مغلوب ساختن پیشی جستن کار مبتنی بر شایستگی مهاجرت: کاخ سفید

واشنگتن جولای 11

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال کار بر روی یک فرمان اجرایی به منظور ایجاد یک شایستگی مبتنی بر سیستم مهاجرت در آمریکا کاخ سفید گفته است.

کاخ سفید در بیانیه ای آمد به زودی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه با اسپانیایی زبان تلموندو کانال خبری گفت که او در حال کار بر روی یک فرمان اجرایی مهاجرت را که شامل یک “جاده به تابعیت” برای دریافت کنندگان اقدام معوق برای ورود دوران کودکی (IF) برنامه.

در مورد IF

  • DACA برنامه فراهم می کند برای اجازه کار و حمایت برای مردم به ارمغان آورد و به ما به عنوان کودکان توسط مستند نشده پدر و مادر است.

  • آن را تحت تاثیر قرار حدود 700,000 افراد جوان بسیاری از آنها هند یا آسیای جنوبی تبار.

DACA برنامه فراهم می کند برای اجازه کار و حمایت برای مردم به ارمغان آورد و به ما به عنوان کودکان توسط مستند نشده پدر و مادر است. آن را تحت تاثیر قرار حدود 700,000 افراد جوان بسیاری از آنها هند یا آسیای جنوبی تبار.

در پاسخ به یک سوال در طول مصاحبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اقدام در DACA است برای رفتن به بخشی از یک مقدار بزرگتر در لایحه مهاجرت.

“این رفتن به یک لایحه یک لایحه خوب و مبتنی بر شایستگی لایحه و آن را شامل IF و من فکر می کنم مردم در حال رفتن به بسیار خوشحال گفت:” رئيس جمهور.

“یکی از جنبه های این لایحه در حال رفتن به DACA. ما در حال رفتن به یک جاده به شهروندی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

رئیس جمهور تهمت سعی کرده بود به لغو اوباما-دوران برنامه اما دادگاه عالی در ماه گذشته گفت: از آن می تواند در محل اقامت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که به دنبال انتخاب مجدد در ماه نوامبر به مدت طولانی به دنبال تعمیرات اساسی ایالات متحده مهاجرت سیستم باید بر اساس شایستگی به جای روابط خانوادگی. مهاجرت همچنان یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا کمپین مسائل. “رئیس جمهور به مدت طولانی گفت که او مایل به کار با کنگره در مذاکره راه حل قانونی برای DACA که می تواند شامل شهروندی” کاخ سفید گفت. — PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>