نسبت به هر چیزیکه صدا میکند عجز از پرداخت دیون رزولوشن: IBBI اصلاح قانون عجز از پرداخت دیون حرفه ای مقررات یک حرکت خوب

he process that goes into achieving this is quite complex and, understandably, requires a robust team that can support the insolvency professional who is at the helm of the affairs. او فرایند است که می رود به دستیابی به این بسیار پیچیده است و طبعا نیاز به یک تیم قوی است که می تواند حمایت از عجز از پرداخت دیون حرفه ای است که در راس امور است.

توسط Ashish Rathi & Zeenath Jahaan

عجز از پرداخت دیون و ورشکستگی مدیره از هند (IBBI) تنظیم کننده برای تمام امور مربوط به عجز از پرداخت دیون و ورشکستگی در هند به تازگی اصلاح عجز از پرداخت دیون حرفه ای قوانین و مقررات که در آن با انجام دور قبلی محدودیت قرار داده شده و پس از عجز از پرداخت دیون حرفه ای اشخاص (Southwalesguardian) به ارائه خدمات پشتیبانی تنها به خود و همکاران و مدیران. نادرست است که در این نگاه تغییر فقط به عنوان یکی دیگر از اصلاح اتفاق می افتد که در این دوره به طور منظم. این به ارمغان می آورد یک تغییر بسیار مهم که باید مكيدند در عجز از پرداخت دیون حرفه و بازار حاکم عمل ارائه و اندازهایی خدمات پشتیبانی. با این اصلاح Southwalesguardian در حال حاضر مجاز به ارائه خدمات پشتیبانی به هر گونه عجز از پرداخت دیون و حرفه ای (IP) حتی اگر او یک شریک نیست/مدیر که IPE.

اخبار مرتبط

این یک شات در بازو برای فرد IP پزشکان که می توانید فایده تخصص هر IPE آنها ممکن است می خواهم به شرکت و این باز می شود تا بسیاری از درها که قبلا بسته شدند به فرد IPs به بهانه یک بدهی بالا قرار گرفتن در معرض و یا عملیات پیچیده است. به طور همزمان به راه اندازی یک IPE به طور ناگهانی به نظر می رسد امیدوار کننده است.

برای uninitiated IP طول می کشد بیش از یک تاکید کرد شرکت بود که با اشاره به عجز از پرداخت دیون توسط طلبکاران که حق در رسد. او به طور گسترده انتظار می رود به مدیریت شرکت عملیات مدیریت عجز از پرداخت دیون روند و پیدا کردن یک سرمایه گذار که می تواند بیش از شرکت و در نتیجه حل و فصل “ورشکستگی”. این روند می رود که به دستیابی به این بسیار پیچیده است و طبعا نیاز به یک تیم قوی است که می تواند حمایت از عجز از پرداخت دیون حرفه ای است که در راس امور است. این است که در آن یک IPE به تصویر می آید.

آن است که اساسا یک مشارکت و یا یک شرکت که در آن IPs هستند یا همکاران یا مدیران, و آن را به رسمیت شناخته شده است به عنوان یک نهاد توسط IBBI واجد شرایط برای حمایت از شرکای آن/مدیران (و در حال حاضر دیگر IPs نیز) در عجز از پرداخت دیون تکالیف گرفته شده توسط آنها.

در مراحل اولیه بسیاری از شرکت های در حال ثبت به عنوان Southwalesguardian; با این حال برخی از آنها تصمیم به د-ثبت نام به ظاهر حساب افزایش سرمایه مورد نیاز محدودیت های مختلف بر روی آنها می تواند ارائه خدمات به خطرات ذاتی در این حرفه از عجز از پرداخت دیون است که همکاران از این Southwalesguardian به شرکت. یکی ممکن است منطقی پیش بینی تعدادی از این شرکت دوباره ثبت نام به عنوان Southwalesguardian در حال حاضر.

اشخاص که Southwalesguardian نیز ارائه خدمات پشتیبانی. اما پس از اخیر IBBI منظور در ماه ژوئن در مورد Vijay Garg که مطرح شده سوالات مربوط به واجد شرایط بودن از غیر IPE شرکت برای ارائه خدمات پشتیبانی این قانون به نظر می رسد قریب الوقوع است.

سفارش بازیگران بودند ابر بر استفاده از خدمات یک نهاد دیگر از یک IPE و بررسی اینکه آیا چنین یک نهاد واجد شرایط به عنوان یک “حرفه ای” واجد شرایط برای ارائه خدمات پشتیبانی به صورت عجز از پرداخت دیون یک دستور. اشاره به سمت Southwalesguardian به عنوان ترجیح پشتیبانی ارائه دهندگان خدمات زنگ زد به وضوح در سفارش.

این حرکت در راستای تنظیم کننده مداوم و تلاش برای regularise جنبه های مختلف این قطعنامه روند. در حال حاضر این غیر IPE شرکت برخی از آنها که ریشه در خارج از هند هستند و نام های بزرگ در مشاوره با جهان خارج از نظارت نظارتی از IBBI با وجود نقش کلیدی در روند حل. این قانون احتمالا در حال حاضر فشار این شرکت به خود را دارند Southwalesguardian و تنظیم کننده می یابد خود را در یک موقعیت برای انجام یک کنترل بیشتری بر روند حل.

IP نقطه کانونی در این قطعنامه روند. از این رو فعال نظارت نظارت توسط تنظیم کننده است که باید برای موفقیت در این حرفه و از این رو موفقیت عجز از پرداخت دیون و ورشکستگی کد (IBC). اما به همان اندازه مهم منطقه است که خواستار توجه تنظیم کننده است که برای تعریف نقش و وظایف Southwalesguardian و تعادل در مسئولیت و پاسخگویی از IP و Southwalesguardian در انتساب است که آنها در حال دست زدن مهم است. IP یک فرد است و او باید به عنوان منطقی تکیه بر کار حرفه ای توسط او منصوب شده اند مگر اینکه دلایلی وجود دارد که نشان می دهد در غیر این صورت. اجازه می دهد تا یک نهاد برای حمایت از دادن آن به رسمیت شناختن در عجز از پرداخت دیون رژیم بدون هیچ گونه نظارتی شرط توجه به آن پاسخگویی در عجز از پرداخت دیون روند خواهد بود معادل IP که ناعادلانه و نامعقول بر دوش.

تنظیم کننده فعال بوده است در آوردن مهم دیگر لولا در روند حل مانند ارزیابی در برابر آن با راه اندازی ثبت نام گذار سازمان (RVOs) و در حال حاضر با این اصلاح که به نظر می رسد برای تشویق Southwalesguardian به عنوان ترجیح پشتیبانی ارائه دهندگان خدمات دیگر قطعه مهم است به دنبال آورده و در زیر آن ambit است که مترقی گام. آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه تنظیم کننده توازن بار مسئولیت بین IPE و IP و دقیق شرط در نقش Southwalesguardian خواهد بود خوش آمدید.

Rathi است عجز از پرداخت دیون حرفه ای, CA است و یک شریک با Ncmec, & Jahaan یک CA و یک مشاور ارشد با Ncmec. دیدگاه شخصی

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>