ICICI لومپارد, Bajaj آلیانز HDFC بنابر این حداکثر Bupa راه اندازی ‘کرونا Kavach’ ارائه پوشش برای Covid-19

Premiums for these policies range from Rs 1,300- 2,800 for the sum insured of Rs 2 lakh and Rs 5 lakh, respectively.حق بیمه برای این سیاست ها طیف وسیعی از 1,300 تومان – 2,800 برای مبلغ بیمه شده از Rs 2 لاخ و Rs 5 لاخ بود.

به طور کلی شرکت های بیمه در هند آغاز شده ارائه استاندارد پوشش برای Covid-19. بیمه مانند ICICI Lombard عمومی بیمه Bajaj آلیانز بیمه عمومی HDFC Ergo و حداکثر Bupa بیمه سلامت راه اندازی کرده اند تاج Kavach سیاست. حق بیمه برای این سیاست ها طیف وسیعی از 1,300 تومان – 2,800 برای مبلغ بیمه شده از Rs 2 لاخ و Rs 5 لاخ بود.

بیمه نظارتی و سازمان توسعه هند (Irdai) صادر شده است, ترخیص کالا از گمرک به 30 عمومی و شرکت های بیمه بهداشت برای راه اندازی تاج Kavach سیاست و بیشتر شرکت های بیمه خواهد شد راه اندازی نوع مشابه از محصولات در آینده است. Irdai خواسته بود همه کلی و سلامت شرکت های بیمه به mandatorily ارائه این استاندارد سیاست های بهداشتی.

اخبار مرتبط

Bajaj آلیانز عمومی بیمه تاج سیاست تا مبلغ بیمه شده از بین تومان 50000 تومان 5 لاخ و مشتری می تواند انتخاب کردن آن برای یک دوره سه ماه و نیم شش و نیم سال و نه ماه و نیم. حق بیمه پایه پوشش محدوده بین تومان و 447 تومان 5,630 به استثنای GST بسته به سن فرد مبلغ بیمه و سیاست دوره تصمیم گرفتند.

به عنوان مثال حق بیمه برای افراد در این سن از بین 36 و 45 سال است که Rs 1,495 برای 50,000 تومان مبلغ بیمه شده و 2,770 برای مبلغ بیمه شده از Rs 5 لاخ برای دوره نه ماه و نیم.

کریشنان Ramachandran, MD & مدیر عامل شرکت حداکثر Bupa بیمه سلامت گفت: “در حال رشد بروز Covid-19 نفر در کشور ساخته شده اند مردم اولویت بهداشتی خود را. آگاهی در مورد بیمه بهداشت و درمان است که در تمام زمان بالا و احتمالا بالاترین ما را دیده اند در دهه گذشته است. این زمان ایده آل برای channelise آگاهی را بیشتر مردم تحت ambit از بیمه درمانی. تاج Kavach برنامه به ارمغان می آورد ارزش برای مشتریان که می خواهند برای پوشش Covid-19 مربوط به هزینه های درمان.”

حق بیمه برای حداکثر Bupa طرح برای 2.5 Rs-لاخ پوشش برای یک فرد بالغ (31-55 سال گروه سنی) در حدود 2,200 تومان و برای 2 بزرگسال و کودکان برای همان گروه سنی آن در حدود 4,700 تومان. این محصول همراه با ساخته شده در مزایای مانند بستری شدن در بیمارستان پوشش با توجه به Covid درمان availed در خانه AYUSH درمان و قبل و بعد از بستری شدن در بیمارستان, در میان دیگران.

حق بیمه برای ICICI Lombard عمومی بیمه تاج Kavach سیاست هستند Rs 1,300 تومان 2 لاخ مبلغ بیمه شده و اطراف تومان 2,500 تومان 5 لاخ مبلغ بیمه برای افراد در گروه سنی 36-45 سال و سیاست های بلند مدت نه ماه و نیم.

آیا می دانید چه شده است ؟ FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>