بخش چشم انداز ‘سازنده’ در افزایش تقاضا تعرفه بهبود: Bharti Infratel

Bharti Infratel, COVID era, 5G, global economy, AGR, TRAI,  COVID-19 pandemic, Indian telecom industry, Smart cities, latest news on bharti infratelTrai نیز صادر مشاوره مقاله به نظر دعوت از سهامداران در مورد مسائل مختلف مربوط به تعرفه ها از جمله مقدمه از کف قیمت برای اطمینان در دراز مدت سلامت مالی این بخش است.

زیرساخت های مخابراتی شرکت Bharti Infratel گفت: چشم انداز خود را در بخش “باقی می ماند سازنده” با توجه به افزایش تقاضا و بهبود در تعرفه. در آخرین گزارش سالانه 2019-20 رئیس شرکت Akhil گوپتا گفت: معرفی 5G و دیگر فن آوری های جدید در سال آینده و نیاز به بهتر متصل کشور در یک پست-COVID دوران را “تشدید” نقش منفعل زیرساخت های بازیکنان مانند Bharti Infratel.

گوپتا گفت که 2019-20 ثابت به یک چالش برانگیز سال برای اقتصاد جهانی با ظهور COVID-19 نسبت به پایان سال. با اشاره به عمده حقوقی و تنظیم مقررات تحولات در FY20 از جمله حق قانونی پرونده در دیوان عالی کشور گوپتا گفت: به عنوان یک خرید اینترنتی از AGR موضوع تمام اپراتورهای پیاده تعرفه ها که یک خوش آمدید, اولین گام در جهت پایدار سلامت مالی این بخش پس از سالها شدید قیمت رقابت که منجر به درآمد قابل توجهی قرارگرفته است.

اخبار مرتبط

مخابرات و سازمان تنظیم مقررات از هند (Trai) نیز صادر مشاوره مقاله به نظر دعوت از سهامداران در مورد مسائل مختلف مربوط به تعرفه ها از جمله مقدمه از کف قیمت برای اطمینان در دراز مدت سلامت مالی این بخش است.

“…چشم انداز ما در این بخش باقی مانده سازنده در نور از افزایش تقاضا و بهبود در تعرفه. انتظار می رود با مقدمه ای از فن آوری های جدیدتر مانند 5G در سال های آینده و نیاز به بهتر متصل کشور در یک پست-COVID جهان, ما فقط می توانیم انتظار نقش منفعل زیرساخت های بازیکنان مثل ما به شدت” گوپتا گفت.

در یک یادداشت جداگانه ای D S Rawat مدیر عامل و مدیر اجرایی این شرکت گفت: پس از قریب الوقوع ادغام Infratel و سند (طرح مهلت آن تمدید شده است 31 اوت) ترکیب نهاد باید به صورت یکپارچه در سراسر کشور حضور همراه با بسیار قوی عضله مالی برای سرمایه گذاری و سرمایه گذاری در فرصت های آینده.

“ما با اعتماد به نفس باقی می ماند طولانی مدت پتانسیل مخابرات هند میباشد. ادامه دیجیتال انقلاب نسل بعدی فن آوری های مانند 5G هوشمند شهرستانها IoT (اینترنت اشیاء) و نیاز به یک شبکه بهتر در یک پست COVID-19 جهان را باز کردن راه های جدید برای زیرساخت مخابرات” Rawat گفت.

دولت تا به حال مطلع خدمات مخابراتی به عنوان یک خدمات ضروری است که همراه با آن عرضه زنجیره ای همچنان به فعالیت در این مستند او اضافه کرد: بر این اساس حیاتی مخابراتی اتصال نگهداری شده 24×7 برای تمام ارائه دهندگان خدمات.

“… ما احساس صنعت مخابرات به طور کلی بوده است و یکی از حداقل منفی نهفته صنایع با توجه به COVID-19 تا کنون است و هیچ مالی قابل توجهی تاثیر COVID-19 همه گیر در این شرکت و همچنین” Rawat گفت.

در یک بخش در مدیریت ریسک شرکت های ذکر شده از خطرات مختلف – داخلی و خارجی – از جمله محیط زیست, خطر, خطر تنظیم مقررات و زیرساخت خطر, صنعت, خطر, مشتری غلظت خطر در میان دیگران در کنار مربوطه کاهش خطر برنامه و نتایج بدست آمده در طول مالی سال 2020 است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>