با وجود coronavirus رکورد بین المللی مطالعه مجوزها توسط کانادا

تورنتو جولای 14

به عنوان ما در محل قرار می دهد شرایط سخت برای دانشجویان خارجی کانادا صدور یک رکورد تعداد مجوز تحصیل برای دانشجویان بین المللی با وجود coronavirus محدودیت.

به عنوان بسیاری از 30,785 مطالعه جدید مجوز صادر شده است که بیش از دو برابر متوسط مطالعه مجوز صادر شده در سه ماه گذشته – فوریه و مارس و آوریل.

در واقع در این سال ممکن است رقم تقریبا 11 درصد بالاتر از تعداد مطالعه بین المللی مجوز صادر شده در مدت مشابه سال گذشته است.

اما معلوم نیست که چگونه بسیاری از بررسی مجوز صادر شده به دانش آموزان از هند است.

در پایان 2019 وجود دارد 219,855 دانش آموزان هندی از کل 642,480 دانشجویان بین المللی در کانادا.

از این هندی, دانش آموزان, 144,900 به دنبال متوسطه دوره در کانادا دانشگاه ها و 53,335 در حال تحصیل در دانشگاه است.

هند حساب 34 درصد از دانشجویان بین المللی در کانادا پس از چین با 22 درصد است.

پس از کانادا آزادسازی آن اجازه تحصیل رژیم بیش از یک دهه پیش زیر نمونه ای از استرالیا, تعداد دانشجویان بین المللی دارای زوم به سرعت در حال.

امروز دانشجویان بین المللی تبدیل شده اند بسیار حیاتی برای اقتصاد کانادا و جمعیت. آنها پمپ در بیش از 22 میلیارد دلار به اقتصاد هر سال, ایجاد هزار شغل است.

علاوه بر این با بیش از 60 درصد از آنها سرخپوستان تقریبا 100 درصد – امید بستن برای اقامت دائم از طریق پست فارغ التحصیلی اجازه کار دانشجویان خارجی نیز تبدیل به یک کمک کننده به رشد جمعیتی در یک کشور با پیری سریع جمعیت و نرخ کم هنگام تولد.

با تاج مستند تهدید خود را سودآور صنعت آموزش و پرورش کانادا موسسات مجاز به تازگی بستری دانشجویان خارجی که نمی تواند به کانادا آمده به جای پیوستن به کلاس های آنلاین. برای نگه داشتن این دانش آموزان شاد و زمان صرف شده توسط آنها در کشور خود را در حالی که حضور در کلاس های آنلاین محسوب می شود نسبت به واجد شرایط بودن خود را برای بعد از فارغ التحصیلی اجازه کار زمانی که آنها به زمین در کانادا پس از محدودیت های مسافرتی سهولت.

برای واجد شرایط برای اجازه کار یک دانشجوی خارجی باید صرف حداقل هشت ماه تحصیل در کانادا.—IANS

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>