وزارت بهداشت می پرسد مدیر کل که دیکته JKG معامله در COVID-19

در نامه ای به مدیر کل ابوالکلام آزاد در روز یکشنبه وزارت به ریاست سه روز به آمده تا با “توضیح”.

معاون وزیر Sharmin Akter در این نامه همچنین خواسته Azad چه عواملی اداره در نظر گرفته شده بود قبل از امضای قرارداد و چه مراحل آن را گرفته بود به بازرسی و بررسی آن مقالات و ماشین آلات و نیروی انسانی و امکانات آزمایشگاه – “شرایط مورد نیاز برای برآورده شود برای معامله”.

این اداره در روز شنبه با صدور بیانیه ای به توضیح نقش آن در قراردادهای امضا شده با نایب السلطنه و JKG مراقبت های بهداشتی خصوصی امکانات فرو رفته در COVID-19 گزارش آزمون رسوایی.

در مواجهه با انتقاد بیش از یک جعلی COVID-19 گزارش آزمون کلاهبرداری مربوط به نایب السلطنه و JKG مراقبت های بهداشتی این اداره با صدور بیانیه ای روز شنبه در دفاع از دانشگاه آزاد اسلامی.

اداره گفت: دانشگاه آزاد اسلامی نمی دانم السلطنه رئیس محمد شاهد قبل از امضای قرارداد در دستور از “بالا یو پی اس” در وزارت بهداشت.

bdnews24.com بعد رسیده دستیار کارگردان Zahangir کبیر که امضا DGHS بیانیه درخواست او برای روشن که از بالا به یو پی اس شد.

Kabir مشخص نیست هر فرد اما با اشاره به وزارت بهداشت به عنوان یک کل گفت: این وزارتخانه بالاتر اقتدار بیش از این ریاست.

این اداره همچنین گفت Uttara و Mirpur شاخه از بیمارستان به نظر می رسد مناسب برای COVID-19 درمان در بازرسی اما آن را نمی توانید آن مجوز را تمدید کرد.

اداره در نهایت امضا مقابله on Mar 21 در شرایطی که نایب السلطنه را تمدید مجوز. آن گفت: این تصمیم به امضای این قرارداد با هدف الهام بخشیدن به دیگر بیمارستان های خصوصی و درمانگاه به گام رو به جلو برای COVID-19 درمان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>