دولت باید شل رشته کیف پول در کوتاهمدت به بزرگتر ارائه بودجه به فقیر می گوید برنده جایزه نوبل Abhijit بانرجی

Abhijit Banerjee, Nobel prize winner, indian economy, covid 19 pandemicMGNREGA طراحی شده است برای پاسخ اضطراری Abhijit بانرجی گفت.

برنده جایزه نوبل Abhijit نوری در چهار شنبه گفت که در کوتاه مدت دولت باید شل آن رشته کیف پول به ارائه بزرگتر وجوه به فقرا به عنوان بهبود از تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر در حال رفتن به طولانی تر و دردناک تر است.

“در کوتاه مدت من فکر می کنم دولت اساسی به طور کلی تفکر است که استفاده از هر ابزار شما باید به مردم برخی از پول است. که احتمالا غریزه خوب. من فکر می کنم این مقدار در اشتباه هستند باید آن را بزرگتر از آن را برای رفتن به یک دیگر و دردناک تر بازیابی و خواهد شد که تقاضا بیشتر سخاوتمندانه سیستم و من فکر می کنم در وسط این طراحی مجدد سیستم یک ایده بد است,” او گفت:.

اخبار مرتبط

او اضافه کرد که هر کس نیاز به یک جیره کارت باید بدون پرسیدن سوالاتی مانند “آیا شما یک شهروند آیا شما این کار شما است که شما تحت عنوان” در کوتاه مدت ،

اما در میان اجرای او گفت: “یک ملت-یک جیره کارت’ بر اساس سخاوتمندانه تفسیر است که تحت عنوان امر می تواند یک چیز خوب است.

“در کوتاه مدت دولت باید شل رشته کیف پول اما در تلاش برای ابداع ابزار جدید یک ایده بد است” بانرجی گفت.

او همچنین گفت که در بسیار کوتاه اجرای دولت باید سعی کنید به انجام این کار بسیار.

“اعتماد به سیستم مهم است که در این نقطه و نگه داشتن آن در ذهن بسیار مهم است که ما را به سیاست است که به عنوان به آنچه. که بیشتر تضعیف اعتماد در سیستم. این زمانی است که اعتماد بسیار مهم است” او اشاره کرد.

او افزود که وجود دارد نیاز به دوباره فکر می کنم در مورد کل سیستم رفاه و در این زمینه را به حساب شهرنشینی از فقر و “چگونه پیدا کنیم و چیزی متناسب برای جمعیت شهری”.

نوری همچنین گفت که اگر چه جهانی درآمد اولیه خواهد مشکل را حل کند از COVID-19 بحران به طور مستقیم از آن مهم است برای باز کردن کانال به یک راه برای ارسال پول است.

او همچنین گفت MGNREGA طراحی شده است برای پاسخ اضطراری.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>