من یک شهروند ایالات متحده. که در آن در جهان می تواند من برود ؟

وزارت امور خارجه ایالات متحده همچنان سطح جهانی 4 بهداشت مشورتی که هشدار در برابر مسافرت های بین المللی به دلیل بیماری همه گیر. اما آن را نیز ارسال کشور-اطلاعات خاص به عنوان محدودیت های شل.

گرفتن وجود دارد که تنها بخشی از معادله است. کشورهای خود را COVID-19 کاهش اقدامات که ممکن است شامل حکومت و یا محدود کردن فعالیت ها و خدمات; استاندارد ترین بیمه سفر را پوشش نمی پزشکی و یا سفر هزینه های مربوط به coronavirus; و مرزها را می دید و پروازها لغو می شود با کمی هشدار تابنده مردم در کشورهای خارجی است.

در اینجا یک لیست از کشورها به ترتیب حروف الفبا که از اوایل ماه جولای بود باز به شهروندان ایالات متحده و یا انتظار می رود به زودی باز.

آلبانی

آلبانی بازگشایی مرزهای خود را در اوایل ماه ژوئن با افزایش غربالگری و قرنطینه اقدامات در محل. اما از آنجا که تعدادی از coronavirus موارد در کشور افزایش یافته است سفارت آمریکا در آلبانی به حالت تعلیق است اما خدمات اورژانس. همانطور که از اواخر ماه ژوئن داخلی میله, رستوران ها و کاباره ها بسته شد به گفته سازمان همکاری اقتصادی و توسعه است.

آنتیگوا و باربودا

مسافران باید یک گواهی نامه از یک منفی COVID-19 تست گرفته شده در ظرف هفت روز از ورود. بدون ضد دولت می تواند نیاز به بازدید کننده به قرنطینه و یا به آزمایش می شود و انتخاب کنید تا 100 دلار هزینه. درجه حرارت بررسی خواهد شد در فرودگاه و از مردم خواسته می شود برای ثبت نام با وزارت بهداشت, سلامتی و محیط زیست است. بازدید کنندگان باید یک ماسک و پوشیدن آن را در عمومی و یا در صورت امکان جریمه 5000 دلار و یا تا شش ماه در زندان است. “نفر سفر به آنتیگوا و باربودا از کشورهای که در آن وجود دارد شیوع COVID-19” ممکن است نیاز به قرنطینه با توجه به آنتیگوا باربودا سازمان گردشگری.آروبا

آروبا اول باز به کانادا و اروپا و بسیاری دیگر از کشورهای کارائیب در تاریخ 1 ژوئیه با ما مسافران اعتراف کرد که از جمعه تحت شرایط خاصی.

The Tianguis Municipal in San Miguel de Allende, Mexico, in Feb 2020. Land crossings between the United States and Mexico remain closed until at least July 21, 2020, but US visitors can arrive by plane. Adrian Wilson/The New York Times

این Tianguis شهرداری در سن میگول د الند, مکزیک, در بهمن سال 2020 است. زمین گذرگاه بین ایالات متحده و مکزیک بسته باقی می ماند تا زمانی که حداقل جولای 21, 2020, اما ما بازدید کنندگان می رسند با هواپیما. آدریان Wilson/نیویورک تایمز

ساکنان از بیش از 20 متحده در نظر گرفته شود در معرض خطر بالاتر از COVID-19 و باید ها اثبات منفی تست گرفته شده بین 12 تا 72 ساعت قبل از پرواز و یا آنها نمی شود مجاز به هیئت مدیره پرواز خود را. ساکنان کشورهای دیگر باید گزینه آپلود یک آزمون و یا داشتن یک گرفته شده در فرودگاه در ارنجستد. فرودگاه آزمایشات انجام شده در هزینه مسافران که باید قرنطینه در منزل خود را تا 24 ساعت در حالی که در انتظار نتایج.

جزیره مهمانان باید خرید اجباری آروبا بازدید کنندگان بیمه برای پوشش تا 75000 دلار در هزینه ها باید از آنها تست مثبت برای COVID-19 در طول اقامت خود را. با توجه به ماشین حساب آنلاین حق بیمه برای بسیاری از بازدید کنندگان بیش از سن 15 سالگی که اقامت برای یک هفته خواهد بود فقط بیش از 100 دلار و در حدود 10 دلار برای کسانی که زیر 15.

ماسک الزامی در پرواز و در فرودگاه و نه در جاهای دیگر.

باهاما

باهاما بازگشایی این ماه برای کسانی که در حال حاضر می تواند اثبات منفی COVID-19 تست گرفته شده در عرض یک هفته از ورود. تنها کسانی که زیر سن 2 معاف هستند مگر این که مسافر است که از یک دولت نیست که تست کسانی که زیر سن 10.

بازدید کنندگان باید یک سفر سلامت فرم و درجه حرارت گرفته خواهد شد و در فرودگاه که در آن ماسک نیز باید پوشیده شود. (آنها همچنین باید فرسوده در تاکسی.)

بخش هایی از باهاما هنوز هم در تلاش برای بازیابی از طوفان دوریان و گردشگری یک بخش ضروری از اقتصاد است. سعی کنید برای اطمینان بازدید کنندگان دولت معرفی کرده است: “پاک و بکر” برنامه صدور گواهینامه است که به منظور بررسی کسب و کار شرکت به دنبال سلامت و دستورالعمل های ایمنی برای گردشگران است.

باربادوس

باربادوس برنامه ریزی اجازه می دهد تا پروازهای تجاری به رزومه یکشنبه و JetBlue آزمایشی مجموعه به بازگشت به جزیره در جولای 25 با چهار هفتگی پرواز از نیویورک در فرودگاه کندی به گفته یک سخنگوی با باربادوس بازاریابی گردشگری.

مسافران در حال انتظار می رود که نتایج منفی COVID-19 آزمون انجام بیش از 72 ساعت قبل از ورود. اگر نه یکی گرفته خواهد شد پس از فرود و مسافر خواهد بود قرنطینه به مدت دو روز در حالی که در انتظار نتایج.

بازدید کنندگان نیز تحت حرارت بررسی نیاز به تکمیل یک سوار/تخلیه کارت که به درخواست شخصی بهداشت سوالات مربوط به COVID-19 و باید پوشیدن ماسک در فرودگاه.

بلیز

بلیز برنامه ریزی شده یک Aug. 15 بازگشایی. ورود مهمانان که باید اثبات منفی COVID-19 آزمون در سه روز معاملاتی گذشته می توانید با استفاده از یک “مسیر سریع” ورود لین در حالی که دیگران را مجبور به پرداخت و انجام تست در فرودگاه. هر کسی تست مثبت نمی شود مجاز به کشور را ترک کنند اما در عوض باید منزوی حداقل به مدت 14 روز در مسافر هزینه.

A horseback ride from Hacienda el Porvenir toward a view of the Cotopaxi Volcano in Ecuador, Jan 2016. Ecuador is allowing US citizens to visit, but they must isolate for 14 days and have a negative Covid-19 test. Tony Cenicola/The New York Times

یک اسب سوار از Hacienda el Porvenir به سمت نمایی از آتشفشان کوتوپاکسی در اکوادور Jan 2016. اکوادور است که ما اجازه می دهد شهروندان برای بازدید از, اما آنها باید جدا برای 14 روز و منفی Covid-19 تست. تونی Cenicola/نیویورک تایمز

بازدید کنندگان باید از اقامت در “گردشگری استاندارد طلا” هتل که می تواند ارائه خدمات کامل در نتیجه کاهش تعامل با مردم محلی. هیچ اتومبیل کرایه در دسترس خواهد بود و پارک ها و مکان های توریستی را تنها در دسترس خواهد بود با تایید تور اپراتور. ماسک صورت مورد نیاز است.

برمودا

برمودا گسترده ای است و فرآیند غربالگری در محل و نیاز به 75 دلار هزینه برای پوشش هزینه های اجباری در کشور COVID-19 آزمون داده در فرودگاه و دوباره در روز سه, هفت و 14 مسافر اقامت. بازدید کنندگان نیز خواسته را به یک دماسنج و یک ماسک صورت.

در علاوه بر این به آزمایش در فرودگاه کسی سنین 10 و خواسته است به ارائه مدرک منفی coronavirus تست گرفته شده طی سه روز از پرواز خود را به برمودا (اگر چه آزمایشات گرفته شده در طی پنج روز پذیرفته خواهد شد). کسانی که با اثبات یک تست منفی هنوز هم باید قرنطینه در هتل خود را حدود هشت ساعت در انتظار نتایج خود را در فرودگاه آزمون. کسانی که از ورود بدون اثبات یک تست منفی هستند محدود به محل اقامت خود را به مدت سه روز.

تمام مسافران باید یک سفر آنلاین فرم مجوز ظرف 48 ساعت از پرواز خود را پس از آن را و رکورد خود را متوسط دو بار در روز برای 14 روز اول سفر خود را. ماسک صورت نیز مورد نیاز است.

کرواسی

اعضای کشورهای اتحادیه اروپا می تواند وارد کرواسی به هر دلیلی اما گردشگران آمریکایی ممکن است تنها با اثبات مسکن پرداخت می شود.

جمهوری دومینیکن

جمهوری دومینیکن بازگشایی به گردشگران در ژوئیه 1. بازدید کنندگان باید تکمیل سلامت استشهاد که گواه است که آنها را تجربه نکرده هر COVID-19 علائم در گذشته از 72 ساعت. درجه حرارت بررسی گرفته خواهد شد و در فرودگاه. هر کسی با یک تب و یا دیگر علائم کروناویروس تست خواهد شد. هتل ها نیز نیاز به بررسی یک مهمان متوسط زمانی که آنها می رسند به عنوان اپراتور از آب گشت و گذار.

CUADOR

آمریکا در ادامه کمک به بازگرداندن آمریکایی که ماند در اکوادور زمانی که این بیماری همه گیر بسته سفر است. کسانی که مایل به بازدید از کشور نیاز به قرنطینه به مدت 14 روز در دولت تعیین شده مسکن موقت و یا هتل ها. علاوه بر این تمام ورود مسافران باید اثبات منفی COVID-19 آزمون در درون قبلی هفت روز یا موافق به انجام یک تست در کشور است. دولت را محدود کرده است جنبش در سراسر کشور وجود دارد و حکومت تحمیل شده است.

پلینزی فرانسه

پلینزی فرانسه از جمله جزایر تاهیتی و بورا بورا, برنامه ای برای بازگشایی به همه گردشگران بین المللی آغاز روز شنبه. به منظور به هیئت مدیره پرواز خود را مسافران باید اثبات منفی COVID-19 تست گرفته شده درون قبلی 72 ساعت است. آنها همچنین باید تکمیل الکترونیکی فرم ورود گواه است که آنها باید بیمه مسافرت که پوشش coronavirus هزینه و یا موافقت خود را شخصا تمام هزینه های.

ایرلند

مقامات درخواست غیر ضروری مسافران به بازدید از جمهوری ایرلند, اما کسانی که به خواسته خود قرنطینه برای 14 روز.

جامائیکا

گردشگران سن 12 سالگی و ورود از نیویورک و فلوریدا و آریزونا و تگزاس از روز جمعه در باید ها منفی COVID-19 تست شده و ظرف 10 روز از تاریخ ورود. همه مسافران باید یک مجوز سفر فرم غربالگری در عرض 72 ساعت از سفر خود را و آن را در حال حاضر در فرودگاه و یا آنها اجازه داده نخواهد شد به هیئت مدیره پرواز خود را.

A tree on Eagle Beach in Aruba. Aruba first opened to Canada, Europe and most other Caribbean countries on Jul 1, 2020, with US travellers to be admitted as of July 10, under certain conditions. Scott Baker/The New York Times

یک درخت در ساحل عقاب در آروبا. آروبا اول باز به کانادا و اروپا و بسیاری دیگر از کشورهای کارائیب در Jul 1, 2020, با ما مسافران به بستری در جولای 10, تحت شرایط خاصی. اسکات بیکر/نیویورک تایمز

ورود مسافران خود را در درجه حرارت گرفته شده و خواسته غربالگری سوالات. اگر آنها در نظر گرفته در معرض خطر آنها ممکن است نیاز به یک COVID-19 تست. هر آزمایش باید قرنطینه در محل اقامت خود را تا زمانی که نتایج در دسترس هستند به طور کلی در عرض 48 ساعت. کسانی که تست مثبت باید منزوی در هتل و یا در یک دولت تسهیلات.

همه گردشگران اقامت در هتل ها و ویلا و مهمانسراها و یا باقی می ماند باید در تعیین توریستی راهرو که در آن اپراتورهای آموزش دیده اند در COVID-19 پروتکل های. ماسک پوشیده شده است باید در همه زمینه های مشترک.

کوزوو

کوزوو باز است برای بازدید کنندگان بدون محدودیت برای COVID-19 اگر چه توصیه می شود که مسافران باید یک تست منفی در عرض چهار روز از ورود. مقامات در پریشتینا فرودگاه بین المللی می خواهیم که کسانی که از ورود و یا خروج بود همراه تنها یک فرد به منظور کاهش تراکم.

لبنان

بازدید کنندگان باید نمایش نتایج منفی برای یک coronavirus تست گرفته شده در حالیکه در مدت چهار روز و اگر آنها اقامت برای بیش از یک هفته ارسال به یکی دیگر از آزمون های داده شده در فرودگاه در شرکت هواپیمایی هزینه. اگر آنها می رسند بدون نتیجه آزمون آنها مورد آزمایش قرار خواهد شد در فرودگاه و مجددا 72 ساعت بعد. مسافر باید خود قرنطینه در حالی که در انتظار نتایج دومین آزمون است که در مسافرتی هزینه. خارجی ها نیز باید اثبات بیمه که پوشش هر گونه هزینه های مرتبط با کوروناویروس.

مالدیو

مالدیو در حال برنامه ریزی برای یک بازگشایی با استراحتگاه و زنده روی قایق در جزیره خالی از سکنه شروع به رزرو به عنوان چهارشنبه و ساکنان جزایر پس از اوت. 1.

مسافران نیاز به پر کردن یک بهداشت اعلام کارت و هر کسی که با علائم مورد نیاز خواهد بود به پرداخت و coronavirus آزمون. علاوه بر این محلی مقامات بهداشتی ممکن است انجام آزمایش تصادفی بدون هیچ هزینه به بازدید کننده. گردشگران از ورود در مالدیو خواهد شد ارائه رایگان 30 روزه ویزا.

مکزیک

زمین گذرگاه بین آمریکا و مکزیک بسته باقی می ماند تا زمانی که حداقل جولای 21, اما ما بازدید کنندگان می رسند با هواپیما. گردشگران ممکن است در معرض حرارت چک و دیگر نمایش های بهداشتی و کسانی که در نشان دادن علائم ممکن است خواسته شود به قرنطینه به طور داوطلبانه.

پانزده ایالت مکزیک باز هستند تنها برای خدمات ضروری اما 17 دیگران اجازه می دهد هتل ها و رستوران ها در عمل 50 درصد ظرفیت است. که بدان معنی است که برخی از استراحتگاه در کانکون, Puerto Vallarta, Riviera, Nayarit, La Paz و لورتو حداقل تا حدی باز برای کسب و کار.

شمال مقدونیه

وجود دارد بدون نیاز به برای یک COVID-19 آزمون و یا خود انزوا شمال مقدونیه که در جریان بوده است که به نام تنها از سال گذشته (که قبلا فقط مقدونیه). ماسک های مورد نیاز در بسته فضاهای عمومی. گروه های بزرگتر از دو نفر ممنوع در اماکن عمومی به جز برای کودکان زیر سن 14 سالگی با پدر و مادر خود را.

سنت لوسیا

آغاز پنج شنبه بازدید کنندگان باید اثبات منفی COVID-19 تست گرفته شده در طی هفت روز گذشته, مگر اینکه آنها در حال آمدن از یک کشور در یک کارائیب “حباب”. ورود مسافران باید تکمیل یک سفر ثبت نام و آنها را به نمایش در آمد و خود را در دماهای گرفته شده است. هر کسی نشان دادن علائم کروناویروس را آزمایش می شود و اگر نتایج مثبت فرد منتقل خواهد شد برای درمان به بیمارستان در هزینه های خود را.

بازدید کنندگان باید تایید رزرو در COVID-19 گواهی محل اقامت ارائه دهنده برای مدت اقامت خود را. حداقل برای ماه جولای آن را مشکل تر خواهد بود برای کشف این جزیره به عنوان وجود دارد بدون اتومبیل کرایه و تنها تعداد کمی از تورهای در دسترس خواهد بود به کتاب از طریق هتل ها. ماسک ها مورد نیاز است.

سنت مارتین

Princess Juliana بین المللی فرودگاه بازگشایی به کانادا و اروپا با کنسولگری ایالات متحده آمریکا در تایلند گفت: پروازها از ما نمی خواهد اجازه داده شود تا حداقل چهار شنبه. همه مسافران بیش از سن 10 سالگی باید کامل آنلاین سلامت اعلام و نشان دادن مدرک منفی coronavirus تست گرفته شده ظرف 72 ساعت پس از ورود. مسافران خواهد شد به نمایش در فرودگاه و هر کسی که با علائم داده خواهد شد آزمون در هزینه های خود را.

جنبش مجاز است بین فرانسه و هلند طرف از جزیره است. قمار باز هستند در سمت هلندی. رستوران ها و کافه ها باز هستند با ماسک مورد نیاز است.

سنت وینسنت و گرنادین

تحت پروتکل های در محل برای ماه جولای بازدید کنندگان داده خواهد شد و یک COVID-19 آزمون و باید قرنطینه در هتل خود را برای 24 ساعت در حالی که در انتظار نتایج مگر اینکه آنها را به اثبات منفی آزمون برای ویروس گرفته درون قبلی 48 ساعت یا مثبت آنتی بادی تست گرفته شده در گذشته پنج روز. هر کسی که تست مثبت باید منزوی در تصویب تسهیلات برای 14 روز در هزینه های خود را.

کسانی که معاف از فرودگاه تست باید نظارت خود را متوسط به مدت دو هفته و گزارش هر گونه تغییرات به مقامات بهداشتی.

پس از اوت. 1 برنامه تماس برای تست باید انجام شود بر اساس این مسافر را به کشور مبدا.

صربستان

همه coronavirus مرتبط با مطلب محدودیت برداشته شده است برای صربستان. اما برخی از بیمارستان ها غرق شده اند با کروناویروس بیماران در روزهای اخیر و نیروهای این هفته راه اندازی اورژانس 500 تخت بیمارستان صحرایی در نزدیکی بلگراد.

وضعیت اضطراری اعلام شد در پایتخت در ماه گذشته که تعداد موارد جدید مشخصی.

تانزانیا

مسافران پس از رسیدن در یک پرواز بین المللی به تانزانیا باید یک نظارت بهداشتی تشکیل و تحت غربالگری از جمله ممکن است COVID-19 تست.

ترکیه

بازدید کنندگان به ترکیه خواهد بود به نمایش در آمد با استفاده از دوربین های حرارتی و مسافران با دماهای بالا ممکن است به تست. خارجی مسافران که تست مثبت برای COVID-19 اشاره خواهد شد به یک بیمارستان خصوصی. ماسک صورت مورد نیاز در همه مکان های تجمع.

علاوه بر این کسانی که در زیر سن 18 سالگی می تواند تنها در این شرکت از یک پدر و مادر در حالی که کسانی که بیش از 65 می توانید بیرون بروید و تنها بین 10 صبح و 8 شب.

تورکس و کایکوس

ترک و کایکوس اعلام کرده اند که بازدید کنندگان بین المللی ممکن است در بازگشت به کشور ابتدا در ژوئیه 22. جزئیات نشده است را اعلام کرد.

اوکراین

شهروندان ایالات متحده می تواند وارد اوکراین اگر آنها می تواند نشان دهد آنها باید بیمه پزشکی پوشش تمام هزینه های مربوط به امکان COVID-19 درمان است. اوکراین در حال حاضر در طبقه بندی ما به عنوان یک کشور با شیوع بالای coronavirus که بدان معنی است که ما مسافران باید آماده به خود قرنطینه به مدت دو هفته در هزینه های خود را.

امارات متحده عربی

همه مسافران خطوط هوایی خواهد شد تست شده برای coronavirus پس از ورود. صرف نظر از نتیجه آزمون بازدید کنندگان باید تکمیل 14 روز قرنطینه در هزینه های خود را. در حالی که دبی باز است برخی از نقاط کشور از جمله ابوظبی بسته به بازدید کنندگان است. کسانی که شکستن قوانین می تواند جریمه بیش از $27,000.

بریتانیا

لیست “سفر راهرو” کشورهایی که ساکنان مجاز به انگلستان با محدودیت های کمی در حال رشد است اما ما هنوز هم بر روی آن. به عنوان یک نتیجه, هر, ورود از ما باید آماده برای منزوی کردن برای 14 روز و یا به صورت یک پنالتی تا $1,250.

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>