Trai حرکت کاهش اعتماد به نفس در بخش مخابرات: نه Vodafone ایده و نه شعر برنامه واقعا تاثیر بی طرفی خالص

Even more worrying, Trai’s policies resulted in an artificial jacking up of spectrum prices; often, the last bid was made the floor price for the next auction.حتی بیشتر نگران کننده Trai سیاست های منجر به مصنوعی سرقت از طیف قیمت; اغلب آخرین پیشنهاد شده بود کف قیمت برای مزایده بعدی.

آن است که روشن نیست چه تنظیم کننده های مخابراتی Trai به حال در ذهن داشته باشیم هنگامی که آن را کارگردانی Vodafone ایده به رها کردن آن RedX طرح ارائه شده است که سرعت اینترنت بالاتر به حق بیمه مشتریان و یا چرا آن را خواسته است Bharti Airtel که آیا یک طرح مشابه آن را راه اندازی نقض اصول بی طرفی خالص. این روزنامه معتقد است قبل از اینکه در بحث بی طرفی خالص آن است که به طور کامل روشن نیست که یک شعر صفر یا یک رایگان مبانی بود که بد چیزی پس قطعا نوعی از اینترنت خوب است برای یک ملت با دسترسی محدود برای صدها میلیون نفر از مردم است. اما این که از هم جدا در این مورد این است که این شرکتها با ارائه سریعتر خدمات برای یک کلاس از مشتریان—کسانی که بیشتر پرداخت می شود—وجود دارد هیچ خفگی می گویند, یک Netflix بکشد و یا بیشتر سرعت به Amazon Prime. و اگر Trai نگران بود که سرعت اینترنت می گیرند برای مشتریان موجود اگر حق بیمه مناطق داده شد سرعت های بالاتر مطمئنا آن دارای کیفیت خدمات (QoS) پارامترهای که در مقابله با این ؟

آنچه که به ویژه نگرانی در مورد Trai اقدامات این است که این اولین بار نیست که تنظیم کننده تصمیم گیری ساخته شده است که نادیده گرفتن عقلانیت. چند سال پیش Trai تصمیم به تحمیل یک روپیه مجازات در telcos کاهش یافته و برای هر تماس و موضوع را به حداکثر سه در یک روز—با وجود این واقعیت است که کمبود طیف یکی از دلایل عمده برای قطره; شگفت آور, چند ماه بعد از این Trai آمد تا با ویژگی های کاغذ که چرا تماس قطره نبودند telcos’ گسل اگر آن را هنوز هم هرگز کاهش یافته و توصیه آن برای مجازات. پس از اجازه می دهد RJio قیمت گذاری برای ویران کردن بازی با صنعت امور مالی تنظیم کننده شناور مشاوره در مورد اینکه آیا باید وجود داشته باشد یک کف قیمت برای صدا و داده و حتی آن را با یک توصیه که درنده قیمت گذاری باید بررسی شود تا یک telco به حال حداقل 30 درصد سهم بازار. در آن زمان RJio تا به حال سهم بازار است که پایین تر بود. و هنگامی که آن را وضع تومان 3,050-کرور مجازات از telcos برای ارائه نقاط اتصال (PoI) به RJio آن را در زمان داده فقط دو روز به اندازه گیری تراکم هر چند QoS قوانین دستور تراکم توان اندازه گیری بیش از 90 روز است. در حالی که telcos داده می شود 90 روز توسط قانون به ارائه PoIs, Trai بعد از آن تا به حال مشاوره بیش از اینکه دوره 90 روزه بیش از حد طولانی بود.

اخبار مرتبط

به سختی تعجب آور است که در این موضوع از تماس قطره دیوان عالی کشور حکم داد که Trai پنالتی بود “قانونگذاری از پیش تعیین مجازات بدون تقصیر و یا از دست دادن در حال تاسیس … (این است که) آشکار و خودسرانه و غیر منطقی”. و در مورد 30 درصد سهم بازار در حال کف قبل از آن درنده قیمت گذاری می تواند مورد بررسی TDSAT گفت: این نشان “درجه ای از پیش تعیین سرنوشت برای رقیق کردن کل مفهوم قابل توجهی قدرت بازار” آن گفت: آن را “خودسرانه و بدون هر گونه شور و مشورت و موثر مشاوره” که آن را “حمایت نمی توسط هر فهم و هدف معیار و نه هیچ دلیل قانع کننده” و که در آن ارائه شده “مصنوعی حفاظت از یک قاشق چایخوری (مخابرات ارائه دهنده خدمات) که ممکن است قابلیت و قصد بی ثبات کردن این بخش از طریق درنده-قیمت گذاری”.

حتی بیشتر نگران کننده Trai سیاست های منجر به مصنوعی سرقت از طیف قیمت; اغلب آخرین پیشنهاد شده بود کف قیمت برای مزایده بعدی. حتی در حالی که Trai با استفاده از مدل های مختلف به منظور برآورد صحیح قیمت رزرو باید برای طیف که در سال 2018 آن هنوز junked این و با استفاده از آخرین حراج قیمت بموقع باد با استفاده از SBI نرخ وام. اگر در برخورد با ضعیف و سیاست های دولت به اندازه کافی سخت نیست آخرین چیزی که telcos نیاز به یک تنظیم کننده که سیاست هستند یا خودسرانه یا نه خوب فکر کردن.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>