بدون ماندن در TRAI دستورالعمل به Vodafone ایده در اولویت طرح TDSAT به شنیدن موضوع در جولای 16

The regulator had questioned the telcos on whether network preference to specific customers came at the cost of deterioration of services for other subscribers.تنظیم کننده زیر سوال برده بود telcos در مورد اینکه آیا شبکه اولویت برای مشتریان خاص خود را در هزینه از بدتر شدن خدمات برای مشترکان دیگر.

مخابرات دادگاه TDSAT روز سه شنبه اقامت در TRAI دستورالعمل که خواسته بود Vodafone ایده (VIL) برای قرار دادن بر روی نگه دارید و برای هم بودن آن طرح امیدوار کننده سرعت سریع تر به برخی از اولویت کاربران است.

اپراتور تلفن همراه Vodafone ایده روز دوشنبه تا به حال با نزدیک شدن مخابرات حل اختلافات و دادگاه استیناف (TDSAT) در برابر بخش تنظیم کننده نامه به شرکت درخواست آن را به خودداری از طرح خود که وعده داده شده بهتر سرعت به برخی از اولویت کاربران است.

اخبار مرتبط

منابع ضروری برای توسعه گفت: TDSAT نمی اعطای اقامت در این باره در روز سه شنبه برنامه ریزی شده و جلسه بعدی در تاریخ 16 ژوئیه.

TRAI خواسته شده است به فایل پاسخ خود را توسط چهار شنبه.

VIL تا به حال ثبت یک دادخواست در TDSAT روز دوشنبه به چالش کشیدن TRAI حرکت و درخواست کرده بود برای یک شنوایی اولیه در این ماده پس از مخابرات و سازمان تنظیم مقررات از هند (TRAI) پرسید: این شرکت به عنوان اپراتور Bharti Airtel برای قرار دادن در برگزاری برنامه های خاص که وعده داده شده سرعت سریع تر به برخی از اولویت کاربران است.

تنظیم کننده زیر سوال برده بود telcos در مورد اینکه آیا شبکه اولویت برای مشتریان خاص خود را در هزینه از بدتر شدن خدمات برای مشترکان دیگر.

یک TRAI منبع گفت PTI که آن اعتراض نمی شد در مورد بی طرفی خالص اما اینکه اولویت به مشتریان پرداخت برای کسانی که برنامه های خاص به معنای کاهش سطح خدمات به دیگر مشترکان است. TRAI خواسته است اپراتورها چگونه آنها در حال حفاظت از منافع عمومی دیگر مشترکان است.

این منبع همچنین گفت: موضوع دیگری که TRAI را مورد مداقه قرار دادن این است که آیا امیدوار کننده اولویت و سرعت سریع تر به انتخاب مشتریان که در حال بالا پرداخت حمایت قابل اثبات پارامترهای عملکرد.

تنظیم کننده خواسته است تا اپراتورها به خودداری مربوطه در برنامه موقت در حالی که آن را به بررسی این موضوع و هفت روز داده شده به شرکت ها برای پاسخ به TRAI سوالات.

این TRAI منبع همچنین گفت که تنظیم کننده نهایی آن نمایش ها در کل موضوع در دو هفته.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>