نزدیک به 6 لاخ رای دهندگان به نوبه خود به صورت رایگان آخرین نظرسنجی در هنگ کنگ

دلار هنگ کنگ, جولای 12

صدها هزار نفر از دلار هنگ کنگ از ساکنان تبدیل شده تا بیش از آخر هفته به رای غیر رسمی اولیه انتخابات برگزار شده توسط این شهرستان را طرفدار دموکراسی اردوگاه آن را به عنوان چرخ دنده تا زمینه نامزدها برای آینده قانونگذاری نظرسنجی.

انتخابات مقدماتی برگزار شد دو هفته پس از پکن تحمیل جارو امنیت ملی قانون در نیمه مستقل و خاک در یک حرکت به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان chipping دور در “یک کشور دو سیستم” چارچوب زیر که بریتانیا دست هنگ کنگ به چین در سال 1997. آن تصویب شد در پاسخ به سال گذشته تظاهرات گسترده خواستار بیشتر دموکراسی و بیشتر پلیس پاسخگویی.

جمعیت کثیری از مردم تا در صف رای گیری غرفه در گرمای تابستان به رای با وجود هشدار در هفته گذشته توسط هنگ کنگ قانون اساسی وزیر امور Eric Tsang که مقدماتی می تواند در نقض جدید امنیت ملی قانون چون قانون شکنان تداخل و اختلال در وظایف توسط دولت های محلی.

برگزارکنندگان رد این دیدگاه گفت: آنها فقط می خواهم به نگه داشتن دولت پاسخگو با به دست آوردن اکثریت در مجلس قانونگذاری.

قانون جدید ممنوع آنچه در پکن نمایش به عنوان secessionist, خرابکارانه و یا فعالیت های تروریستی و یا به عنوان مداخله خارجی در هنگ کنگ امور. — AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>