آنچه در تلاش برای جلوگیری از مرگ

سیاست ها و شیوه برای انجام این کار به خوبی قابل درک است; ما فقط نمی شاغل در آنها.

اولین قدم این است که اندازه گیری مرگ و میر مادران نرخ است که سخت تر از شما ممکن است فکر می کنم. مرگ باید به طور مستقیم مربوط به بارداری و یا مدیریت آن و تایید این نیاز به دقت جمع آوری داده ها و ارزیابی. در اینجا یک مثال ساده: یک مرگ به دلیل ناکافی مراقبت حین زایمان می کنند به عنوان یک مرگ و میر مادران و یکی به دلیل یک تصادف پس از تحویل نمی خواهد.

اما سختتر موارد است.

در اوایل این سال CDC گزارش داد که در سال 2018 برای هر 100,000 تولد زنده وجود دارد 17.4 مرگ. اما این رقم شامل نمی مادری مرگ و میر ناشی از استعمال بیش از حد مواد مخدر یا خودکشی پس از آن ممکن است یک undercount.

تفاوت در سراسر گروه

یک آمار که ما می تواند برخی از: زیادی وجود دارد مرگ و میر مادران تفاوت سراسر نژادی و قومی. آخرین آمار و ارقام از CDC نشان می دهد که برای زنان مرگ و مير مادران است 37.1 مرگ و میر در هر 100000 تولد زنده. آن است که کمتر از نیمی از آن 14.7 برای زنان سفید و کمتر از یک سوم آن 11.8 برای زنان اسپانیایی. نیز وجود دارد که تفاوت های منطقه با مادران جدید در مناطق روستایی رو بیشتر تهدیدات به سلامت از کسانی که در شهری ،

بهترین منبع از مرگ و میر مادران داده ها می آید از مرگ و میر مادران بررسی کمیته که در حال حاضر در عمل همه اما چند متحده است. آنها رفتار مورد بررسی به ارزیابی علل مرگ.

زمانی که CDC کشیده با هم داده ها از 14 جمله کمیته های پوشا 2008-17 آن را نیز در بر داشت تنوع گسترده ای در نرخ مرگ و نژاد و قومیت. برای مثال زنان را تا حدود 13 درصد از جمعیت زنان اما حساب برای نزدیک به 40 درصد از مرگ.

نژادی تفاوت در مرگ و میر مادران در حال paralleled در تفاوت های نژادی در مرگ و میر نوزادان. در 11.4 در هر 1000 تولد زنده سیاه نرخ مرگ و میر نوزادان است که بیش از دو برابر است که این نرخ مرگ و میر نوزادان 4.9.

این تفاوت های نژادی دیده می شود در هر دو مادر و مرگ و میر نوزادان در حال رانده شده توسط همان نیروهای. نسبت به مردم سفید, سیاه و سفید آمریکایی که دسترسی کمتری به نظام سلامت و دریافت فقیر مراقبت با نتایج بدتر. این مستند شده هر دو به طور گسترده و به طور خاص برای تولد نتایج. نژاد پرستی از جمله در آن نهادی و ضمنی اشکال زمینه همه این عوامل است.

یکی دیگر از راه نژاد پرستی نقش مهمی که قبل از بارداری است.

“مردم از رنگ تجربه اثرات انباشته معایب در طول زندگی خود گفت:” راشل Hardeman استادیار به دانشگاه مینه سوتا دانشکده بهداشت عمومی. “استرس مداوم از نژادپرستی ممکن است منجر به پیدایش پیری بیولوژیکی و فقیر سلامت برای آمریکایی های آفریقایی تبار. این بدان معنی است که آنها ممکن است وارد بارداری کمتر سالم است.”

پزشکی نقش

یک سوم از بارداری مربوط به مرگ و میر رخ می دهد پس از تحویل. عدم بیمه می تواند اعمال حیاتی مالی مانع به پست-تحویل مراقبت. در همه کشورهای کم درآمد زنان باردار — کسانی که با درآمد زیر 133 درصد سطح فقر فدرال هر چند اکثر کشورهای بالاتر از آستانه از 133% — واجد شرایط برای پزشکی که منابع مالی بیش از 40 درصد از ولادت ها در سراسر کشور.

اما چند ماه پس از زايمان به مادران جدید می توانید از دست دادن پوشش به خصوص در کشورهای که نه گسترش این برنامه است. در میان کشورهای که تا به حال گسترش مدیکید از ژوئن 2018, ميانه آستانه برای واجد شرایط بودن برای مدیکید به عنوان یک پدر و مادر که 43 درصد از سطح فقر فدرال. تگزاس و آلاباما تا به حال حداقل سخاوتمندانه والدین پوشش مدیکید در 17% و 18%. زنان از رنگ هستند احتمال بیشتری نسبت به زنان سفید به تحت پوشش مدیکید بنابراین به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار واجد شرایط بودن پس از زايمان تغییرات.

قبل از قانون مراقبت مقرون به صرفه را پوشش گسترش 55 درصد از زنان ثبت نام شده در پزشکی در زمان تحویل با تجربه حداقل یک ماه بدون بیمه در طول شش ماه پس از تحویل. امروزه وجود یک پست-تحویل پوشش تفاوت بسته به دولت است که مردم زندگی می کنند. می گوید که نمی گسترش مدیکید را سه بار پس از زايمان بیمه نرخ متحده است که گسترش برنامه (22 درصد در مقابل 7 درصد).

“پزشکی تاثیر مثبت بر سلامت کم درآمد اما برای بسیاری از واجد شرایط بودن محدود است و به بارداری و فوری بلافاصله پس از زايمان و گفت:” سارا گوردون دستیار استاد در دانشگاه بوستون دانشکده بهداشت عمومی که در مطالعات پزشکی سیاست. “این برنامه می تواند حتی قوی تر در کاهش نابرابری نژادی اگر پوشش بود دراز مدت.”

در یک مطالعه در این سال در امور بهداشت و درمان او و همکارانش مستند ارتباط بین پس از زايمان پوشش مدیکید و مراقبت است. این مطالعه نشان داد که در کلرادو که گسترش مدیکید در 2014, مادران حفظ پوشش مدیکید برای طولانی تر و استفاده بیشتر پس از زایمان مراقبت های سرپایی در مقایسه با مادران در یوتا که گسترش مدیکید تا پس از مطالعه انجام شد. کار دیگر نشان می دهد که گسترش مدیکید در ارتباط با کاهش در نرخ مرگ و میر نوزادان انعکاس یافته از اوایل گسترش مدیکید برای زنان باردار است.

پوشش و مراقبت پس از زايمان هستند تنها راه برای کاهش مادران و مرگ و میر نوزادان. پوشش و مراقبت های قبل از بارداری و در طول دوران بارداری دوره قطعا توجه بیش از حد به عنوان این نوع از مراقبت را دریافت و در هنگام زایمان است. برای مثال یک بررسی سیستماتیک یافت که پیوسته حمایت شخصی در هنگام زایمان می تواند در بهبود و میر مادران و نوزادان نتایج از جمله کاهش احتمال سزارين است.

هر چند این آمار ممکن است کامل امریکا مرگ و مير مادران است و بالاتر از آن نیاز بود و نامتناسب بنابراین برای آمریکایی ها و کسانی که در مناطق روستایی است. شواهد نشان می دهد که هدف بهداشت عمومی سرمایه گذاری و تغییر سیاست مانند گسترش پوشش مدیکید می تواند کمک کند.

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>