شماری از, بدن تجزیه tech مدیر عامل فهیم صالح در بر داشت در نیویورک آپارتمان

پلیس آمد و پس از این صحنه وحشتناک در مدت کوتاهی پس از 3:30 ساعت پس از پسر عموی مرد مرده درخواست چک رفاه در انسان E هوستون ساختمان خیابان و به نام پلیس.

برقی دیدم که در نزدیکی بدن که به عنوان a 33-year-old man. قربانی دست و پا در زیر زانو برداشته شد و قسمتهای بدن یافت شد در کیسه های پلاستیکی موجود در آپارتمان منابع گفت.

منابع پلیس بر این باورند که قربانی به فهیم صالح یک سرمایه گذار و مدیر عامل نیجریه مبتنی بر موتور راه اندازی Gokada. صالح ذکر شده است به عنوان مالک آپارتمان است که او خریداری شده در سال گذشته برای $2.25 میلیون سوابق نشان می دهد.

“این کار زشت است” یک پلیس در صحنه گفت.

منابع توصیف کشتار به عنوان یک آشکار هدفمند قتل است.

قربانی آخرین دیده می شود در فیلم های نظارت بعد از ظهر دوشنبه در اطراف 1:40 pm هنگامی که او وارد ساختمان خود را در آسانسور که باز می شود حق را به خود هفتم-طبقه آپارتمان.

این فیلم از آپارتمان به نظر می رسد برای نشان دادن مشکوک قاتل حمل یک کیسه انتظار برای ورود به آسانسور با قربانی, منابع گفت.

Detectives escort a woman from the building where Fahim Saleh was found dismembered. The New York Post

کارآگاهان اسکورت یک زن از ساختمان که در آن فهیم صالح پیدا شد آن را تجزیه کرد. نیویورک پست

قربانی می دهد مشکوک نگاه متعجب و متحیر در طول یک ارز به عنوان آنها سوار تا با هم. به عنوان به زودی به عنوان قربانی مراحل را به آپارتمان خود مشکوک می شود حمله به او را با توجه به منابع.

یکی اجرای قانون منبع گفت که صحنه جرم را شبیه به یک “حرفه ای” کشتن چرا که تقریبا هیچ خون را پشت سر گذاشته بود و آپارتمان بود نه غارت.

در حالی که منبع دیگری اضافه شده است که آن را به نظر می رسد که قاتل بوده است “قطع شده است.”

“این به نظر نمی آید مانند perp انجام شد” این منبع گفت.

محققان بر این باورند که قربانی به صالح بود اما آنها در حال انتظار برای به پزشکی قانونی برای تایید هویت خود را.

پلیس بعدها دیده بازجویی گریه زن — که منابع شناخته شده به عنوان قربانی پسر عموی — در لابی ساختمان.

قربانی پسر عموی خود را پیدا تنه در معرض در اتاق نشیمن در کنار ساخت و ساز کیف و دیدم زمانی که او رفت و به بررسی در او روز شنبه پس از نه شنیدن از او با توجه به منابع.

کارآگاهان اسکورت یک زن از ساختمان که در آن یک مرد پیدا شد آن را تجزیه کرد.

“او واقعا ناراحت است. گریه. تکان دادن” ساکن محلی دنی فاوست گفت. “او فقط نشسته وجود دارد اما شما می توانید به او بگویید پاها تکان دادن شد. او عصبی است. او گریه مانند شما می دانید پاک کردن چشم خود را.”

“او فریاد شد زمانی که او برای اولین بار آمد و گفت:” فاوست, 40.

او گفت که او رفت و به ساختمان پس از دیدن پلیس همگرا در صحنه است.

“مرده بدن ؟ خوب,” او گفت:. “اما وقتی که شما شنیدن خرد کردن و تجزیه? که در آن است. که یک بیمار نوع از ذهن برای کسی به انجام این کار است.”

صالح بود و بنگلادشی-آمریکایی که تاسیس و سرمایه گذاری در پیوند به حمل و نقل مربوط به start-ups با توجه به صفحه مربوط به. در سال 2015 او تاسیس Pathao یک سوار-نقطه شرکت در پدر و مادر خود را’ خانه کشور بنگلادش است.

تقریبا دو سال بعد در دسامبر 2017 او تاسیس Gokada an on-demand, موتورسیکلت-نقطه شرکت در لاگوس, نیجریه و بیش از زمان خود را به عنوان مدیر عامل در ماه آوریل سال گذشته است. او اخیرا نظارت شرکت انتقال به ارائه خدمات در طول coronavirus بیماری همه گیر.

او همچنین راه اندازی شرکت سرمایه گذاری, سرمایه ماجراجویی در نیویورک در سال 2018 است.

“ما استفاده می شود به تماس او Elon Musk از جهان در حال توسعه. او مانند Energizer bunny” دیرین و گفت: دوست ارسال.

“بهترین دوست خود را در دبی به نام من فقط گریه در گوشی ‘آنها در زمان پسر من; آنها در زمان پسر من!’ او با بازی ukelele…او پر از ایده های” دوستان اضافه شده است.

ساکنان گفت: جرم و جنایت به ویژه نگران کننده به دلیل آن صورت گرفت در آنچه که به طور معمول در یک محله آرام.

“این تکان دهنده است. آن را وحشتناک” ساکن Jason ریورا, 45, گفت پست. “آنچه که احتمالا می تواند رفتن را از طریق ذهن کسی را به سر او ؟ خالص evilness.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>