فرانکلین تمپلتون 6 طرح همچنان به دریافت جریان های نقدی

Franklin Templeton, Franklin Templeton schemes, Franklin Templeton Asset Management, Franklin Templeton MF, debt securities, Nuvoco Vistas Corporation,mutual fund, latest news on Franklin Templetonهفته گذشته فرانکلین تمپلتون MF دریافت کرده بود از 1 ، 252 تومان.44 کرور از وودافون ایده برگزار شد در تفکیک اوراق بهادار از شش طرح تحت پیچ در پیچ.

فرانکلین تمپلتون صندوق روز دوشنبه گفت: شش طرح تحت پیچ در پیچ تا همچنان به دریافت جریان های نقدی و دریافت اضافی تومان 1,311 کرور بین ژوئن 16 و 30 از سررسید از قبل پرداخت و کوپن پرداخت. صندوق خانه دریافت کرده مجموع مقدار Rs 3,725 کرور روپیه از ماه آوریل 24 از انواع اوراق بهادار بدهی.

سانجی Sapre رئیس جمهور در فرانکلین تمپلتون مدیریت دارایی (هند) در نامه ای به سرمایه گذاران در روز دوشنبه گفت: این مبلغ دریافت شده است بدون توانایی به نحو احسن monetise دارایی. در این طرح تلاش خواهد کرد برای سرعت بخشیدن به کسب درآمد پست از اتمام موفقیت آمیز e-voting ورزش و unitholder ملاقات.

اخبار مرتبط

هفته گذشته فرانکلین تمپلتون MF دریافت کرده بود از 1 ، 252 تومان.44 کرور از وودافون ایده برگزار شد در تفکیک اوراق بهادار از شش طرح تحت پیچ در پیچ. “ما در حال حاضر دریافت ارزش اصلی به دلیل همراه با علاقه برای دوره 12 ژوئن تا 9 جولای سال 2020 است. این مقدار توزیع خواهد شد به unitholders از تفکیک نمونه کارها. این است کامل و پرداخت نهایی برای این تفکیک و نمونه کارها خواهد شد ساخته شده توسط خاموش
تمام برجسته واحد برگزار شده توسط هر unitholder در آن گفت:” Sapre.

صندوق خانه نیز دریافت پیش پرداخت از 420 تومان کرور روپیه از Nuvoco مناظر شرکت در سراسر دو بهادار در فرانکلین هند کوتاه فوق العاده صندوق اوراق قرضه و فرانکلین هند پویا تعهدی صندوق. صادر کننده کارت های اعتباری هر دو این اوراق بهادار در ماه ژوئن سال 2020 که قرار بود در سپتامبر سال 2020 و سپتامبر 2021 بود.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>