جان تراولتا, همسر بازیگر, Kelly Preston, می میرد در 57

لس آنجلس, جولای 13

بازیگر Kelly Preston بهترین و شناخته شده برای کار خود در فیلم “فساد” “دوقلوها” و “جری مگوایر” درگذشت پس از دو سال مبارزه با سرطان پستان است. او 57 بود.

John Travolta, شوهرش از 29 سال به اشتراک گذاشته و خبر از مرگ خود Instagram account.

“این است که با قلبی سنگین که من اطلاع شما که همسر کلی دهکدهای از دست داد او دو سال مبارزه با سرطان پستان است. او مبارزه یک مبارزه شجاعانه با عشق و حمایت از بسیاری از” تراولتا گفت.

“خانواده من و من برای همیشه سپاسگزار به پزشکان و پرستاران در MD Anderson Cancer Center, تمام مراکز پزشکی که کمک کرده اند و همچنین بسیاری از دوستان و عزیزان که در کنار او. کلی عشق و زندگی همیشه به یاد” او اضافه شده است.

پرستون است جان سالم به در تراولتا و فرزندان خود را: الا دختر 20 ساله و نه ساله پسر بنیامین. پسر خود را Jett درگذشت در سن 16 سالگی در ژانویه 2009.

تراولتا گفت که او خواهد شد در نظر گرفتن برخی از زمان را با فرزندان خود.

“من خواهد شد در نظر گرفتن برخی از زمان به وجود داشته باشد برای کودکانی که خود را از دست داد مادر مرا ببخش در پیشبرد اگر شما نمی شنیدن از ما در حالی که برای. اما لطفا می دانم که من خود را احساس می, فوران عشق در هفته ها و ماه های آینده به ما زخم التیام یابد.”

پرستون که مورد ستایش قرار داد از هونولولو ساخته شده است اولین فیلم با 1985 رام-com “فساد” و به دنبال آن با یکی دیگر از نوجوان, کمدی, “راز ستاینده.”

او در ادامه به ستاره در سال 1986 را sci-fi adventure “SpaceCamp” و پس از آن دیده می شود در کمدی دوستان “دوقلو” در کنار آرنولد شوارتزنگر و Danny DeVito.

پرستون بازی تام کروز نامزد اوری اسقف در “جری مگوایر” و همچنین ستاره دار مقابل کوین کاستنر در “برای عشق بازی.”

او برجسته مخالف تراولتا در سال 2000 “میدان جنگ زمین”. او آخرین صفحه اعتبار شد 2018 را Gotti که در آن او با بازی ویکتوریا Gotti از اراذل و اوباش, رئیس, John Gotti (تراولتا).

پرستون و تراولتا که خود را جشن گرفتند 28th, سالگرد ازدواج در سال گذشته در این مجموعه از سال 1987 فیلم “کارشناسان” و ازدواج در سال 1991. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>