Coronavirus حاشیه تجدید حیات اسرائیل الحاق برنامه ریزی

بیت المقدس, جولای 15

یک coronavirus تجدید حیات در اسرائیل و بخش های درون بنیامین نتانیاهو نخست وزیر دولت باید در کنار برنامه های خود را به ضمیمه بخش هایی از کرانه مقامات گفت.

اگر چه محافظه کار نتانیاهو و وزیر دفاع Benny Gantz خود را میانه رو ائتلاف شریک توافق دولت می تواند شروع حرکت در الحاق به عنوان از 1 ژوئیه شده است وجود دارد “نزدیک به صفر” کابینه در سطح بحث در مورد این مسئله یک وزیر ارشد و گفتگو کرد.

و با عدم توافق با واشنگتن هنوز در این روش از حرکت تحت یک پیشنهاد صلح اعلام شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هر مرحله به زودی به گسترش حاکمیت اسرائیل به شهرک های یهودی نشین و دره اردن در کرانه بعید به نظر می رسد.

فلسطینی ها را رد تهمت و طرح. اروپایی و عرب قدرت هشدار داده اند دیپلماتیک مقاومت اگر اسرائیل به طور یک جانبه ضمایم زمین فلسطینی ها به دنبال برای یک دولت است.

نتانیاهو در عین حال دلچسب با کروناویروس جدید انتقال که مشاوران گفت: می تواند ضرورت تجدید مستندات. بیکاری و آمار یک رکورد 21 درصد و تظاهرات ضد دولتی تبدیل شده اند به طور فزاینده ای خشونت آمیز.

یک نظرسنجی توسط غیر حزبی اسرائیل دموکراسی موسسه روز سه شنبه تنها 29.5 درصد از اعتماد عمومی نتانیاهو دست زدن به بحران است.

شده است وجود دارد باز مخالفت Gantz آبی و سفید که باعث می شود آن را سخت برای متقاعد کردن واشنگتن است که هر گونه اعمالی خواهد لذت بردن از گسترده اسرائیل پشتیبانی می کند.

“این ماده از حق طرح اشتباه زمان” از سران آبی و سفید وزیر گفت. “ما در وسط بزرگترین بحران اسرائیل دیده است در دهه…و این امر می تواند غیر مسئولانه و غیر حساس به تمایل به هر چیز دیگری در حال حاضر است.” Gantz پیش بینی کرده است این بحران می تواند تا اواخر سال 2021.

یک مقام دیگر که نخواست نامش فاش شود گفت: بیش از یک هفته گذشته بود از اسرائیل نمایندگان گذشته صحبت کرد و به ما نمایندگان در الحاق تحت مغلوب ساختن پیشی جستن طرح که پیش بینی اسرائیل حاکمیت بیش از 30 درصد از کرانه زمین.

خواسته از نظر نتانیاهو را گفته است: “هیچ به روز رسانی در این زمان”.

چندین وزیر از حزب لیکود نتانیاهو می خواهید به حرکت به اجرا در حال حاضر. برخی از خصوصی صدای نگرانی که تهمت توجه رانش را به عنوان نوامبر انتخابات ریاست جمهوری نزدیک است و presumptive نامزد حزب دموکرات جو بایدن آمده است در برابر الحاق. ایسنا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>