جورج فلوید خانواده به اعلام طرح دعوی در دادگاه در برابر مینیاپولیس

مینیاپولیس, جولای 15

وکلای مدافع برای جورج فلوید خانواده برنامه ریزی برای اعلام یک طرح دعوی در دادگاه در روز شنبه در برابر شهر مینیاپولیس و افسران پلیس که متهم در مرگ او.

وکیل بن Crump برنامه ریزی اواخر صبح در کنفرانس خبری در مینیاپولیس به جزئیات طرح دعوی در دادگاه.

فلوید یک مرد سیاه و سفید بود که دست به دستبند, درگذشت مارس 25 بعد از درک چوین سفید افسر پلیس فشرده زانو خود را در برابر فلوید گردن برای نزدیک به هشت دقیقه به عنوان فلوید گفت که او نمی تواند نفس بکشد.

چوین است به اتهام قتل درجه دوم و سوم-قتل عمد و قتل نفس. سه نفر دیگر از ماموران در صحنه—Tou Thao, توماس خط و جواد Kueng—در حال شارژ با کمک و معاونت در جرم دو قتل درجه دوم و قتل نفس.

تمام چهار افسران اخراج شدند روز پس از فلوید مرگ که تنظیم کردن تظاهرات که در سراسر جهان گسترش یافت و تبدیل به یک ملی حساب در مسابقه در امریکا است.

فلوید مرگ نیز برانگیخته خواستار لغو مینیاپولیس اداره پلیس و جایگزین کردن آن با یک جدید امنیت عمومی بخش. اکثریت اعضای شورای شهر حمایت از این حرکت گفت: این بخش دارای یک تاریخ طولانی و فرهنگ خشونت است که در برابر تغییر است.

یک جلسه عمومی برنامه ریزی شده بود بعد از آن روز چهارشنبه به پیشنهاد, که نیاز به یک تغییر در این شهرستان منشور است که می تواند برای رای دهندگان در ماه نوامبر.

طرح دعوی در دادگاه می آید در همان روز که یک دادگاه اجازه مشاهده عمومی انتصاب ویدئو از دوربین های بدن از خط و Kueng.

یک ائتلاف از اخبار سازمان ها و وکلای مدافع برای خط و Kueng شده اند دفاع را ویدئوها عمومی گفت: آنها را به ارائه یک تصویر کامل از آنچه اتفاق افتاده است زمانی که فلوید را بازداشت گرفته شد. قاضی گفت: نشده است که چرا او اجازه می دهد که تصویری به اشاعه بیشتر به طور گسترده ای.

با توجه به اسناد و مدارک در دولت انحصار وراثت دادگاه فلوید است که جان سالم به در 11 شناخته شده وارثان از جمله پنج کودک و شش خواهر و برادر. آنها زندگی می کنند در تگزاس و کارولینای شمالی فلوریدا و نیویورک. اما یکی از فلوید کودکان و بزرگسالان هستند. او هیچ زندگی پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگ.

خانواده های قربانیان از دیگر مشخصات بالا در تیراندازی پلیس دریافت کرده اند پرداخت بالا در مینه سوتا است. در سال گذشته مینیاپولیس موافقت به پرداخت 20 میلیون دلار به خانواده جاستین Ruszczyk Damond یک غیر مسلح بود که به ضرب گلوله توسط یک افسر پس از او به نام 911 به گزارش شنوایی ممکن است جرم و جنایت اتفاق می افتد در پشت خانه اش.

حل و فصل آمد سه روز پس از, افسر, محمد نور به اعدام محکوم شد قتل او و اعتقاد بر این است به پرداخت بزرگترین تا کنون ناشی از خشونت پلیس در مینه سوتا است.

در آن زمان شهردار یعقوب فری ذکر نور را بی سابقه محکومیت و شکست خود را به شناسایی یک تهدید قبل از او با استفاده از نیروی مرگبار به عنوان دلایل زیادی حل و فصل است.

مادر Philando کاستیا سیاه رانندگان کشته شدن توسط یک افسر در سال 2016 به حدود 3 میلیون دلار حل و فصل دعوی قتل غیر عمدی با حومه سنت آنتونی که شاغل افسر. افسر Jeronimo Yanez بود تبرئه از قتل نفس و اتهامات دیگر. — AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>