خرده فروشی مجموعه های بهبود یافته وام تحت توقف کاهش می یابد: DHFL

DHFL claimed to have reduced overdue retail accounts.DHFL ادعا را کاهش عقب افتاده حساب های خرده فروشی.

تحت محاصره وام مسکن سرمایه, دیوان مسکن امور مالی شرکت (DHFL) است شاهد برخی از شاخه های سبز در میان Covid-19 بیماری همه گیر. خرده فروشی مجموعه های این شرکت افزایش 26 درصد در ماه مه بیش از آوریل DHFL گفت: در بورس تشکیل پرونده.

با مرحله به مرحله باز کردن اطلاعیه در ماه ژوئن خرده فروشی مجموعه های بیشتر افزایش حدود 83 درصد در ماه ژوئن این شرکت اعلام کرد. به همین ترتیب تعداد وام اندازهایی توقف می آیند به 27 درصد در همان ماه از 36 درصد در ماه مه.

اخبار مرتبط

وام افشای بعد از تنظیم کننده بازار بورس و اوراق بهادار مدیره از هند (Sebi) خواسته شرکت ها برای ارائه جزئیات بیشتر در مورد تاثیر این بیماری همه گیر در کسب و کار خود را.

DHFL ادعا را کاهش عقب افتاده حساب های خرده فروشی. “شرکت خرده فروشی نمونه کارها عقب افتاده شده است 23% کاهش در ماه ژوئن سال 2020 نسبت به فوریه سال 2020” DHFL گفت. به طور مشابه, حساب های خرده فروشی در قبل از دارایی های غیر نمایشی (NPAs) مرحله شاهد کاهش 45 درصد در ماه ژوئن نسبت به ماه فوریه به آن اضافه شده است.

متعلق به دولت پنجاب بانک ملی در هفته گذشته گفت: در آن گزارش شده بود تقلب تومان 3,688.58 کرور در NPA حساب DHFL به RBI.

این شرکت تحت عجز از پرداخت دیون رسیدگی در شرکت ملی قانون دادگاه (NCLT) در بمبئی.

کمیته طلبکاران (CoC) قبلا تصمیم به تمدید مهلت ارائه پیشنهادات برای شرکت تا تاریخ 24 ژوئیه با توجه به Covid-19 اختلالات. DHFL بود شارت 22 متقاضیان برای حل این مشکل شرکت است.

خانه وام سرمایه داده بود و متقاضیان گزینه ای برای پیشنهاد برای کل شرکت و یا در قطعات. از کل متقاضیان 14 ارائه شده بود ابراز علاقه (EoIs) برای کل کسب و کار از DHFL. KKR هند, خدمات مالی, Welspun گروه Adani گروه Oaktree سرمایه ARCIL دارایی بازسازی شرکت Bain Capital میان خواستگاران که قرار داده شده EoIs به بیش از کل کسب و کار.

از دست دادن خالص از DHFL گسترده تر در ماه مارس سه ماهه به تومان 7,635 کرور روپیه در برابر Rs 2,223 دفاع کرد گرفته شد کرور دست دادن در سال پیش ،

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>