SBI را حفظ 13.1 درصد نسبت کفایت سرمایه; هدف قرار دادن رشد وام 8 درصد برای FY21 می گوید: رئیس Rajnish کومار

In FY20, SBI's net profit stood at Rs 14,488 crore, highest in the history of the bank. در FY20 SBI سود خالص بود در Rs 14,488 کرور بالاترین در تاریخ بانک.

Rajnish کومار رئیس بانک دولتی هند گفت: سهامداران در وام 65 سالانه مجمع عمومی روز سه شنبه که در سال جاری خواهد بود یک چالش به عنوان Covid-19 همه گیر شد و هنوز هم در حال پخش است.

“این بانک است که به خوبی آماده شده برای مقابله با این چالش به عنوان بسیاری از میراث استرس مسائل پرداخته شده است و برای ارائه. حتی به عنوان شرایط اقتصادی فعلی انتظار می رود برای تحت فشار قرار دادن SBI را با کیفیت دارایی های این بانک تلاش خواهد کرد برای حفظ رکورد, سود,” او گفت:.

اخبار مرتبط

در FY20 SBI سود خالص بود در Rs 14,488 کرور بالاترین در تاریخ بانک. با وجود anaemic رشد اعتبار از 3.75% در بازار داخلی در سال گذشته SBI انتظار برای خروج FY21 با اعتباری رشد 8 درصد آن را به عنوان به دنبال رسیدن به موقعیت رهبری در سراسر کانال های دیجیتال. کومار گفت: “در این سال ما در حال هدف قرار دادن رشد وام از 8 درصد. قبلا هدف ما بالاتر بود اما با توجه به Covid-19 ما انجام داده اند برخی از دوباره ارزیابی و تعدیل رشد وام هدف است.” این بانک همچنین با هدف قرار دادن خالص علاقه حاشیه (NIMs) 3.2% در سال مالی جاری.

این بانک در نظر دارد برای حفظ نسبت کفایت سرمایه بالای موظف نظارتی نیاز 12.1%. کومار گفت: این بانک خواهد تلاش برای حفظ نسبت کفایت سرمایه 1% بالاتر نظارتی نیاز 12.1% از اکتبر 1. نسبت کفایت سرمایه از SBI بود در 13.06% تا ماه مارس است. این بانک در زمان سهامداران تصویب در AGM برای فعال کردن یک قطعنامه به افزایش 20 ، 000 تومان کرور. او مشخص شده است که هیچ زمان قطعی گروه شده بود تصمیم به افزایش سرمایه نشده است.

در کیفیت دارایی عمران و گفت: خالص NPAs شد به طور مداوم نشان دادن روند رو به پایین. بانک ناخالص NPA نسبت کاهش یافته است به 6.15% از 7.53% در FY20 و ارائه پوشش های بهبود یافته نسبت به 83.62%. در بهبود مقابل وام دهنده است که مشتاق به تکرار سال گذشته عملکرد در سال مالی جاری گفت: کومار. در 2019-20 این بانک در مجموع بهبود بود در Rs 22,389 کرور در NPA حساب و Rs 9,250 کرور در نوشته حساب.

با استفاده از زمان همه گیر به عنوان یک فرصت برای کاهش هزینه های این بانک به دنبال ایجاد پس انداز تومان به 1000 کرور روپیه از کار خود را از هر نقطه (WFA) زیرساخت ها است. بانک باقی خواهد ماند و با تمرکز بر کاهش هزینه عقلانی و reskilling از نیروی کار و بهبود بهره وری کارکنان و نقل و انتقال نیروی کار از مدیر دفاتر به فروش نقش. “این بانک را حفظ ثابت شب زنده داری در حال ظهور استرس و فعال اقدام به کمک به ما قرض مشتریان و حفظ کیفیت دارایی. استادانه درست شده تداوم کسب و کار طرح توجیهی (BCP) است که در حال حاضر در محل” SBI گفت.

در حالی که مقدار زیادی از خطرات می تواند بیرون آمدن از بحران جاری SBI نیز با استفاده از Covid-19 اپیدمی به عنوان یک فرصت برای تمرکز بر روی تکنولوژی و دیجیتال بانکی کانال. بزرگترین کشور وام دهنده است eyeing دیجیتال رهبری در سراسر کانال های آن را به عنوان آماده به ترک آن میراث مسائل پشت در یک پست-Covid جهان است. کومار گفت: برنامه بانکداری تلفن همراه از بانک YONO در حال حاضر به دست آورد قابل ملاحظه رشد و بانک می خواستم به مقیاس آن بیشتر است.

“بانک بیشتر خواهد شد مقیاس ینو و تنظیم یک هدف دو برابر شدن ثبت نام کاربر در شش ماه آینده” کومار گفت:, و اضافه کرد که این بانک را بیشتر تقویت پلت فرم از طریق عرضه محصول جدید مانند end-to-end و وام خانه و قبل از تایید وام خودرو و شخصی طلا وام. SBI رئیس نیز صحبت کرد و با استفاده از تکنولوژی در دارایی غیر نمایشی (NPA) مدیریت. “این بانک در نظر دارد به تكنولوژي را در NPA مدیریت مانند دادخواهی سیستم مدیریت (LITMAS) برای بهتر نظارت حقوقی منابع انجام شده برای تسریع بهبودی در تاکید حساب,” او گفت:.

SBI رئیس گفت: جریان وجوه نقد-وام بر اساس مدل می تواند منجر به تامین مالی کارآمد است که کمک خواهد کرد که کاهش بزهکاری. FE قبلا گزارش شده است که SBI خواهد شیفت به جریان های نقدی بر اساس وام از آوریل 1.

Rajnish کومار بانک گفت: انتظار می رود ‘مناسب’ بازگشت از بله بانک سرمایه گذاری در سه سال در یک پرس و جو در مورد قرار دادن پول در بانک های خصوصی است. SBI سرمایه گذاری کرده بود Rs 6,050 کرور بله بانک در 10 تومان به ازای هر سهم برای کل سهام 48.21% در خصوصی وام دهنده. SBI همچنین قصد دارد به سرمایه گذاری به Rs 1,760 کرور بله بانک آینده دنبال پیشنهاد عمومی (اعضای این سازمان) که باز خواهد شد از شنبه.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>