1-سال ضرب گلوله کشته شد در بروکلین cookout

سپس در حدود 11:30 بعد از ظهر دو فرد مسلح با لباس سیاه با نزدیک شدن اخراج تعدادی از عکس های این گروه و فرار کرد, پلیس گفت:.

1-در سال Davell گاردنر Jr, بود ضربه, در, معده, مقامات گفت. مرگ او یک زمان کوتاه بعد در نزدیکی یک بیمارستان تبدیل شدن به یکی از آخرین تلفات در تابستان از افزایش خشونت اسلحه.

مرگ لرزاند یک شهر است که در حال حاضر در لبه چرا که از یک خروش بی امان در تیراندازی همه گیر و هفته تظاهرات علیه خشونت پلیس.

“این بسیار دردناک” شهردار, بیل د Blasio گفت: در اخبار جلسه دوشنبه قبل از تماس برای یک دقیقه سکوت. “آن چیزی است که ما همیشه می توانید نگاه به دور از.”

سه نفر نیز زخمی در تیراندازی که اتفاق افتاده در نزدیکی ریموند بوش در زمین بازی در بدفورد-Stuyvesant بخش, پلیس گفت:. مردان — 27 ساله بود که ضربه در مچ پا 36 ساله زده در پا و یک زن 35 ساله به ضرب گلوله در کشاله ران — انتظار می رود برای زنده ماندن.

“این بسیار واقعی مردم تحت تاثیر بی معنی تفنگ خشونت” کمیسر پلیس درموت F. شیا گفت: در توییتر در روز دوشنبه.

دو پسر 12 و 15 ساله بودند در میان شهر دیگر قربانیان خشونت مسلحانه یکشنبه شب. 15 ساله بود ضربه در مچ دست بر Adam Clayton پاول جونیور بلوار نزدیکی 143rd در خیابان هارلم, پلیس گفت:. 12 ساله بود به ضرب گلوله در پا بر چشم انداز محل در نزدیکی رالف خیابان در ارتفاع تاج در محله بروکلین.

در بعد از ظهر دوشنبه افسران pored بیش از نقطه ای که در آن Davell بود رسید. بیش از یک دوجین شماره نارنجی شواهد نشانگر نشان می دهد که در آن پوسته پوسته شده بود در بر داشت نقطه جاده; چندین ترسیم پاره پاره مسیر از محدود کردن و از طریق زمین بازی.

Davell مرگ آمد در یکی دیگر از گریم آخر هفته خونین در این شهر که در آن تیراندازی در ماه های ژوئن و ژوئیه به شدت بالا در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش کمک کرده است که فشار کلی تعداد برای سال بالاتر است.

همانطور که از 12 جولای وجود داشته است 634 تیراندازی در سال 2020 در مقایسه با 394 در سال 2019. که در آن سرعت شهر را بالا 800 تیراندازی برای سال. آن خواهد بود اولین بار در سه سال است که این شهر رسیده بود که تعداد.

بیست و هشت نفر از زخم گلوله در ماه ژوئن کشته شده است. این روند ادامه داشت به این ماه با 20 بیشتر مردم به ضرب گلوله از طریق جولای 12.

سنبله در تیراندازی آمده است به عنوان ساکنان شهر و مقامات درگیر در یک بحث شدید در بیش از آینده پلیس یک بحث باعث مقیاس بزرگ تظاهرات بیش از خشونت پلیس و نژادپرستی نهادی از جمله در سیستم عدالت کیفری.

از اواخر ماه مه معترضان خشمگین به قتل در بازداشت پلیس جورج فلوید در مینیاپولیس و افسر-درگیر تیراندازی در جای دیگر گرفته اند به خیابان های شهر خواستار گسترده پلیس اصلاحات.

ماه گذشته ایالت نیویورک ممنوع chokeholds و لغو یک قانون است که نگهداری پلیس انضباطی پرونده ، مقامات شهرستان در پاسخ به تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس, توافق در اصل به تغییر تقریبا 1 میلیارد دلار از اداره پلیس شهر نیویورک به سازمان های دیگر.

ارشد پلیس و مقامات و رهبران این شهر پلیس اتحادیه استدلال در برابر حرکت کرد و گفت که آنها خواهد داد و بیداد به توانایی بخش برای جلوگیری از جرم و جنایت خشونت آمیز به خصوص با تیراندازی به افزایش است.

رئیس جفری Maddrey که نظارت بروکلین شمالی گشت قصبه قبل از اخیر ارتقاء قرار داده و او را مسئول اداره پلیس جامعه در امور اداره درخواست کرد برای پایان دادن به خشونت در یک پیام توییتر در اوایل روز شنبه گفت: “این. باید. توقف!”

کارشناسان در جرم می گویند که افزایش در تیراندازی که در دیگر شهرهای آمریکا را تجربه کرده است که سالانه تابستان وقوع است که بیشتر حاد در این سال به دلیل فشار همه گیر است و قرار است به اقتصاد و شرایط زندگی مردم.

اما مقامات ارشد پلیس از جمله درخت روغن قلم باید به دنبال لینک از سربازان ارتش در تیراندازی به تغییرات اخیر در سیستم عدالت کیفری از جمله دادگاه تاخیر ناشی از این ویروس جدید, وثیقه, قانون و دیگر اقدامات به منظور کاهش جمعیت زندان.

جرم داده های ارائه شده توسط پلیس اما نشان داده است یک ارتباط قوی بین خشونت و عوامل آن. رئیس Michael LiPetri این رئیس پلیس مسئول آمار جرم و جنایت گفت: در مصاحبه ای با نیویورک دیلی نیوز که فقط 7 نفر از 2100 نفر از زندان آزاد شده با انتظار و تفنگ به اتهام بوده و مرتبط با تیراندازی پس از آزادی خود را.

اگر چه قتل ها و اعدام ها افزایش یافته است به گزارش از دیگر چهار major crimes — تجاوز به عنف و سرقت, جنایت, حمله و بزرگ larceny — یا تخت و یا به شدت پایین تا کنون این سال است. منازل به قصد سرقت و دزدی را نیز در گیر با سارقان هدف خالی رستوران ها و وسایل نقلیه مراقبت است.

برخی از مقامات منتخب و فعالان که حمایت شدن اداره پلیس و اساسا تغییر شیوه های آن بارها و بارها به دنبال مقابله با این استدلال که تلاش برای کاهش جمعیت زندان است که در پشت افزایش دهیم. آنها نقطه به نقطه دیگر ممکن است عامل: که بیشتر در آمریکا هنوز حل نشده توسط پلیس است.

روز دوشنبه de Blasio دوباره گفت: او معتقد بود که ظهور در عکاسی بود که سوخت توسط “وحشتناک دررفتگی” ناشی از این بیماری همه گیر که ویران اقتصاد این شهر و طرح میتوانست به آن دادگاه و زندان.

“NYPD شده غیرمنتظره در بسیاری از راه و روش آن را فقط نگه می دارد با اضافه کردن تا” شهردار گفت. “و از همه مهمتر سیستم عدالت کیفری است نه عملکرد است.”

روز دوشنبه در یک کنفرانس خبری در نزدیکی جایی که Davell بود به ضرب گلوله Jumaane ویلیامز, شهرستان, عمومی, مدافع گفت که مقامات باید بهتر آماده برای موج از خشونت اسلحه.

“همه چیز در این جوامع شده است و بدتر از همه گیر” ویلیامز گفت. “همه چیز است. چرا شما فکر می کنید خشونت اسلحه خواهد بود متفاوت است؟”

بروکلین قصبه جمهور اریک آدامز سابق پلیس کاپیتان خواست پلیس خود را به مرحله تحقیقات اخیر در آمریکا و به همکاری با محله سازمان برای جلوگیری از خشونت است.

“من می خواهم به همان سطح از توجه و فداکاری چون شما سوگند به خدمت و حفاظت از این شهر” آدامز گفت: “با مراجعه به پلیس. وی افزود: “ما می خواهیم دستگیری فرد درگیر در گرفتن زندگی این 1 سال کودک است.”

به عنوان او صحبت کرد Davell خانواده جمع شده بودند در مقابل یک ساختمان است که چهره این پارک است. چندین افسر ایستاده بود به تماشای در حالی که مردم صحبت می کرد و بی سر و صدا رد و بدل آغوش. یک مادر جوان دست شمع و دو بالن به یک افسر.

“می تواند شما را به این خانواده ؟” او گفت:.

د Blasio و رابرت E Cornegy جونیور عضو شورای شهر که نشان دهنده منطقه وارد شدند و بعد از صحبت با Davell مادر Cornegy گفته بود هنوز هم با پوشیدن لباس خونی او تا به حال به عنوان او انجام او را زخمی ،

“وجود دارد فقط اشک جریان پایین چهره او” د Blasio گفت: پس از آن. “من فقط به او گفتم که ما در اینجا برای او و هیچ یک از ما می توانید تصور کنید که او چه می گذرد.”

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

عنوان 01: شواهد نشانگر در خیابان خارج از ریموند بوش در زمین بازی در بروکلین در دوشنبه Jul 13, 2020. 1-سال-نوزاد پسر کشته شد و سه نفر زخمی شدند یکشنبه شب هنگامی که دو مرد مسلح آتش گشودند مردم در cookout در پارک, پلیس گفت:. Demetrius فریمن/نیویورک تایمز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>