چه جراح سابرینا گفت: قبل از دستگیری او در JKG جعلی آزمون کلاهبرداری

او این ادعا را در حالی که صحبت کردن به bdnews24.com در بعد از ظهر یکشنبه در مدت کوتاهی قبل از دستگیری او در یک مورد بیش از کلاهبرداری مربوط به JKG یک مات سازمان اجرا توسط شوهرش Ariful Chaudhury که پشت میله های زندان در انتظار محاکمه است.

اداره کل خدمات بهداشتی و درمانی به حالت تعلیق جراح قلب سابرینا از موسسه ملی بیماری های قلبی و عروقی در داکا.

دکتر سابرینا یک Chaudhury یک دولت و رئیس JKG مراقبت های بهداشتی می رسد در Tejgaon ایستگاه پلیس برای بازجویی بیش از او اتهام دخالت در COVID-19 تست کلاهبرداری در داکا. او بعد از آن قرار داده شده و تحت بازداشت است. عکس: آصف محمود Ove

شناخته شده به عنوان سابرینا یک Chaudhury او با استفاده از “سابرینا عارف” در nameplate در او هر چند او گفت: bdnews24.com او تا به حال برای ثبت یک طلاق است. او همچنین گفت: او را تغییر nameplate.

داوطلبان آموزش دیده توسط JKG حال درگیری با کارکنان دولت Titumir کالج در پایتخت Mohakhali پس از راه اندازی از جمع آوری نمونه از بيماران مشکوک در اوایل ماه ژوئن است.

سابرینا به حال دفاع JKG در آن زمان گفت: کارکنان این نهاد می خواستم آنها را خارج شدند و به دنبال بهانه ای را که اتفاق می افتد.

روز یکشنبه او در ابتدا کاهش یافته و اظهار نظر در JKG, اما بعدا گفت که او تا به حال مطلع ابوالکلام مدیر کل خدمات درمانی و “دیگران” است که او دیگر با این سازمان است.

سابرینا خواستار مدارک و شواهد که او رئیس JKG زمانی که bdnews24.com از او خواست در مورد موقعیت خود در این سازمان است.

خواندن داستان در بنگلادش: গ্রেপ্তারের ঠিক আগে যা বললেন ডা. সাবরিনা

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>