دیوان عالی کشور تأکید سابق خانواده سلطنتی حقوق به اجرا کرالا Sree Padmanabhaswamy

The erstwhile royal family — trustee of the temple — had filed an appeal against the HC’s order.سابق خانواده سلطنتی — متولی معبد — تا به حال ثبت یک درخواست تجدید نظر در برابر HC باشد.

حل و فصل یک اختلاف دیوان عالی کشور در روز دوشنبه را تایید کرد حقوق سابق Travancore خانواده سلطنتی در حال اجرا دولت کرالا ششم-قرن Sree Padmanabhaswamy واقع در تریواندروم.

یک نیمکت رهبری عدالت UU Lalit کنار ژانویه 31, 2011 قضاوت کرالا دادگاه عالی که به کارگردانی دولت را کنترل معبد مدیریت و غنی آن دارایی از اعتماد رهبری سابق خانواده سلطنتی است. سابق خانواده سلطنتی — متولی معبد — تا به حال ثبت یک درخواست تجدید نظر در برابر HC باشد.

اخبار مرتبط

معبد بود به ضرب گلوله به سرفصل های ملی پس از یک تیم اختصاص داده شده توسط apex دادگاه تا به حال پرده برداری از یک مجموعه ای از اشیاء عتیقه در حدود ارزش در محدوده 90,000 تومان کرور روپیه به تومان 1 لاخ کرور روپیه در سال 2011. از پنج معبد خزانه آن را به حال ساخته شده موجودی از گنج در قالب گرانبها و طلا و جواهر نکردم جواهرات عتیقه بت سلاح و ظروف و سکه, ترک یک طاق (نام B خرک) باز نشده.

جانبداری با سابق خانواده سلطنتی, دادگاه بالا در حال حاضر گفت: مرگ Travancore حاکم که امضا مربوط به عهد نمی گذارد Shebayatship از Travancore خانواده سلطنتی است. همچنین گفت که منطقه قاضی تریواندروم را سر موجود اداری کمیته به مدیریت معبد تا نهایی کمیته تنظیم شده است.

“موجود کمیته تعیین شده توسط دیوان عالی کشور در سال 2011 ادامه خواهد داد موقت به عنوان تنظیم تا کمیته تحول اداری و کمیته مشورتی هستند تشکیل می دهند. خانواده سلطنتی را تشکیل نهایی کمیته. افتتاح “Kallara” (راز خرک) خواهد بود تصمیم نهایی کمیته از خانواده سلطنتی به عنوان در هر سنت” نیمکت اظهار داشت: در حالی که Shebait حقوق خانواده سلطنتی در دولت از معبد.

همچنین دستور داد ممیزی برای 25 سال گذشته توسط یک شرکت مشهور حسابدار.

“ما با تشکر از همه کسانی که ایستاده بود با ما” می گوید Gowri Lakshmibai عضو ارشد سابق خانواده سلطنتی Travancore در یک پیام ویدئویی. “ما در تماس با کارشناسان حقوقی به باز کردن nitty ریگ دار خواهد شد و پاسخ بیشتر به طور خاص پس از رفتن را از طریق حکم,” او گفت: FE.

کرالا Devaswom وزیر Kadakampally Surendran گفت که “ما ملزم به حکم. ما همیشه به دنبال apex حکم دادگاه در نامه و روح.”

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>