از دست رفته برای درختان جنگل: چرا سیاستگذاران باید تمرکز بر روی نیاز برای رشد به عنوان govts نگاه به پوشش کسری بودجه عظیم

This approach would ensure the strongest possible growth and, incidentally, would work to bring the lowest end of the economic spectrum closer to the centre. این رویکرد خواهد اطمینان از قوی ترین امکان رشد و اتفاقا خواهد کار را به پایین ترین حد اقتصادی طیف نزدیک به مرکز.

تفکر انتقادی است که اغلب محدود مفروضات مانند “سیاستمداران هرگز به این توافق” و یا “ما نمی سرمایه به اندازه کافی به فکر می کنم از گسترش” یا “ما هرگز قادر به متقاعد کردن همه به پلاستیک” یا هر چیز دیگری. در حالی که همیشه وجود دارد محدودیت در زندگی اگر ما در ساخت این محدودیت ها به مشکل ما تعریف (که همه بیش از حد اغلب اتفاق می افتد اغلب به طور ضمنی) ما تا پایان از دست دادن تمرکز در—و به عنوان یک نتیجه misdiagnosing—مشکل است.

یک مورد در نقطه است رفتار های پی در پی ما را تغذیه فرمانداران پس از سال 1980 به طور فزاینده پس از بیش از دو دهه گذشته. هر زمان که یک بحران وجود دارد اول تقریبا زانو حرکت تند و سریع پاسخ این است که برای جلوگیری از بازارهای سهام از سقوط بدون فکر به اینکه آیا قیمت دارایی ها مناسب هستند یا در واقع, آن است که آیا خوب است که به طور مداوم افزایش قیمت دارایی ها. آلن گرینسپن به اعتبار خود را توجه داشته باشید در سال 1996 که سهام به نظر می رسد رفتار با “غیر منطقی سرزندگی” زمانی که داو افزایش یافته بود به بیش از 6000 اما او از دست داده و تمام نمرات خود را برای ادامه به پمپ کردن حجم تا بازار افزایش نزدیک به 100 درصد در طول پنج سال آینده با پسوند دات کام تصادف. اخیرا تغذیه (و مطمئن باشید که دیگر بانک های مرکزی) کاهش نرخ نسبت—و در نهایت در برخی از موارد زیر صفر برای کمک به بازارهای بازیابی از 2008-09 بحران و در حال حاضر پس از coronavirus بیماری همه گیر.

اخبار مرتبط

ضمنی و در تمام این عمل این باور است که قوی سهام بازار خوبی برای اقتصاد گم شده این واقعیت است که بازار سهام است—یا باید باشد—به سادگی یک انعکاس واقعی اقتصاد و کار سیاستگذاران است—یا باید باشد—برای پیدا کردن راه هایی برای ایجاد اقتصاد واقعی است.

تنها معنی اندازه گیری واقعی اقتصاد رشد است و تنها راه برای دریافت به رشد است که برای قرار دادن پول در دست مصرف کنندگان خواهد شد که صرفه جویی در برخی از بخش ها و صرف بقیه نسبت بسته تا حد زیادی در احساسات. شرکت های سرمایه گذاری خواهد شد تنها زمانی که آنها را ببینید تقاضا و صدا بازارهای سهام خواهد شد (و یا باید) افزایش تنها زمانی که شرکت قادر به تولید قوی سود.

بهترین راه برای قرار دادن پول در دست مردم است به (یک) موسسه حداقل پایه درآمد برای مردم در کمترین پایان طیف (قطعا در کشورهایی مانند هند) و (ب) از بین بردن تمام مالیات های مستقیم و غیر مستقیم در دست افراد است. برای فعال کردن شرکت های سرمایه گذاری را برای دیدار با تقاضا از مردم وجود دارد باید به صفر مالیات شرکت به عنوان به خوبی این را قادر می سازد شرکت به پرداخت بهتر دستمزد/حقوق و دستمزد در تمام سطوح. راه دیگر برای افزایش پول در دست مردم در پایان پایین تر از اشتغال به کلاه صفر مالیات بر حقوق فردی به گفتن 200 برابر حداقل حقوق و دستمزد در شرکت. اگر کمترین پرداخت کارکنان ساخته شده `2 لاخ یک سال مدیر عامل شرکت تنها می تواند را `4 کرور از یک سال و معاف از مالیات است; اگر مدیر عامل شرکت می خواستم/نیاز بالاتر حقوق و دستمزد حقوق و دستمزد خواهد بود تا همه را از طریق این شرکت. در حالی که این امر افزایش هزینه های آن خواهد بود و متعادل کننده شده توسط این واقعیت است که وجود دارد صفر مالیات بر سود.

این رویکرد خواهد اطمینان از قوی ترین امکان رشد و اتفاقا خواهد کار را به پایین ترین حد اقتصادی طیف نزدیک به مرکز. بیشتر این رشد واقعی تولید می تورم که منجر به افزایش نرخ بهره خواهد بود که خوب برای محافظ به خصوص افراد بازنشسته.

البته ادامه خواهد داد (در کشورهایی مانند هند باید) به هزینه های اضافی دولت در حفظ (ساختمان) معقول خالص ایمنی از جمله بیمه بیکاری و بهداشت و امنیت و غیره.

از آنجا صفر خواهد بود جریان از درآمد/شرکت/مالیات غیر مستقیم دولت خواهد بود بودجه مناسب مالیات و دارایی. من توجه داشته باشید که در طول تاریخ این بود که به خوبی پذیرفته تمرین—به تازگی به عنوان سال 1981 در آمریکا سود سهام بودند مشمول مالیات 75%; آن است که تنها پس از رونالد ریگان آغاز شده و به سادگی از اقتصاد به monied منافع است که مالیات دارایی ها به شدت کاهش یافته است; رشد پایدار شده و قیمت دارایی ها منفجر شد به غیر قابل درک سطوح ترک اکثر افرادی که دور از honeypot. درآمد و دارایی نابرابری گسترده تر به طور پیوسته و منجر به نارضایتی سیاسی و, در میان چیزهای دیگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در بازار تریلیون دلار در حال حاضر سرمایه گذاری در صفر یا منفی بازده اوراق قرضه دولتی و سرمایه گذاران مجبور بودن را بیشتر و بیشتر خطرات را به هر نوع بازگشت. وضعیت ناپایدار است به حداقل می گویند و پشت به غرفه—هنوز هم وجود دارد هیچ رشد.

در حالی که تحلیلگران و سیاستگذاران شروع به نوبه خود ذهن خود را در دولت چگونه باید پرداخت برای کسری بودجه عظیم تولید با حمایت های مورد نیاز به دلیل coronavirus اپیدمی این امر می تواند غم انگیز اگر, دوباره, آنها از دست رفته در جنگل (نیاز برای رشد) برای درختان (نگه داشتن قیمت دارایی ها پشتیبانی می کند).

نویسنده مدیر عامل شرکت Mecklai مالی. دیدگاه شخصی

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>