شرکت در یک نزاع و جدال کلامی بیش از که بهتر است در بازی سخت در برابر پکن.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین قرار دادن تبلیغات نشان بایدن toasting چین چین حتی اگر تهمت بود که فقط با یازدهم در آسیا و به میزبانی چینی ها رهبر در فلوریدا ، نقاط از بایدن کمپین ویژگی مغلوب ساختن پیشی جستن بازی کردن coronavirus و ستایش یازدهم به صورت شفاف در مورد این بیماری همه گیر حتی اگر آن را حذف چین hid جزئیات این شیوع از جهان است.

“من فکر می کنم آن را برای رفتن به کاملا بحرانی اما من نمی دانم که در حال رفتن به مزیت گفت:” جمهوری خواه ناظر انتخابات فرانک Luntz. او شده است به بررسی تبلیغات و فکر می کند که چین یکی از سه پیشرو در مسائل همراه با اقتصاد و مدیریت COVID-19.

چین است و نه فقط یک سیاست خارجی موضوع را در انتخابات ماه نوامبر. این مسئله ای است که اجرا می شود عمیقا از طریق این مشکلات با این ویروس که چهار اقتصاد ایالات متحده.

رای دهندگان نیز خود خواسته خواهد شد که آیا تهمت یا بایدن می تواند بهترین دفاع ما در برابر چین ناعادلانه تجارت, شیوه های سرقت از حقوق مالکیت معنوی با افزایش پرخاشگری در سراسر جهان و نقض حقوق بشر.

“آن فرد به نظر می رسد بیشتر در خدمت به رهبران چینی است که کسی که بیشتر در معرض خطر” Luntz گفت.

به عنوان COVID-19 اسپرد در سراسر آمریکا یک نظرسنجی مرکز تحقیقات پیو در ماه مارس در بر داشت آمریکایی ها به طور فزاینده ای منفی انداز از چین با 66 درصد گفت: آنها تا به حال یک تفسیر ، که بیشترین امتیاز منفی پس از سوال این بود که برای اولین بار می خواست در سال 2005. همان نظرسنجی یافت 62 درصد از آمریکایی ها خواستار چین قدرت و نفوذ یک تهدید عمده برای ایالات متحده در مقایسه با 48 درصد در دو سال پیش است.

یک NBC News/وال استریت ژورنال نظرسنجی در اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن در بر داشت ثبت نام رای دهندگان در مورد به طور مساوی تقسیم می شود که بیش از نامزدها خواهد بود بهتر است در برخورد با چین با 43 درصد گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه با 40 درصد بایدن. در نظرسنجی 5 درصد مشاهده تهمت و بایدن به همان اندازه در حالی که 10 درصد گفت: نه خوب خواهد بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران دیدن چین به عنوان یک فرصت برای به تصویر کشیدن بایدن به عنوان احترام به پکن زمانی که او رئیس جمهور باراک اوباما و معاون رئیس جمهور و نقطه فرد در آسیا با توجه به سه کمپین مقامات ایرانی و آمریکایی نزدیک به کاخ سفید است. کمپین یک فشار در ماه مه به لینک بایدن با چین کامل با تبلیغات حمله رعد اسا اما تلاش چندانی برای بالا بردن مغلوب ساختن پیشی جستن نظرسنجی شماره.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اعتبارات از رئیس جمهور با امضای اولین فاز از یک معامله تجاری با چین در ماه ژانویه که تقویت بازارهای سهام و به ظاهر به پایان رسید کبودی تجارت جنگ است. جمهوری خواهان می خواهند به افسار بایدن به گذشته چند ملیتی موافقت نامه تجارت و معاملات سرزنش برای خروج از مشاغل تولیدی در سراسر غرب میانه. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مقامات بر این باورند که آنها از دست رفته است که فرصت را در تلاش به چنگ میانه متحده از دموکرات ها در سال 2016.

کاخ سفید لیست بیش از دو دوجین اقدامات دولت گرفته شده از ماه آوریل برای محافظت از ما شغل کسب و کار و به ما عرضه زنجیره ای از آسیب های ناشی از حزب کمونیست چین از سیاست های. که شامل هفته گذشته حرکت به اعمال تحریم مقامات چینی برای نقش خود در سرکوب اقلیتهای قومی و مذهبی.

بیش از چند مقامات دولت اخیرا سخنرانی خواستار چین سیاست.

این پیام می تواند اعتصاب وتر با تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها که نامطلوب مشاهده از قدرت است. نیز وجود دارد افزایش نگرانی درباره ما وابستگی به چین برای لوازم — چیزی که جلب توجه در تقلا برای دنده محافظ برای ما سلامت کارگران است.

یک خط خاموش-و-در حمله تهمت وجود ندارد اثبات بی مناسبتی شامل کسب و کار و روابط است که بایدن پسر, شکارچی, تا به حال با چین است.

این بایدن کمپین در حال کار برای به تصویر کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان کسی که مذاکرات دشوار اما موفق به نگه چین پاسخگو برای پاسخ به این ویروس و امضا کرده است تنها اولین مرحله از یک معامله تجاری. این کمپین می گوید که در حالی که معامله در حال مذاکره تهمت می گفت که COVID-19 خواهد “به طور معجزه آسایی” رفته بود در ماه آوریل و در حال حاضر آن را در ماه جولای و موارد در حال افزایش و تلفات در حال افزایش است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواهم دشوار در چین” یکی از بایدن کمپین تبلیغات می گوید. “او نیست و دشوار است. او بازی کردم.” این بایدن اردوگاه برجسته دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن آسیب پذیری در چین که ظاهر در سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون ‘ثانیه کتاب جدید است که ادعا می کند مغلوب ساختن پیشی جستن خواست یازدهم به افزایش چینی خرید دانه های سویا و گندم برای کمک به او تهمت مزرعه متحده در ماه نوامبر.

بولتون همچنین نوشت که تهمت یازدهم گفت که ساختمان اردوگاه های بازداشت برای صدها هزار نفر از مسلمانان و دیگر اقلیت های قومی و مذهبی در غرب چین شد “دقیقا درست انجام دهد.” تهمت و ادعای او شده است سخت تر در چین از هر رئیس جمهور.

این بایدن کمپین می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن را تضعیف کرده است روابط با متحدان کشیده و ما از سازمان های بین المللی به چین اتاق بیشتر برای اعمال نفوذ خود را. بایدن کمپین مقامات می گویند که اگر بایدن انتخاب شده است او را در برقراری روابط با متحدین آمریکا و تجمع جامعه بین المللی برای تشکیل یک جبهه متحد در برابر چین است.

“آنچه قابل توجه برای من این است که تا چه حد تهمت و مبارزات انتخاباتی به نظر می رسد فکر می کردم که چین می تواند یک برنده مسئله برای آنها گفت:” جف پرسکات یک مشاور سیاست خارجی برای بایدن. AP

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>