COVID-19: تایلند تغییرات پس از ورود قوانین جدید کروناویروس موارد جرقه موج دوم ترس

Thailand, Thailand covid-19, thailand visa, thailand holiday package, thailand coronavirus, thailand lockdown,thailand COVID-19 second wave,Egypt, Egyptian military plane, Rayong, Sudan, Sudanese diplomat, Bangkok, thailand quarantine rule, Prayuth Chan-ocha, Thailand coronavirus tally خدمه پرواز می پوشد ماسک محافظ به عنوان آنها می رسند در فرودگاه Suvarnabhumi بانکوک, تایلند. (حسن نیت ارائه میدهد: عکس از آسوشیتدپرس)

دولت تایلند تنگ تر قوانین و مقررات برای ورود خارجی ها در روز سه شنبه پس از دو جدید وارداتی coronavirus موارد ممکن است با قرار گرفتن در معرض عموم نگرانی در مورد موج دوم از عفونت.

تایلند شده است 50 روز بدون تایید انتقال محلی از coronavirus اما دو مورد در میان خارجی ها در این هفته منجر به خود انزوای بیش از 400 نفر و ترس در رسانه های اجتماعی جدید سرایت.

اخبار مرتبط

کسانی که جدا شده اند ممکن است در معرض 43 ساله خدمه یک هواپیمای نظامی مصر در شرق استان رایونگ و یک 9 ساله دختر و اعضای خانواده از یک پوند سودان دیپلمات در بانکوک.

هر دو معاف از اجباری 14-بعد دولت-نظارت قرنطینه لازم برای عودت کننده گان.

دولت اذعان کرد که قوانین و مقررات برای دیپلمات و هوا خدمه بودند که در میان چند دسته از اتباع خارجی مجاز به ورود از ماه مارس با خود جداسازی مورد نیاز شده اند بیش از حد سهل انگار.

“این باید اتفاق نمی افتاد من واقعا متاسفم که این کار را کرد و من می خواهم به عذر خواهی به مردم گفت:” نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا.

نگرانی در میان Thais آنلاین است که موج دوم از عفونت و مستند می تواند به دنبال در یک کشور سریع بازگشت به حالت عادی پس از محدودیت ها کاسته شد.

دو مدارس بسته شد در بانکوک در روز سه شنبه و حداقل 10 بسته در رایونگ که در آن مصر وارد شده بود چهارشنبه گذشته و زمان صرف شده در بازار قبل از خروج در روز شنبه.

مراکز خرید و خیابان ساکت بود در رایونگ و با توجه به رسانه ها در مورد 90 درصد از رزرو هتل لغو شده است.

همه دیپلمات ها و اعضای خانواده که قبلا مجاز به خود منزوی در خوابگاه در حال حاضر باید قرنطینه دولت تحت نظارت.

کوتاه مدت و دیدار با تجار و بازرگانان و دولت مهمانان بودند که اجازه ورود به عنوان از 1 ژوئیه متوقف شده. Coronavirus آزمون داده شده به کسانی که ممکن است در معرض این دو مورد.

تایلند coronavirus شمارش از ژانویه است 3,227 عفونت و 58 مرگ و میر.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>