بایدن به انتشار 2 تریلیون دلار آب و هوا طرح

در یک سخنرانی در ویلمینگتون بایدن در نظر دارد برای ساخت در برنامه های منتشر شده در هفته گذشته برای احیای اقتصاد در پی coronavirus بحران با تمرکز بر افزایش این کشور زیرساخت و با تاکید بر اهمیت قرار دادن ایالات متحده در یک مسیر به طور قابل توجهی کاهش سوخت های فسیلی تولید گازهای گلخانه ای.

پیشنهاد دوم تخته در بایدن را بهبود اقتصادی طرح. تیم خود را می بیند فرصت را به طور مستقیم هدف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که در تلاش برای ارائه در وعده برای تامین مالی پیشرفت های عمده برای آمریکا زیرساخت ها است. جمهوریخواهان مطمئن هستید که به انتقاد از این پیشنهاد به عنوان یک حمله شغل در بخش انرژی — اما این طرح نیز تست اینکه آیا بایدن پیدا کرده است یک راه برای برنده شدن بیش از فعالان محیط زیست و دیگر ترقی خواهان که مدت طولانی است که شک و تردید در مورد دامنه جاه طلبی های خود را در آب و هوا.

طرح خود را تشریح خاص و تهاجمی اهداف از جمله دستیابی به یک تولید گازهای گلخانه ای-رایگان قدرت بخش 2035 و ارتقاء 4 میلیون ساختمان های بیش از چهار سال برای دیدار با بالاترین استانداردهای بهره وری انرژی. این طرح همچنین خواستار ایجاد دفتر محیط زیست و آب و هوا دادگستری در وزارت دادگستری و در حال توسعه یک مجموعه گسترده ای از ابزار به آدرس چگونه “سیاست های زیست محیطی تصمیمات گذشته شکست خورده اند جوامع از رنگ است.”

در مصاحبه ای رژیم صهیونیستی. جی Inslee واشنگتن برجسته محیط زیست که زد برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری بر روی پلت فرم از مبارزه با تغییر آب و هوا و بعد از تایید و بایدن به نام پیشنهاد یک “سه گانه-A-رتبه انرژی پاک در برنامه” گفت که بایدن اتحاد “با شور و نشاط کشف و ضبط این لحظه است.”

“این یک وضعیت موجود طرح گفت:” Inslee که صحبت با بایدن در مورد آب و هوا. او افزود: “این جامع است. این است که نوعی از ” اجازه بدهید من فقط پرتاب استخوان به کسانی که مراقبت در مورد تغییر آب و هوا.'” به نام او این پیشنهاد را “رویایی است.”

همیشه سبز اقدام یک سازمان است که طرفداران گسترده آب و هوا و اهداف رهبری است تعدادی از سابق Inslee کارکنان همچنین در مورد ایده ها با بایدن کارکنان در ماه های اخیر این سازمان گفت. در تماس با خبرنگاران در روز سه شنبه صبح ارشد بایدن کمپین مقامات گفت: پیشنهاد شد و این محصول از بحث و گفتگو با دانشمندان آب و هوا و محیط زیست عدالت رهبران و اعضای اتحادیه و رهبران شهرداران و فرمانداران و نمایندگان از کسب و کار کوچک و تولید جوامع است.

با توجه به پنل بین دولتی تغییر آب و هوا سازمان ملل متحد’ top آب و هوا, علم بدن و نگه داشتن درجه حرارت جهانی به یک سطح امن نیاز جهانی آلودگی کربن را به سقوط به “شبکه صفر” تا سال 2050 — است که از بین بردن عنوان بسیاری از تولید گازهای گلخانه ای به عنوان ما را به اتمسفر است.

بایدن اصلی برنامه به نام برای صرف $1.7 تریلیون بیش از ده سال با هدف دستیابی به net-صفر تولید گازهای گلخانه ای قبل از سال 2050. این طرح جدید به طور قابل توجهی افزایش می دهد مقدار زیادی از پول و تسریع جدول زمانی برای چهار سال است.

پرداخت پول برای آن مبارزه کنند در آمده از یک مخلوط از افزایش مالیات بر درآمد شرکت ها نرخ از 21% به 28%, “درخواست ثروتمندترین آمریکایی ها به پرداخت سهم عادلانه خود را” و برخی هنوز نامشخص مقدار محرک دلار است.

یکی از عناصر اصلی اعلام خواهد شد عبارتند از نمودار یک مسیر به صفر کربن آلودگی از ایالات متحده برق بخش 2035. با توجه به اطلاعات انرژی ارتباط زغال سنگ و گاز طبیعی هنوز حساب برای بیش از 60 درصد از این بخش است.

کمپین از مقامات گفت که آنها انتظار می رود برای رسیدن به هدف تشویق نصب و راه اندازی “میلیون ها نفر از جدید پانل های خورشیدی و ده ها هزار نفر از توربین های بادی” اما همچنین نگه داشتن در محل موجود انرژی هسته ای گیاهان است. این طرح نیز برای سرمایه گذاری در جذب و ذخیره سازی کربن تکنولوژی برای گاز طبیعی.

تحت طرح جدید بایدن همچنین وعده جدید بودجه تحقیق و مشوق های مالیاتی برای کربن-جذب تکنولوژی است.

زود واکنش از محیط زیست جامعه بود و خوش بینانه است.

Tiernan Sittenfeld معاون ارشد رئیس جمهور از امور حکومتی برای لیگ حفاظت از رای دهندگان به نام بایدن طرح “بلند پروازانه” و گفت که به او اعتماد به نفس است که تغییر آب و هوا خواهد بود یک اولویت در بایدن دولت.

Varshini Prakash, مدیر اجرایی, از طلوع آفتاب, جنبش جوانان-led آب و هوا گروه مهم بوده است از یمن و تعهد بر محیط زیست پیوست اما بعد از یک نیروی کار برای کمک به شکل پلت فرم خود را. او گفت: طرح جدید یک “گام بزرگ به جلو” و ستایش فراخوان خود را برای افزایش سرمایه گذاری در انرژی پاک و همچنین تمرکز خود را بر ایجاد اتحادیه مشاغل و ارتباط سیاست های زیست محیطی با پرداختن به نژادپرستی نظاممند.

“این من فکر می کنم نشان دهنده یک افزایش قابل توجهی در جاه طلبی در بخشی از بایدن ستاد انتخاباتی” Prakash گفت.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>