سورت: زن پاسبان سونیتا Yadav منتقل شده و پس از درگیری با وزیر را برای مستند نقض قوانین

surat news زن پاسبان سونیتا Yadav منتقل شده و پس از درگیری با وزیر و دوستان است. (عکس IE)

یک زن پاسبان در گجرات منتقل شد و پس از یک درگیری با پسر یک وزیر و دو نفر از دوستان خود برای نقض مستند هنجارها و مقررات منع رفت و آمد در سورات. با توجه به گزارش در هند اکسپرس پاسبان شناخته شده به عنوان سونیتا Yadav.

Sunita Yadav ارسال شده در Varachha ایستگاه پلیس. به اتهام درگیری بین او و سه نفر صورت گرفت در جولای 9 شب طول حکومت نظامی ساعت. او نوشته شده بود در یک bandobast وظیفه زمانی که این حادثه اتفاق افتاده در اطراف 10.35 ب. ظ روز یکشنبه در نزدیکی Mini بازار در Varachha منطقه است.

اخبار مرتبط

این سه عنوان Prakash, Dushyant Godhani و سانجی Kakadia دستگیر شدند به صورت ايميل مستند هنجارها و مقررات منع رفت و آمد در سورات. اما آنها بعدا به قید وثیقه آزاد شد. Prakash پسر موسس برای سلامت کومار Kanani.

Yadav منتقل شده از Varachha ایستگاه پلیس به مقر پلیس این یعنی گزارش, گفت:, و اضافه کرد که یک پرس و جو راه اندازی شد و پس از ادعا های صوتی و کلیپ های ویدئویی از این حادثه به طور گسترده ای منتشر شده در رسانه های اجتماعی.

منابع گفت: روزانه که سونیتا Yadav متوقف پنج جوانانی را که در سفر بودند در یک ماشین بدون پوشیدن ماسک و حال کردن در خیابان ها در طول حکومت نظامی ساعت. این پاسبان ظاهرا ربوده کلید ماشین. یکی از جوانان به نام تا وزیر را که به نقطه.

با توجه به تصویری که از او پرسیده شد که چرا او پا را در طول حکومت نظامی ساعت, او ادعا می کرد که پسر Kanani. او گفت Yadav که او به کمک دوست خود را’.

Varachha پلیس گفت: یک مورد ثبت شده علیه این سه نفر برای نقض مستند و مقررات قوانین.

“ما دستگیر و همه را متهم به نقض قوانین منع رفت و آمد و منتشر شد و آنها را به قید وثیقه در روز یکشنبه” معاون کمیسر پلیس ‘A’ بخش CK پاتل گفت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>