قاضی upends Weinstein حل و فصل پرسش رویکرد خود را

در ستیز صبح روز سه شنبه جلسه قاضی آلوین Hellerstein از منطقه جنوب نیویورک را تکذیب کرد یک حرکت برای تصویب اولیه توافق حل و فصل. او سوال خود را به طور کلی و انصاف و آیا زنانی که اتهامات متفاوت تشکیل حقوقی کلاس.

پیشنهاد حل و فصل طرح شد misconceived او نیز مورد سوال چگونه پول اختصاص داده می شود و به نام میلیون ها دلار در هزینه های قانونی است که می شده اند اختصاص داده شده به Weinstein و سابق خود مدیران شرکت “نفرت انگیز.”

پیشنهاد معامله که همچنین شامل دادستان کل نیویورک و طلبکاران از Weinstein شرکت ، شده است بحث از خطوط آن برای اولین بار به نمایش در آمد, در بخشی به دلیل آن نیاز نیست Weinstein به اعتراف به خطا و یا هر گونه پرداخت را به اتهام قربانیان به جای تکیه بر پوشش بیمه.

در اجرا تا به روز با شنیدن چند اتهام قربانیان ثبت رسمی اعتراض خواستار حل و فصل ناعادلانه به زنان در چند فقره است.

“قاضی شناسایی بسیاری از مشکلات آن بود و نه حتی نزدیک” گفت: جان Clune که نشان دهنده یکی از زنان در اعتراض به این پیشنهاد است. “عملکرد کل چیزی که پرتاب شده از,” او گفت:, با اشاره به توافق است. “هر کس می خواهد یک نتیجه خوب برای این بازماندگان. این نبود آن است.”

در پیشنهاد حل و فصل آن نیز مورد نیاز خواهد بود تایید از ورشکستگی فدرال دادگاه در دلاور, شرکت های بیمه خواهد پرداخت 12 میلیون دلار نسبت به برخی از, اما نه همه هزینه های قانونی برای Weinstein; برادر خود را باب و دیگر اعضای سابق شرکت خود را از هیئت مدیره. اعضای هیئت مدیره خواهد بود عایق از آینده مسئولیت و ادعا قربانیان را رها ادعای خود را در برابر Weinstein و دیگر مدیران.

“ما شده اند گفت: بیش از یک سال و نیم است که حل و فصل و شرایط ناعادلانه بود و هرگز نباید تحمیل شده بر تجاوز جنسی بازماندگان” داگلاس Wigdor و دو نفر دیگر از وکلا به نمایندگی از چندین زن که به چالش کشیده بود حل و فصل در بیانیه ای گفت. “ما شگفت زده شدند که کلاس وکیل و دادستان کل نیویورک نیست رسمیت شناختن این واقعیت است اما خوشحالیم که قاضی Hellerstein به سرعت رد یک طرفه پیشنهاد. به نمایندگی از مشتریان ما نگاه به جلو به دنبال عدالت در برابر Harvey Weinstein و بسیاری از توانمندسازها.”

در ماه فوریه Weinstein محکوم شد از جنایات جنسی علیه دو زن یک کسری از شاکیان متعدد و محکوم شد به بیش از 20 سال در زندان است. مدنی حل و فصل شده است دیده می شود به عنوان بهترین امید مراجعه حقوقی برای بسیاری از دیگر مقتولین.

پرداخت به شاکیان بود که بخشی از یک کلی $47 میلیون دلار حل و فصل در نظر گرفته شده به Weinstein Co.’s تعهدات. از آنجا که کسب و کار است که در رسیدگی به ورشکستگی زنان داشته است به ادعای خود را همراه با طلبکاران خود.

در سال 2018 زمانی که Weinstein Co. وارد ورشکستگی شاکیان تماشای یک پتانسیل حل و فصل پرداخت رویم از پیش بینی 90 میلیون دلار قربانیان صندوق که تا به حال بحث شده است به عنوان بخشی از یک ممکن است فروش این فیلم در استودیو.

برخی از زنان رنجدیده بیش از اینکه برای ثبت نام بر روی آنچه که آنها به نام ناقص حل و فصل است. توسط این ماه پس از ماه از مذاکرات با شرکت های بیمه بسیاری از احزاب تا به حال به این نتیجه رسیدند که این پیشنهاد حل و فصل شد بهترین Weinstein شاکیان را می تواند انجام دهد.

“این توافق یک پیروزی برای هر زن است که تجربه آزار و اذیت جنسی, تبعیض و ارعاب یا اقدامات تلافی جویانه توسط کارفرما” نیویورک دادستان کل Leticia جیمز در بیانیه ای گفت: در ماه گذشته.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>