سوپر ماریو وارنر معافیت های جدید فروش رکورد 35 سال پس از راه اندازی

این نسخه از سوپر ماریو وارنر بود به خصوص غیر معمول با توجه به این واقعیت است که جعبه بود و مقوا در قطع تب در زیر پلاستیک.

مهر و موم شده کپی سوپر ماریو وارنر فروخته شده در حراج عظیم $114,000 (بیش از 85 تومان لاخ) و آن را گران ترین بازی های ویدئویی تا کنون به فروش می رسد. در سال 1985 بازی هنوز در اصلی آن پوشش پلاستیکی فروخته شد در میراث مزایده به ناشناخته پیشنهاد. برنده $114,000 جای کسی را گرفتن پیشنهاد قبلی رکورد حراج از 100 ، 000 دلار برای یک بازی ویدیویی مجموعه توسط برادران سوپر ماریو در فوریه 2019. این مجموعه فروخته شده در حراجی سازمان میراث مزایده مستقر در دالاس. “سوپر نتیجه برای بالاترین درجه سوپر ماریو Bros” نشئه میراث توییتی در گران قیمت ترین فروش یک بازی است.

“تقاضا برای این بازی بسیار بالا است و اگر هر گونه زیادی در فروش می تواند به یک شماره که در آن قرار بود به این یکی. این نتایج تنها بررسی میراث مزایده موقعیت در این سرعت در حال رشد بازار” گفت: میراث مزایده های ویدئویی, مدیر, Valarie McLeckie.

اخبار مرتبط

این نسخه از سوپر ماریو وارنر بود به خصوص غیر معمول با توجه به این واقعیت است که جعبه بود و مقوا در قطع تب در زیر پلاستیک, نشانه ای که از آن ساخته شده بود پس از نینتندو شروع به استفاده از shrink-wrap برای پوشش بازی به جای برچسب های این شرکت گفت: در آزادی مطبوعات.

شرکت ژاپنی نینتندو به راه اندازی جهان معروف برادران سوپر ماریو بازی برای سیستم سرگرمی نینتندو (NES) در سال 1985. تا به حال بیش از 330 میلیون نسخه از سوپر ماریو وارنر فروخته شده در سراسر جهان و آن را در رتبه دوم پرفروش ترین سری از بازی های ویدئویی است.

سوپر ماریو وارنر در میان شش, بازی های ویدئویی به القاء به تصویری بازی Hall of Fame, موزه ملی بازی کند. شخصیت اصلی ماریو پس از توسعه به یک ویدیو 3D بازی نماد آغاز به عنوان یک کوچک pixelated مرد در لباس, تخم ریزی گسترده ای حق رای دادن از جمله یک مجموعه تلویزیونی و یک فیلم سینمایی.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>