موسسه علوم زندگی طول می کشد قدم بزرگ به سمت کمک به در فرمولاسیون مواد مخدر برای COVID-19

در عمده توسعه قادر به کمک در فرمولاسیون مواد مخدر برای COVID-19 موسسه علوم زندگی در اینجا با موفقیت تاسیس شده در شرايط in vitro فرهنگ از رمان coronavirus از نمونه های بیمار با استفاده از سلول vero بالا ILS رسمی روز دوشنبه گفت:. در محيط کشت اشاره به مطالعات بیولوژیکی خواص در لوله های آزمایش به جای انسان یا حیوانات. آنها اغلب در تضاد به صورت in vivo (در زندگی) مطالعات انجام شده در داخل موجودات زنده.

اخبار مرتبط

هفده ویروس فرهنگ تاسیس شده اند از سواب نمونه نشات گرفته از مکان های مختلف از
کشور با تغییر بار ویروس توسط ILS یک موسسه مستقل از گروه بیوتکنولوژی, مقامات گفت.

این ورو فناوری کشت سلول استفاده می شود در سراسر جهان برای توسعه ، سلول کامل-بر اساس واکسن. این سلول vero
خط است که به طور گسترده پذیرفته مستمر همراه خط (CCL) توسط مقامات نظارتی و استفاده شده است برای بیش از 30 سال برای تولید فلج اطفال و هاری ویروس ها. “این یک پیشرفت قابل توجه به عنوان تنها سه آزمایشگاه های دیگر از هند گزارش کرده اند ایجاد ویروس فرهنگ تا تاریخ” ILS مدیر آجی Parida گفت.

این پتانسیل استفاده در تست و غربالگری ممکن است برای اهداف دارویی فرمولاسیون به عنوان به خوبی به عنوان امکان پذیر است استفاده از واکسن در حال توسعه است. کشت SARS-CoV-2 نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد در حال توسعه آنتی بادی یا پادزهرها تست آنتی بادی و شناسایی موثر عوامل درمانی, او گفت:.

Parida ابراز اطمینان کرد که این خواهد بود که یک منبع مفید برای کشور در مبارزه با COVID-19 همه گیر و همچنین برای آینده آمادگی. در دراز مدت این ویروسی فرهنگ مفید خواهد بود برای دانشگاهیان و همچنین صنعت برای تست و اعتبار سنجی های مختلف ضد ویروس محصولات کمک به تشخیص درمان و مدیریت COVID-19 pandemic, او گفت:.

این ویروس در فرهنگ ایجاد شده توسط ILS تیم به رهبری توسط دانشمندان سوما Chattopadhyay و غلام ثانیه, سید
زیر پروتکل های بین المللی و تمام اقدامات احتیاطی در ایمنی زیستی سطح 3 مرکز رسمی گفت. مطالعات با استفاده از توالی ژنوم روش های در حال انجام برای درک ثبات و تشخیص هر گونه جهش در ایجاد فرهنگ.

محيط کشت شامل مطالعات انجام شده با میکروارگانیسم های خارج از معمول اطراف در حالی که ورو سلول ها سلول های میزبان برای رشد ویروس. ILS حمایت کرده Odisha دولت در افزایش و تست برای COVID-19 پس از ماه آوریل سال جاری و آزمایش قرار گرفته است و در اطراف 45,000 نمونه از به عنوان بسیاری از 26 منطقه از دولت است.

موسسه انتخاب شده است به عنوان یکی از 16 در کشور برای راه اندازی یک biorepository از نمونه های بالينی برای پیشبرد تحقیق و توسعه و تلاش برای COVID-19. جدا از ILS وجود سایر موسسات – NIV پونا
مرکز سلولی و مولکولی زیست شناسی (CCMB) حیدرآباد و RMRC, دیبروگره گزارش کرده اند ایجاد ویروس ها ،

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>