تلاش برای تضعیف حزب وحدت نمی مردم هر خوب: Prachanda

کاتماندو در جولای 12

در میان آشفتگی های سیاسی در نپال حزب حاکم کمونیست اجرایی رئیس Pushpa کمال Dahal ‘Prachanda’ گفت: هر گونه تلاش از هر نقطه به تضعیف حزب وحدت خواهد بود نه به نفع مردم و بر مبارزه با این بیماری همه گیر و بلایای طبیعی است.

نمی خواهد اجازه می دهد NCP به تقسیم

طبیعی است که اختلاف نظر اختلاف و بحث در یک مهمانی بزرگ اما من نمی خواهد اجازه می دهد که به تقسیم,” او گفت:. “اگر وجود دارد یک اختلاف در حزب وجود دارد روش های مناسب برای حل و فصل آن است. —Pushpa کمال Dahal Prachanda کمونیست حزب اجرایی رئیس

کر رشد می کند برای Oli استعفای

  • بالای حزب کمونیست

    رهبران خواستار نخست وزیر KP Sharma Oli استعفای, گفته های اخیر خود را ضد هند سخنان بودند “نه از لحاظ سیاسی و دیپلماتیک مناسب”.

  • Oli و Prachanda برگزار شد یک در یکی از جلسات در روزهای اخیر اما رهبران دو کشور هستند جایی نزدیک به یک قدرت هسته ای. حزب حاکم است تقسیم بر یک در یکی از مذاکرات بین Oli و Prachanda با یکی از رهبران ارشد گفت: طولانی تر شدن مسائل خواهد شد

    نه خدمت به کسی علاقه.

پرداختن به یک نشست منطقه ای مدیریت بحران کمیته Chitwan, Prachanda گفت: فعالیت سیاسی نباید تاثیر دولت در پاسخ به Covid بحران و بلایای طبیعی است.

“هر گونه تلاش از هر جای دیگری به تضعیف

حزب وحدت خواهد بود نه به نفع مردم” Prachanda به نقل از به نقل از افزایش نپال.

وی از تمام احزاب سیاسی ، جامعه مدنی و رسانه ها یکی است و همه را به شرکت در یک جنگ ترکیبی علیه Covid و بلایای طبیعی است.

بالای حزب کمونیست نپال (NCP) رهبران از جمله Prachanda را خواستار نخست وزیر KP Sharma Oli استعفای, گفته های اخیر خود را ضد هند سخنان بودند “نه از لحاظ سیاسی و دیپلماتیک مناسب است.” Oli و Prachanda برگزار شد بیش از نیم ده یک در یکی از جلسات در روزهای اخیر اما رهبران دو کشور هستند جایی نزدیک به یک قدرت هسته ای.

در همین حال حزب حاکم است تقسیم بر یک در یکی از مذاکرات بین Oli و Prachanda با ارشد رهبر حزب گفت: طولانی تر شدن مسائل را خدمت کسی علاقه.

نشست NCP 45-عضو قدرتمند ایستاده کمیته برای تصمیم گیری Oli سرنوشت قرار بود روز جمعه برگزار شد. اما به تعویق افتاد و برای یک هفته در آخرین لحظه با استناد به سیل و رانش زمین.

NCP رهبر آستا Laxmi Shakya گفت: این خوب بود برای به تعویق انداختن حیاتی ایستاده جلسه کمیته برای یک هفته نگه داشتن در ذهن خطر شدید آب و هوا, اما Oli باید آماده به حل و فصل این مسائل پس از هفت روز است.

او گفت که طولانی تر شدن مسائل خواهد شد و نه در خدمت هر کسی علاقه و این بدان معنی است که تفاوت را نگه دارید تا برداشت, تأثیر حزب هیمالیا تایمز گزارش داد. Shakya گفت که در یک جلسه بین Oli و Prachanda نمی خواهد کمک به حل و فصل داخلی دشمنی.

“اگر PM احساس نمی راحت بحث در مورد برخی از مسائل در مقابل تمام اعضای کمیته پس از آن او می تواند در مورد این مسائل با جناح رقیب با هر دو جناح از جمله سه تا چهار کلید رهبران و یا آنها می تواند بحث در مورد مسائل در حزب دبیرخانه. “اما دو co-صندلی نباید بحث در مورد مسائل خود” او استدلال کرد. — PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>