ما انجام اولین فدرال اعدام در نزدیک به 2 دهه

ترر هوت (US), جولای 14

دولت آمریکا روز سه شنبه انجام اولین فدرال اعدام در تقریبا دو دهه از قرار دادن به مرگ یک مرد که به کشته شدن یک آرکانزاس خانواده در 1990s در یک طرح برای ساخت یک سفیده-تنها کشوری در شمال غربی اقیانوس آرام.

اجرای آمد اعتراض از قربانیان ،

Daniel Lee Lewis, 47, از یوکان, اوکلاهما, درگذشت توسط تزریق کشنده در زندان فدرال در ترر هوت ایندیانا.

تصمیم به حرکت به جلو با اعدام—برای اولین بار توسط اداره زندانها از سال 2003 — درو موشکافی از حقوق مدنی گروه ها و بستگان لی قربانیان که شکایت کرد به تلاش برای متوقف کردن آن با استناد به نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.

تصمیم به حرکت به جلو با اعدام و دو نفر دیگر برنامه ریزی شده در هفته بعد—در طول بهداشت جهانی همه گیر است که بیش از کشته 135,000 مردم در ایالات متحده است ravaging زندانهای سراسر کشور به خود جلب کرد موشکافی از حقوق مدنی گروه و همچنین خانواده لی قربانیان.

منتقدان استدلال می کنند که دولت ایجاد شد غیر ضروری و تولید ضرورت سیاسی به دست آورید.

“دولت تلاش کرده است برای شخم زدن به جلو با این اعدامها با وجود بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده در مورد قانونی بودن آن جدید اجرای پروتکل” گفت: Shawn نولان یکی از وکلای مدافع برای مردان فدرال روبرو اعدام است.

تحولات هستند به احتمال زیاد برای اضافه کردن یک جبهه جدید ملی به گفتگو در مورد عدالت کیفری اصلاحات در سرب تا سال 2020 انتخابات است.

لی اعدام رفت و پس از یک سری از حقوقی که می بارند به پایان رسید که دیوان عالی کشور پا در اوایل روز سه شنبه در یک 5-4 حاکم و اجازه آن را به حرکت به جلو.

دادستان کل ویلیام Barr گفت: وزارت دادگستری موظف است به انجام احکام اعمال شده توسط دادگاه ها از جمله مجازات اعدام و به یک معنا از بسته شدن به قربانیان و کسانی که در جوامع که در آن قتل اتفاق افتاده است.

اما بستگان کشته شدگان توسط لی در سال 1996 به شدت مخالف این ایده و استدلال کرد که لی سزاوار حکم زندگی در زندان است. آنها می خواستند به حال برای مقابله با هر گونه مشاجره که اعدام شد و در حال انجام از طرف آنها.

“برای ما این موضوع وجود دارد و گفت:” این نمی شود انجام می شود به نام ما; ما نمی خواهیم این را” نسبی مونیکا Veillette گفت.

آنها اشاره کرد که لی همکاری متهم و مشهور ringleader, Chevie Kehoe دریافت یک جمله زندگی است.

Kehoe از Colville, واشنگتن, استخدام Lee در سال 1995 به عضویت سفید supremacist سازمان شناخته شده به عنوان نژاد آریایی مردم ایران خواهد بود. دو سال بعد آنها دستگیر و به قتل فروشنده اسلحه ویلیام Mueller, همسرش, نانسی و او 8 سال پدر سارا پاول در Tilly, آرکانزاس, حدود 75 مایل (120 کیلومتری) شمال غرب از لیتل راک.

در سال 1999 دادگاه دادستان گفت: Kehoe و لی به سرقت اسلحه و 50.000 دلار به صورت نقدی از Muellers به عنوان بخشی از طرح خود برای ایجاد یک سفیده-تنها ملت است.

دادستان گفت: Lee و Kehoe ناتوان از Muellers و سوال سارا در مورد جایی که آنها می تواند پیدا کردن پول و مهمات. سپس آنها با استفاده از بی حس کردن اسلحه در قربانیان مهر و موم شده کیسه زباله با نوار مجرای در سر خود را به آنها را خفه ضبط سنگ به بدن خود و رها کردن آنها در نزدیکی یک شاخه فرعی رودخانه.

قاضی دادگاه منطقه ما قرار داده و نگه دارید و بر روی لی اعدام در روز دوشنبه بیش از نگرانی از زندانیان محکوم به اعدام در چگونه اعدام شد انجام شود و یک دادگاه تجدید نظر تایید کرد اما دادگاه عالی لغو آن است.

که تاخیر آمد و پس از یک دادگاه تجدید نظر در روز یکشنبه لغو برگزاری است که تا به حال شده است در محل قرار داده در هفته گذشته پس از قربانیان و بستگان و استدلال آنها می تواند قرار داده در معرض خطر بالا برای coronavirus اگر آنها تا به حال به سفر برای شرکت در اعدام.

دو دیگر فدرال اعدام های برنامه ریزی شده برای اواخر این هفته هر چند یکی در انتظار نگه داشته در یک حقوقی جداگانه ادعا می کنند.

شده اند وجود دارد, دو وزیر خارجه در ایالات متحده از این بیماری همه گیر مجبور خاموش شدن ناگهانی در سراسر کشور در اواسط ماه مارس — یکی در تگزاس و یکی در میسوری با توجه به مجازات اعدام مرکز اطلاعات.

آلاباما انجام شده در اوایل ماه مارس.

اعدام در سطح فدرال شده اند نادر و دولت قرار داده است به مرگ تنها سه متهم پس از بازسازی فدرال مجازات اعدام در سال 1988 — اخیرا در سال 2003 زمانی که لوئیس جونز اعدام شد برای 1995, آدم ربایی و تجاوز به عنف و قتل یک زن جوان سرباز است.

اگرچه تا به حال نشده است فدرال اعدام از سال 2003 وزارت دادگستری ادامه داد: برای تصویب مجازات اعدام تعقیب فدرال و دادگاه متهمان محکوم به مرگ است.

در سال 2014 پس از botched دولت اعدام در ایالت اوکلاهما باراک اوباما به کارگردانی وزارت دادگستری به انجام یک بررسی گسترده از مجازات اعدام و مسائل اطراف آن تزریق کشنده مواد مخدر.

دادستان کل گفت: در ماه ژوئیه گذشته که اوباما در دوران بررسی شده بود به اتمام پاکسازی راه را برای اعدام به سر. او تایید روش جدید برای تزریق کشنده که جایگزین سه داروی ترکیبی که قبلا مورد استفاده در فدرال اعدام با یک داروی پنتوباربیتال.

این شبیه به روش مورد استفاده در چندین ایالت از جمله گرجستان میسوری و تگزاس, اما نه همه.

تعداد خارجه کاهش یافته است به طور پیوسته از گذشته فدرال اعدام با توجه به اطلاعات وارد شده توسط اام مرکز اطلاعات.

متحده قرار داده و به اعدام 59 نفر در سال 2004 و 22 در سال 2019 نه که در تگزاس است. AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>