سابق وزیر بهداشت ‘دیکته’ نایب السلطنه ایران می گوید خدمات بهداشتی DG

مدیر کل ابوالکلام آزاد روز چهارشنبه در نامه ای به وزارت بهداشت توضیح DGHS پیشتر در بیانیه ای که وزارت را “بالا یو پی اس” دیکته معامله حتی اگر مرکز خصوصی نیست تمدید آن مجوز برای سال.

“اما وجود دارد هیچ اسناد و مدارک” وقت خدمات بهداشتی وزیر Abdul مانان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی ادعا می کنند. “این (سابق) تا آن را تکذیب کرد. حقیقت خواهد آمد از طریق تحقیقات بیشتر,” او اضافه شده است.

این اداره در بیانیه ای در Jul 11 گفت: دانشگاه آزاد اسلامی نمی دانم السلطنه رئیس محمد شاهد قبل از امضای قرارداد.

bdnews24.com بعد رسیده دستیار کارگردان Zahangir کبیر که امضا DGHS بیانیه درخواست او برای روشن که از بالا به یو پی اس شد.

Kabir مشخص نیست هر فرد اما با اشاره به وزارت بهداشت به عنوان یک کل گفت: این وزارتخانه بالاتر اقتدار بیش از این ریاست.

نه آزاد و نه Ashadul پاسخ bdnews24.com تلفن تماس برای نظرات به چهارشنبه.

دولت منتقل Ashadul به بخش برنامه ریزی در اوایل ماه ژوئن در میان سوالات بیش از دست زدن به یک کلاهبرداری بیش از عرضه ماسک برای بیمارستان ها در طول coronavirus بحران است.

علاوه بر دانشگاه آزاد و Ashadul وزیر بهداشت زاهد مالک و دیگر مقامات حاضر بودند در امضای قرارداد با السلطنه بیمارستان محمد شاهد on Mar 21.

وزیر روز سه شنبه گفت که او تا به حال هیچ دانش قبلی از معامله. “سلامت اداره به دنبال روش و اختصاص داده شده به بیمارستان. اگر وزارت به هر دستور را در فایل. اجازه دهید ببینیم که چه چیزی آنها توضیح است,” او گفت:.

دولت مواجه شدید انتقاد برای امضای قرارداد با السلطنه در حال حاضر تعطیل پس از حملات در اوایل این ماه نشان داد آن صادر شده جعلی COVID-19 گزارش بدون آزمایش نمونه ها به هزاران نفر از بیماران مبتلا به حیف و میل شود ده ها میلیون نفر از takas.

علاوه بر این بیمارستان خواستار صندوق از دولت و حتی پس از آن تا به حال شارژ coronavirus بیماران صدها نفر از هزاران نفر از takas هر.

این RAB دستگیر شاهد در روز چهارشنبه به اتهام تقلب از جمله آنهایی که مربوط به جعلی گزارش آزمون اومدی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>