پاکستان دادگاه می دهد آخرین شانس برای نواز شریف به نظر می رسد در مورد فساد

لاهور جولای 14

پاکستان در مبارزه با فساد به دادگاه داده است شانس نهایی برای نخست وزیر نواز شریف در حال حاضر در لندن برای درمان پزشکی به نظر می رسد قبل از آن در تاریخ 17 اوت در یک گرافت مورد شکست که او ممکن است اعلام اعلام مجرم.

70 سال بحرانزده سه بار برتر است که در حال حاضر در لندن برای درمان و پس از او مبتلا به اختلال سیستم ایمنی بدن.

او برای انگلستان در ماه نوامبر پس از دادگاه عالی لاهور عطا فرمود تا چهار هفته اجازه به خارج از کشور برای درمان ،

اخطار صادر شده توسط پاسخگویی دادگاه اسلام آباد در Toshakhana (گنج خانه) فساد مورد نمایش داده شد در Jati Umra و مدل شهر خوابگاه های دانشگاه صنعتی شریف در روز دوشنبه.

“نواز شریف مرتکب جرم از مجازات در بخش 9 خواندن با بخش 10 ملی پاسخگویی فرمان 1999 و آن را برگردانده شده است به حکم بازداشت عده صادر شده که گفت: متهم یافت نمی شود و در حالی که آن را نشان داده شده است به رضایت من است که گفت: متهم کرده است absconded” اعلام اخطار.

“اعلام در بخش 87 CrPC بدینوسیله ساخته شده که گفت: متهم نواز شریف مورد نیاز است به نظر می رسد قبل از این دادگاه برای پاسخ به این گفته مرجع در Aug 17,” اخطار اضافه شده است.

پاسخگویی دادگاه در ماه گذشته صادر شده غیر bailable حکم بازداشت شریف در Toshakhana مورد. نواز شریف متهم به دست آوردن اتومبیل های لوکس از خزانه خانه با پرداخت فقط 15 درصد از قیمت این وسایل نقلیه است.

سابق پاکستان آصف علی زرداری رئيس جمهور سابق و نخست وزیر یوسف رضا گیلانی نیز متهم به دریافت خودروهای لوکس و هدیه از گنج خانه.

با توجه به ملی پاسخگویی دفتر (NAB), گیلانی تا به حال تسهیل زرداری و نواز برای به دست آوردن وسایل نقلیه.

دادگاه به کارگردانی خارجه برای اجرای حکم بازداشت علیه شریف از طریق کمیسیون عالی پاکستان در لندن است.

شریف که در لندن برای درمان ارائه شده بود تعهد به دادگاه برای بازگشت به پاکستان با استناد به سابقه خود را از مواجهه با قانون و عدالت در ظرف چهار هفته و یا به عنوان به زودی به عنوان او اعلام شده است سالم و مناسب برای سفر توسط پزشکان است.

او همچنین با توجه به قید وثیقه در Al-Azizia میلز پرونده ای که او در آن خدمت شد و به هفت سال زندان محکوم در کوت Lakhpat زندان و در مورد پول شویی به منظور تسهیل سفر خود را در خارج از کشور.

شریف تشخیص داده شده است با پیچیده عروق کرونر/ایسکمیک قلبی. دختر خود را Maryam Nawaz گفته بود پدرش در معرض خطر بیمار و در نتیجه او قلبی catheterisation/مداخله عروق کرونر شده بود به تعویق افتاد و با توجه به COVID-19.

ماه گذشته این کشور ضد پيوند بدن, پرونده فساد, پرونده شریف, Jang/Geo گروه رسانه ای مالک میر Shakilur رحمان و دو نفر دیگر در زمین مورد در لاهور پاسخگویی دادگاه.

با توجه به NAB صنعتی شریف در سال 1986 زمانی که او پنجاب ارشد وزیر اختصاص داده شده 54 kanal زمین در لاهور به میر Shakilur الرحمان در نقض قوانین. رحمان شده است در بازداشتگاه برگرداندن قضایی پس از دستگیری او توسط NAB در مارس 12.

پس شریف پاسخ نمی دهند به هر یک از ناب را احضار و سوال خود حکم بازداشت در حال حاضر صادر شده و این اداره اعلام کرد به نقل از پاسخگویی به دادگاه اعلام کند او اعلام کرد مجرم. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>