چین ممنوعیت سناتور کروز, روبیو, اسمیت, براون بک بیش از انتقاد

پکن, جولای 13

چین روز دوشنبه گفت که ممنوعیت ورود به سناتور مارکو روبیو و تد کروز نماینده کریس اسمیت و سفیر آزادی مذهبی سام براون بک بیش از خود انتقاد از حزب حاکم کمونیست را نسبت به سیاست های گروه های اقلیت و مردم با ایمان است.

سخنگوی وزارت خارجه Hua Chunying گفت: اقدامات ما بود “به طور جدی آسیب دیده و چین روابط آمریکا” و چین مصمم به رعایت آن حاکمیت ملی در برابر آنچه آن را می بیند به عنوان دخالت در امور داخلی خود.

“چین پاسخ می دهند بیشتر با توجه به توسعه وضعیت” هوآ گفت.

وجود دارد هیچ نشانه ای است که هر یک از چهار به حال برنامه ای برای سفر به چین است.

این ممنوعیت سفر به نظر می رسد به طور مستقیم در تلافی به ما تحمیل تحریم ها بر چهار مقامات چینی از جمله چن Quanguo که سران شمال غربی منطقه سین کیانگ که در آن بیش از 1 میلیون نفر از اقلیت مسلمان گروه شده اند زندانی در چه چین از نظر de-افراط گرایی و بازآموزی مراکز.

منتقدان با تشبیه این اردوگاه به زندانها که زندانیان محکوم میشوند با کمی توجه روند و جایی که آنها مجبور به محکوم کردن خود به دین و زبان و فرهنگ و تعهد و وفاداری به حزب کمونیست و رهبر آن پینگ است.

یک آسوشیتد پرس تحقیقات نیز کشف اتهامات که زنان در سین کیانگ را عمدتا بومی اویغوری گروه قومی بودند مجبور به استفاده از کنترل تولد و یا غیر ارادی تحت sterilisations. — AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>