تشییع جنازه شهردار از کره جنوبی سرمایه برگزار شد در میان اتهامات سوء استفاده جنسی

سئول جولای 13

دوستان و خانواده و همکاران با حضور کوچک تشییع جنازه روز دوشنبه در بلند-زمان شهردار سئول یکی از کشور برجسته ترین مقامات منتخب که برگ های پیچیده و میراث میان یک پرونده جنایی به اتهام آزار و اذیت جنسی.

شهردار پارک برنده-به زودی مرده پیدا شد در روز جمعه. او گفت: به سمت چپ توجه داشته باشید ضمن تشکر و عذرخواهی به “همه”. پلیس نمی دهد علت مرگ اما گفت: هیچ نشانه ای از بازی ناپاک است.

عزاداران حمل یک پرتره از اواخر شهردار سئول پارک برنده-به زودی خود را در طول مراسم تشییع جنازه در سئول تالار شهر سئول. AFP

مرگ او آمد روز بعد از یکی از پارک های شهر دبیران شکایت وی از سوی مامورین که 64 سال سن تا به حال از نظر جنسی مورد آزار و اذیت او باعث یک بررسی پلیس است. یک نماینده از خانواده اش با صدور بیانیه ای رسما اقدام قانونی علیه کسانی که در گسترش “بی اساس اظهارات” بدون توضیح.

این مراسم به میزبانی شهرستان دولت در شهرستان سالن و پخش زنده حاضر شد و محدود به حدود 100 نفر به دلیل COVID-19 نگرانی.

“عزاداری لزوما رد جستجوی روح اما در حال حاضر زمان برای سوگواری” گفت: Paik Nak-chung یک منتقد ادبی که به رهبری تشییع جنازه.

صدها نفر از شهروندان جمع آوری شده با وجود باران های سنگین در نزدیکی تالار شهر و یک پارک که در آن پارک بدن را سوزانده شود برخی از گریه.

مردم سوگواری به عنوان نعش کش حامل اواخر شهردار سئول پارک برنده-به زودی برگ Seoul City Hall پلازا پس از تشییع جنازه او در سئول. ایسنا

در مقابل سالن شهرستان, یک مرد به دنبال توجه به آزار و اذیت اتهامات نقشه کشی بوس و شکایت از حامیان رسانه های محلی فیلم نشان داد.

پارک باقی می ماند به خاک سپرده خواهد شد در جنوب شرقی شهرستان چنگنیئونگ جایی که او در آن متولد شد, شهرستان, مقامات گفت.

به عنوان طولانی ترین خدمت شهردار سئول یک شهر تقریبا 10 میلیون نفر از سال 2011 پارک بود و کلام در پاسخ به COVID-19.

صریح و مدافع حقوق زنان و برابری جنسیتی فعال سابق و وکیل او دیده می شود به عنوان یک پتانسیل ریاست جمهوری امیدوار برای لیبرال ها در سال 2022 انتخابات.

یک درخواست ثبت با ریاست جمهوری آبی خانه, اصرار تشییع جنازه به لغو بیش از سوء استفاده جنسی اتهامات جمع آوری بیش از 560,000 امضا. اما یک دادگاه در روز یکشنبه را رد کرد یک گروه فعال تلاش برای متوقف کردن آن است. ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>