چین متعهد به قصاص پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان می رسد ترجیحی وضعیت برای هنگ کنگ

با استناد به چین تصمیم به تصویب قوانین جدید امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا که او گفته بود پایان ترجیحی اقتصادی برای درمان این شهرستان است.

“هیچ امتیازات ویژه, هیچ, ویژه اقتصادی درمان و بدون صادرات حساس, فن آوری,” او گفت:.

بازیگری در یک شنبه مهلت او همچنین با امضای یک لایحه تصویب شده توسط کنگره آمریکا به قسمت بزرگي ازانرژي جنبش بانک ها انجام کسب و کار با مقامات چینی که پیاده سازی امنیتی جدید قانون.

“امروز من قوانین امضا و اجرایی به منظور نگه چین مسئول آن اقدامات تهاجمی علیه مردم هنگ کنگ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“هنگ کنگ خواهد شد در حال حاضر تحت درمان همان است که در سرزمین اصلی چین,” او اضافه شده است.

تحت فرمان اجرایی آمریکا اموال خواهد بود مسدود شده از هر فرد تعیین می شود به مسئول و یا همدستی در “اقدامات و سیاست های که تضعیف روندهای دموکراتیک و یا موسسات در هنگ کنگ” با توجه به متن سند منتشر شده توسط کاخ سفید است.

آن را نیز هدایت مقامات به “لغو مجوز استثنا برای صادرات به هنگ کنگ” و شامل لغو درمان خاص برای هنگ کنگ دارندگان گذرنامه.

چین وزارت امور خارجه روز چهارشنبه گفت: پکن را تحمیل تحریم های تلافی جویانه علیه افراد و اشخاص در پاسخ به این قانون با هدف قرار دادن بانک ها هر چند بیانیه منتشر شده از طریق رسانه های دولتی نیست مرجع این حکم اجرایی.

“هنگ کنگ امور صرفا چین در امور داخلی هیچ کشور خارجی حق دخالت” وزارت گفت.

منتقدان این قانون تامین ترس آن را سرکوب گسترده آزادی وعده داده شده به هنگ کنگ که آن را بازگشت به قانون در سال 1997 در حالی که هواداران می گویند آن را ثبات به این شهر پس از یک سال از گاهی خشونت آمیز تظاهرات ضد دولتی.

امنیت قانون مجازات آنچه که پکن به طور گسترده تعریف می کند به عنوان براندازی تجزیه طلبی و تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی به زندگی در زندان است.

روابط آمریکا با چین در حال حاضر شده است تیره و تار بر جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس چین كشتار در دریای چین جنوبی و درمان آن از مسلمانان اویغوری و عظیم تجارت مازاد.

مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس تا به شک و تردید در مورد اینکه آیا او می تواند برنده انتخابات مجدد در نوامبر 3, در میان موجی از عفونت های جدید. او در تلاش برای منحرف کردن سرزنش بر روی چین است.

“اشتباه نکنید. ما نگه چین به طور کامل مسئول برای پنهان کردن ویروس و رها کردن آن را بر جهان است. که می تواند آنها را متوقف, آن, آنها باید متوقف شود آن است. آن را بسیار آسان برای انجام در منبع زمانی که آن اتفاق افتاد” او گفت:.

پرسید: اگر او برنامه ریزی شده به صحبت کردن با رئیس جمهور چین تهمت گفت: “من هیچ برنامه ای برای صحبت کردن با او.”

شمشیر دو لبه?

تحلیلگران می گویند که به طور کامل پایان هنگ کنگ ویژه درمان می تواند به اثبات خود شکست برای ایالات متحده است.

هنگ کنگ که منبع بزرگترین دوجانبه ما کالاهای مازاد تجاری در سال گذشته در $26.1 میلیارد دلار آمریکا اداره آمار را نشان می دهد.

با توجه به وزارت خارجه 85,000 شهروندان ایالات متحده زندگی در هنگ کنگ در سال 2018 و بیش از 1300 شرکت های آمریکایی کار وجود دارد از جمله تقریبا هر اصلی ما مالی شرکت است.

قلمرو عمده مقصد برای ما قانونی و خدمات حسابداری.

ایالات متحده شروع به از بین بردن هنگ کنگ وضعیت خاص تحت قانون ایالات متحده در اواخر ماه ژوئن متوقف دفاع صادرات و محدود کردن قلمرو دسترسی به محصولات با فن آوری به عنوان چین آماده به تصویب قانون امنیت.

در مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به برنامه های چین برای امنیت قانون گفت: او آغاز یک روند برای از بین بردن و ویژه اقتصادی درمان است که اجازه هنگ کنگ به باقی می ماند یک مرکز مالی جهانی.

او را متوقف کوتاه پس از فراخوان فوری برای پایان دادن به امتیازات اما گفت که این حرکت می تواند طیف گسترده ای از آمریکا توافق با هنگ کنگ از یک معاهده استرداد به کنترل صادرات در دو-استفاده از فن آوری های.

یک مقام آمریکایی صحبت خواست نامش فاش نشود گفت: دولت نیز در حال آماده شدن تحریم ها علیه مقامات چینی و اشخاص درگیر در هنگ کنگ سرکوب از جمله بیشتر ما ممنوعیت سفر و ممکن است وزارت خزانه داری تحریم.

زمان باقی مانده مشخص نیست. کاخ سفید قبلا تهدید به تحریم اما تا کنون تنها به اعمال محدودیت های ویزا برای تعداد نامشخص unnamed مقامات چینی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>