انگلستان PM calls مردم را به پوشیدن ماسک صورت در مغازه ها

لندن 13 ژوئیه

نخست وزیر بوریس جانسون گفت که او به دنبال “اجرای” اقدامات که ممکن است مورد نیاز در اطراف پوشش صورت محصور در فضاهای عمومی به عنوان او به نام مردم به استفاده از آنها در فروشگاه ها به منظور جلوگیری از COVID-19 انتقال است.

در حال حاضر آن است که اجباری به پوشیدن ماسک یا پوشش تنها در حمل و نقل عمومی در بسیاری از مناطق بریتانیا اما شده است وجود دارد بحث رو به رشد در اطراف گسترده تر اجباری به عنوان رویکرد بریتانیا به تدریج از coronavirus مستند.

“من فکر می کنم مردم باید با پوشیدن (ماسک صورت) در مغازه ها. و از نظر چه کنیم که آیا ما آن را اجباری یا نه ما به دنبال در هدایت – ما شاهد خواهید بود کمی بیشتر در چند روز آینده,” او گفت: “وقتی پرسیده شد که در مورد پوشش صورت در سفر خود به کارکنان آمبولانس در مرکز لندن.

“در طول این بحران مردم نشان داده اند شگفت انگیز حساسیت نسبت به افراد دیگر و درک درستی از نیاز به ویروس را با انجام کارهای همکاری کنید. با پوشیدن ماسک یکی از آنها است… این یک چیز متقابل; مردم را به ارزش آن است. ما به دنبال در چند روز آینده در مورد دقیقا چگونه و با چه ابزار اجرای – ما فکر می کنیم ما می خواهیم به پیشرفت” او گفت:.

جانسون تا به حال ساخته شده مشابه اظهارات در رسانه های اجتماعی مردم نخست وزیر را سوال زمانی که او نشان داد برنامه ریزی برای اجرای سختگیرانه تر از پوشش صورت در عمومی.

“من فکر می کنم ما باید سختگیرانه تر در اصرار مردم سایش پوشش صورت در فضاهای محدود که در آن آنها در حال ملاقات با مردم آنها به طور معمول نمی دیدار با او گفت:” جمعه گذشته است.

اما روز یکشنبه یکی از مقامات ارشد وزرای کابینه بریتانیا در دفتر وزیر Michael Gove به نظر می رسید به اخراج مفهوم اجباری پوشش صورت به عنوان او به نام مردم به استفاده از آنها به عنوان “پایه رفتار خوب”.

“من فکر نمی کنم اجباری نه, اما من می خواهم مردم را تشویق به پوشیدن ماسک صورت زمانی که آنها در داخل در یک محیط که در آن آنها به احتمال زیاد مخلوط کردن با دیگران و در جایی که تهویه ممکن است به عنوان خوب به عنوان آن ممکن است” گفت: گوو.

آن را رهبری مخالفت حزب کارگر است که می گوید آن را به هر اجرای دقیق پوشش صورت برای کنترل گسترش coronavirus به از دولت را متهم به عدم وضوح این مسئله است.

“مردم می خواهند به انجام کار درست است اما آنها می خواهند بدانند که چه چیزی درست است” گفت: معرفی کابینه در سایه دفتر وزیر راشل ریوز.

بسیاری از دانشمندان برجسته کرده بیشتر اجباری رویکرد به پوشش صورت به عنوان یک ابزار حیاتی برای جلوگیری از ترس از موج دوم در انگلستان است.

در اوایل این هفته برنده جایزه نوبل Venkatraman راماکریشنان هشدار داده بود که بریتانیا شد و عقب مانده در پشت کشورهای دیگر در استفاده اجباری از ماسک صورت برای جلوگیری از گسترش سریع coronavirus.

“انگلستان است که از راه پشت بسیاری از کشورها در شرایط پوشیدن ماسک و پاک کردن دستورالعمل ها و سیاست های مورد ماسک پوشیدن برای عموم. عمومی گرفته اند به شستن دست و فاصله باقی می ماند اما شک و تردید در مورد پوشش صورت” گفت: پروفسور Venki رئيس جمهور از انجمن سلطنتی می باشد.

“فقط آن را درمان به عنوان یکی دیگر از آیتم از لباس است که بخشی از طبیعی جدید و پوشیدن آن را هر زمان که شما نمی توانید به لحاظ اجتماعی فاصله با خیال راحت. آن را درست انجام دهید و قیمت های کوچک به پرداخت هزینه برای کمک به نگه داشتن عفونت و اقتصاد باز در این بیماری همه گیر” او گفت:. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>