در بدهبستان پکن اماکن تحریم های آمریکا, مقامات

پکن, جولای 13

چین روز دوشنبه اعمال محدودیت های ویزا در برخی از مقامات آمریکایی و سیاستمداران در آخرین tit-for-tat پاسخ به آمریکا را به تحریم چند از مقامات چینی به اتهام نقض حقوق بشر با هدف قرار دادن گروه های اقلیت های قومی در اکثریت مسلمان استان سین کیانگ.

‘روابط آسیب دیده’

رفتار ما مقامات و سیاستمداران و ممنوعیت صدور ویزا در برخی از مقامات چینی از اویغور مسلمان تحت سلطه سین کیانگ استان به شدت آسیب دیده

چین-روابط ایالات متحده. — Hua Chunying وزارت خارجه, سخنگوی

سخنگوی وزارت خارجه Hua Chunying به رسانه ها گفت که رفتار ما مقامات و سیاستمداران و ممنوعیت صدور ویزا در برخی از مقامات چینی از اویغور مسلمان تحت سلطه استان سین کیانگ “به شدت آسیب دیده و چین روابط آمریکا” و باید محکوم شود.

هوآ ساخته دیدگاه در پاسخ به تحریم ها و محدودیت های ویزا در سه مقامات ارشد حاکم کمونیست چین حزب از سین کیانگ به اتهام نقض حقوق بشر هدف قرار دادن مسلمان Uyghurs. چین تصمیم گرفته است برای اعمال تحریم با شروع از دوشنبه در برابر آمریکا-اجرایی کمیسیون در چین (CECC), سفیر آمریکا در بزرگ برای آزادی بین المللی مذهبی ساموئل براون بک, کنگره کریس Smit و سناتور مارکو روبیو و تد کروز. این CECC توسط رهبری روبیو از منتقدان از چین است.

اعلام ممنوعیت مقامات آمریکایی هوآ تصریح کرد “سین کیانگ است که به طور کامل به امور داخلی چین و آمریکا حق ندارد دخالت کند. چینی عزم دولت برای حفاظت از حاکمیت و سرکوب در برابر تروریسم تجزیه طلبی و افراطی مذهبی نیروهای متعصبانه است.” هوآ گفت: چین می خواهد اقدامات بیشتر بر اساس وضعیت.

این اولین بار است که چین را ممنوع کرده است بالا سیاستمداران ایالات متحده در اقدامی تلافی جویانه به آمریکا و ویزا ممنوعیت مقامات چینی از سین کیانگ و تبت و جدید امنیت ملی قانون در هنگ کنگ است.

پکن را به حرکت در می آید روز پس از آمریکا در روز پنج شنبه سیلی تحریم برخی از مقامات چینی در شارژ از Xinjiang Uygur منطقه خودمختار بودند که “اعتقاد به مسئول و یا همدستی در این ناعادلانه بازداشت و یا سوء استفاده از Uygurs قومی قزاق ها و اعضای دیگر گروه های اقلیت در سین کیانگ”.

چین شده است گفت: این امر مقابله به مثل است. وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفته بود: “آمریکا در اقدام علیه نقض حقوق بشر در سین کیانگ و تماس در تمام کشورها که نگرانی های ما در مورد CCP حملات حقوق بشر به پیوستن به ما در محکوم کردن این رفتار”. — PTI

نمایندگان ممنوع توسط ما

سه مقامات ممنوع توسط ما چن Quanguo, CCP, پارتی, وزیر منطقه خودمختار سین کیانگ اویغور; Zhu هیلون, پارتی, منشی, از سین کیانگ سیاسی و حقوقی کمیته; و وانگ Mingshan فعلی حزب از سین کیانگ عمومی اداره امنیت.

چه منتقدان می گویند

منتقدان با تشبیه این اردوگاه به زندانها که زندانیان محکوم میشوند با کمی توجه روند و جایی که آنها مجبور به محکوم کردن خود به دین و زبان و فرهنگ و تعهد و وفاداری به حزب کمونیست و رهبر آن پینگ است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>