سفارت گروه پیشنهاد ادغام 11 پروژه با Indiabulls املاک و مستغلات را کنترل ادغام نهاد

Embassy Group, Indiabullsقبل از این پیشنهاد ادغام با سفارت گروهی IBREL به فروش می رسد بسیاری از دارایی های تجاری برای سرمایه گذاری جهانی شرکت استون.

بنگلور مبتنی بر دارایی غیر منقول شرکت سفارت گروه پیشنهاد کرده است به ادغام حدود 11 پروژه املاک و مستغلات شامل نزدیک به 62 میلیون فوت مربع مساحت با Indiabulls املاک و مستغلات با مسئولیت محدود (IBREL) و کنترل از ادغام نهاد.

سفارت گروه در حال حاضر دارای حدود 14 درصد سهام در بمبئی-بر اساس IBREL است که بخشی از Indiabulls ، پس از این پیشنهاد ادغام طرح می شود نتیجه گرفت, سفارت گروه را یک خطر کنترل و تبدیل به پروموتر از ادغام نهاد.

اخبار مرتبط

IBREL گفت: یک پنل تشکیل شده به ارزش این پروژه پیشنهاد می شود با هم ادغام شدند و وارد در یک مبادله نسبت.

در ژوئن 2019 در مروج IBREL به فروش 14 درصد سهام از طریق بازار آزاد معاملات به سفارت برای 950 تومان کرور روپیه به عنوان بخشی از استراتژی خود را به تمرکز بر روی خدمات مالی و خروج از ملک به کسب و کار.

IBREL بود در ماه ژانویه این سال خود را اعلام کرد پیشنهاد ادغام خاصی در حال انجام و تكميل و برنامه ریزی پروژه های مسکونی و تجاری سفارت اموال تحولات Pvt با مسئولیت محدود با خود دارد.

در یک نظارتی تشکیل پرونده در چهارشنبه IBREL گفت: آن را دریافت کرده است این پیشنهاد از سفارت جزئیات خود را در دارایی های مختلف برای ادغام سفارت خود را.

“به اثر به ادغام هیئت مدیره-تشکیل کمیته شرکت با در نظر گرفتن مراحل مورد نیاز از جمله انتصاب بازرگان بانکداران و وکلا و valuers می رسند در این مبادله نسبت و قطعی توافق قرار می گیرد قبل از هیئت مدیره برای تصویب خود را در چهار هفته از امروز” تشکیل پرونده گفت.

پیشنهاد ادغام خواهد شد از طریق یک cashless طرح ادغام آن اضافه شده است.

در پر کردن این طرح از ادغام با مقامات ذیربط نظارتی, Sameer Gehlaut به عنوان یک پروموتر همراه با دیگر موجود در پروموتر گروه اشخاص از IBREL خواهد شروع فرآیند de-promoterisation.

پس از طرح ادغام موثر است Jitendra Virwani همراه با دیگر پروموتر اشخاص خواهد بود جدید مروج ادغام شرکت.

“حاصل سهامداران از ادغام شرکت به شرح زیر خواهد بود: 1. IBREL سهامداران 2. سفارت مروج 3. سفارت سرمایه گذاران نهادی” این پرونده گفت.

سفارت پیشنهاد کرده است به ادغام دارایی های مختلف به IBREL به موجب ادغام طرح موضوع به اعدام از همه مربوط به معامله در اسناد و مدارک.

با این پیشنهاد ادغام ایران سفارت دنبال گروه برای ورود به بمبئی و دهلی شورای ملی مقاومت بازار در دو تا از بزرگترین بازارهای املاک در کشور است.

منابع گفته بود قبل از آن که Indiabulls گروه قصد دارد به ادغام بیش از ده دارایی های باقی مانده از IBREL با یک نهاد جدید خواهد شد که led توسط سفارت ،

قبل از این پیشنهاد ادغام با سفارت گروهی IBREL به فروش می رسد بسیاری از دارایی های تجاری برای سرمایه گذاری جهانی شرکت استون.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>