ماسک صورت به اجباری برای خریداران در انگلستان

بسیاری از دانشمندان لرزشی بیش از پوشش صورت در انگلستان مبهم — و uneasily یادآور تاخیر در تحمیل یک مستند در ماه مارس است. تردید هزینه هزاران زندگی را ترک کرده است و انگلیس با یکی از بالاترین نرخ مرگ و میر در جهان از coronavirus.

بیش از 50 ، 000 نفر در بریتانیا کشته شده اند از ویروس و جانسون دولت مواجه شدید, انتقاد خود را گاهی اوقات بی بند و مداخله رویکرد به بهداشت عمومی اقدامات نگرش که آشکار بود در آن تمایل به پوشش صورت اجباری.

واژگونی تنظیم شده است را به اثر یک هفته از جمعه. در الزامی ماسک صورت, انگلستان به دنبال راه دیگر کشورهای اروپایی مانند آلمان و ایتالیا و اسکاتلند است که بخشی از بریتانیا اما مجموعه خود سیاست های بهداشتی.

بسیاری از دانشمندان در حال التماس برای ماه با جانسون دولت را به توجه به شواهد رو به رشد است که ماسک می تواند کمک به جلوگیری از گسترش ویروس. برخلاف ایالات متحده که در آن احساسات در مورد ماسک اغلب سقوط در امتداد خطوط سیاسی انگلستان تردید ریشه در بخشی از یک بحث علمی در میان مشاوران در مورد سودمندی از ماسک است.

اخیرا در اواخر ماه آوریل دولت قدرتمند علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری عطف به ماسبق ویرایش دقیقه از جلسه قبلی به تاکید است که “این امر می تواند غیر منطقی به ادعای زیادی بهره مندی از پوشیدن ماسک.”

مشاوران’ سوء ظن ظاهرا در پاسخ به فقدان شواهد از کارآزمایی های کنترل شده تصادفی منعکس چه منتقدان را به نام یک روش سفت و سخت به علم است که آهسته انگلستان در پاسخ به این ویروس از ماه مارس.

“برخی از دانشمندان احساس می کنید که یک سطح بسیار بالایی از یقین لازم است قبل از مشاوره داده شده است برای به انجام پوشیدن یک ماسک و یا رفتارهای دیگر را کاهش دهد که بیماری انتقال گفت:” پل Edelstein یک استاد بازنشسته در دانشگاه پنسیلوانیا که به کمک نوشتن یک گزارش با نفوذ به دولت بریتانیا تشویق پوشش صورت در این ماه.

ماسک شده اند اجباری در حمل و نقل عمومی در انگلستان از اواسط ماه ژوئن و دولت قبلا تشویق به پوشیدن ماسک در فضاهای محصور شده است. اما جانسون مقاومت پوشیدن یک خود را تا روز جمعه.

اخیرا در این آخر هفته یک وزیر برجسته مایکل گوو صحبت علنا در مقابل ایده الزامی ماسک و گفت که این عمل باید درمان شود به عنوان یک ماده از “حسن نیت ارائه میدهد و رفتار خوب.”

دولت نشان داده است که پلیس به جای صاحبان فروشگاه ها را اجرای قوانین جدید با کسانی که حاضر رو خوب تا 100 پوند یا $125.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>