Amit Sadh تست منفی برای COVID-19

Amit Sadh, Amit Sadh test negative, Amitabh Bachchan, Abhishek Bachchan, Aishwarya, COVID-19 in mumbai, Nanavati Hospital, latest news on amit sadhAbhishek, 44 و Sadh خال خال شد با هم در اوایل این ماه دوبله خود را نشان می دهد “نفس: به سایه”. (منبع عکس: Amit Sadh/Instagram))

بازیگر Amit Sadh روز دوشنبه گفت که او را آزمایش کرده است منفی ها برای coronavirus و تشکر خود را از طرفداران خود را برای نماز. روز یکشنبه Sadh توییتی که اگر او احساس “کاملا خوب” او خواهد بود تحت احتیاطی COVID-19 آزمون یک روز پس از megastar آمیتا باچان و پسرش آبیشک باچان آزمایش coronavirus مثبت است.

Abhishek, 44 و Sadh خال خال شد با هم در اوایل این ماه دوبله خود را نشان می دهد “نفس: به سایه”. “با تشکر از شما برای نماز و نگرانی. این تنها زمانی است که من می گویم خوشبختانه من منفی است. به همه مردم در مبارزه با این نماز من و افکار خود را ادامه خواهد داد. شما را دوست دارم. با هم تنها قدرت” Sadh, 37, ارسال شده در توییتر در روز دوشنبه.

اخبار مرتبط

آمیتا دختر-در-قانون Aishwarya (46) و نوه Aaradhya (8) نیز آزمایش مثبت برای ویروس. همسرش, بازیگر کهنه-MP جایا باچان 71, آزمایش منفی است. از 77 ساله با صفحه نمایش آیکون در یکشنبه تشکر تحسین خود را برای نماز خود را و نگرانی برای او و اعضای خانواده خود را.

“من عزیزترین اعضای خانواده خود را از نگرانی نماز خود را و خواسته های خود را برای Abhishek, آیشواریا, Aaradhya و من برای بهبود سریع پر کرده است من با قدردانی بی پایان. من با تشکر از همه شما” آمیتا که در حال حاضر بستری برای Nanavati بیمارستان همراه با آبیشک نوشت.

با 1,263 جدید COVID-19 موارد ثبت شده در شنبه بمبئی مورد تعداد نصب شده به 92,720 این باشگاه گفت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>