فرانکلین تمپلتون MF را بسته طرح دریافت Rs 3,275 کرور پس از بسته شدن

Franklin Templeton, Franklin Templeton Mutual Fund, mutual fundفرانکلین تمپلتون MF تا به حال توقیف شش بدهی های خود را از طرح های در ماه آوریل است.

فرانکلین تمپلتون صندوق روز دوشنبه گفت: آن شش بسته طرح دریافت کرده اند Rs 3,275 کرور از سررسید از قبل پرداخت و کوپن پرداخت پس از بسته شدن در ماه آوریل است.

شش طرح شد: فرانکلین هند فوق العاده کوتاه اوراق قرضه صندوق فرانکلین هند کم مدت فرانکلین هند کوتاه مدت درآمد طرح فرانکلین هند ریسک اعتباری صندوق فرانکلین هند پویا تعهدی صندوق و فرانکلین هند فرصت های درآمد صندوق است.

اخبار مرتبط

“از تاریخ 16 ژوئن سال 2020 به 30 ژوئن 2020 طرح را دریافت اضافی تومان 1,311 کرور از سررسید از قبل پرداخت و کوپن پرداخت. این طول می کشد کل مبلغ پس از دریافت مارس 24 سال 2020 به تومان 3,275 کرور روپیه” صندوق خانه رئیس جمهور سانجی Sapre گفت: در نامه ای به سرمایه گذاران است.

او در ادامه گفت که مقدار دریافت شده است بدون توانایی به نحو احسن monetise دارایی ها و طرح تلاش خواهد کرد برای سرعت بخشیدن به کسب درآمد پست از اتمام موفقیت آمیز e-voting ورزش و unitholder ملاقات.

فرانکلین تمپلتون بسته شش بدهی صندوق طرح در آوریل 23, با استناد به رستگاری فشار و کمبود نقدینگی در بازار اوراق قرضه.

با توجه به نگرانی بیش از کاهش در خالص ارزش دارایی ها (NAV) از برخی از وجوه Sapre گفت: این نتیجه از تاریخ سررسید تنظیم مجدد برای اوراق بهادار از Edelweiss روستایی و شرکت های بزرگ خدمات محدود (ERCSL).

“تاثیر بر NAV است با توجه به ارزیابی های ارائه شده توسط ارزیابی سازمان ها با توجه به تنظیم مجدد از تاریخ سررسید به بعد نرخ تنظیم مجدد تاریخ (30 ژوئن 2022),” او گفت:.

مستقل ارزیابی سازمان ها به طور معمول ارزش این تنظیم مجدد نرخ بهره اوراق بهادار با توجه به بعد نرخ بهره تنظیم مجدد تاریخ به عنوان بلوغ تاریخ Sapre گفت که فرانکلین تمپلتون است به طور مداوم نظارت بر تحولات در این زمینه و تعامل با صادر کننده برای بازپرداخت اولیه.

او همچنین گفت که پیچ در پیچ تا یک طرح به این معنا نیست شده است وجود دارد و هر نوع نوشتن از سرمایه گذاری ساخته شده توسط برنامه.

هفته گذشته صندوق خانه گفت: آن را دریافت در مجموع از 1 ، 252 تومان.44 کرور از وودافون ایده که توزیع خواهد شد به unitholders از تفکیک نمونه کارها.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>