دانشگاه جانز هاپکینز شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای جلوگیری از حاکمیت بر دانشجویان خارجی

نیویورک جولای 12

دانشگاه جانز هاپکینز اتحاد پیوست یک لیست در حال رشد از معتبر موسسات آموزش عالی در ایالات متحده تحت پیگرد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از آن “بی رحمانه” تصمیم به اجازه می دهد تا دانشجویان خارجی را به صورت آنلاین-تنها دوره های ترم پاییز.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال دولت اعلام کرد قوانین جدید برای دانشجویان بین المللی برای آینده ترم پاییز (سپتامبر تا دسامبر) است که نیاز به آنها را به یک فرد با کلاس در کشور باقی می ماند. بسیاری از دانشگاه های آمریکا باید کوچک به عقب و یا حذف شده در کلاس های حضوری به دلیل Covid-19 بیماری همه گیر.

دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) طرح دعوی در دادگاه فدرال در روز جمعه هل دادن در برابر تهمت و دستور دولت است که به طور ناگهانی لغو تسهیلات برای یادگیری آنلاین در طول همه گیر برای نزدیک به 5000 دانشجویان بین المللی در دانشگاه و هزاران نفر دیگر در سراسر کشور.

دانشگاه جانز هاپکینز گفت: تغییر سیاست اعزام دانشجویان به کشورهای خود را اگر آنها نمی, ثبت نام در کلاس های حضوری “ناگهان و به طور غیر منتظره” فرو دانشگاه جانز هاپکینز و تقریبا تمام آموزش عالی در ایالات متحده به هرج و مرج. صدها نفر از هزاران نفر از دانش آموزان هندی در آمریکا تحت تاثیر قرار خواهد شد تصمیم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

این JHU شکایت به دنبال موقت سفارش محدود در برابر این پیشنهاد توسط ایالات متحده مهاجرت و گمرک حاکی از آن است که “خودسرانه و هوس باز” غیر قانونی و برگشت از راهنمایی قبل از آن که بر ماه از برنامه ریزی دقیق مبتنی است. — PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>